Atslēga vārds: "LCD"
1

Interesanti: Televizoru straujā attīstības evolūcija 10 gadu laikā

Daudzus pārsteigtu fakts, cik strauji televizori attīstījušies pēdējā desmitgadē. Katrai inovācijai un jauninājumam līdzi var izsekot tikai patiesi tehnoloģiju entuziasti, kamēr parasts televizora lietotājs var apjukt plašajā funkciju un iespēju klāstā, vēloties tikai vienu – mājās skatīties savas iecīnītākās televīzijas pārraides labā kvalitātē, kas nedaudz papildināts ar jaunākajām funkciju ekstrām.

Lasīt visu rakstu →

Trīs vērtīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko televizoru

Televizora iegāde nekad nav bijusi vienkārša – desmitiem dažādi ražotāji, simtiem modeļu, sarežģītā terminoloģija un tūkstošiem tehnoloģisku parametru bieži vien sagādā grūtības pat tehnoloģiju lietpratējiem. Ievērojot šos trīs vienkāršus padomus, ikviens varēs ērti un ātri piemeklēt sev piemērotāko televizoru.

TV_izvele_1 Lasīt visu rakstu →

Vai sporta notikumu skatīšanās ir aizraujošāka televizorā vai klātienē?

2016.gada vasara ir pārpildīta ar aizraujošiem pasaules mēroga sporta notikumiem, sākot ar Eiropas čempionātu futbolā un beidzot ar Olimpiskajām spēlēm, kas notiks Riodežaneiro. Sporta līdzjutējam nav labākas vietas, kur patiesi izbaudīt nozīmīgu spēli, kā stadionā – tā ir īpaša sajūta atrasties pūlī, dziedāt dziesmas, skandēt saukļus un dalīties šajā brīdī ar citiem. Šo atmosfēru principā nekas nespēj pārspēt. Lai arī ne visi var nokļūt stadionā, tas nenozīmē, ka ir zaudēta iespēja izbaudīt neatkārtojamo sporta notikumu atmosfēru. Patiesībā skatīšanās mājās sniedz vairākas privilēģijas, kā arī vairākus sporta veidus ir labāk skatīties televizorā nekā klātienē.

2016_UH95 Lasīt visu rakstu →

LG paplašina Smart Home produktu klāstu ar SmartThinQ™ Hub viedierīci

LG Electronics iepazīstina ar jaunāko papildinājumu savā “Lietu interneta” (Internet of things) produktu klāstā – SmartThinQ™ Hub viedierīci. LG SmartThinQ Hub galvenokārt darbojas kā savienotājierīce citām viedajām mājas ierīcēm un sensoriem, taču piedāvā arī dažādas papildu funkcijas, piemēram, mūzikas atskaņošanu un iespēju savienot to ar pesonalizēto kalendāru. Elegantajai SmartThinQ Hub viedierīcei ir 3,5 collu krāsainais LCD ekrāns, un tā ir savienojama ar viedtālruņa aplikāciju, lai nodrošinātu divvirzienu komunikāciju ar citām mājas viedajām ierīcēm un sensoriem.

LG-SmartThinQ-Hub-1

Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē nākamās paaudzes displejus starptautiskajā SID 2015 konferencē

 

Starptautiskajā konferencē SID 2015 (Society of Information Displays), kas norisinājās no 2.-4. jūnijam Sanhosē, Kalifornijā, LG Display demonstrēja, kāda būs displeju tehnoloģiju nākotne. SID ir pasaules visprestižākā akadēmiskā asociācija, kas pārstāv displeju industriju. Tās sastāvā ir 6 000 vadošie industrijas pārstāvji – uzņēmumu vadītāji, akadēmiķi un pētnieki no visas pasaules.

18-inch Flexible OLED to be shown at SID 2015

Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē 5,5 collu QHD LCD paneli viedtālruņiem, lai sasniegtu visaugstāko ekrāna spilgtuma un krāsu diapazona kvalitāti

 

Pasaulē vadošais displeja tehnoloģiju inovāciju uzņēmums LG Display prezentēja jaunus QHD (Quad High Definition) LCD paneļus viedtālruņiem, kas izcelsies ar uzlabotiem displeja parametriem – ar lielāku krāsu diapazonu, uzlabotu spilgtumu un kontrastu attiecību, kā arī ar pilnveidotu skārienfunkciju un samazinātu enerģijas patēriņu. Uzņēmums ir uzsācis paneļu ražošanu lielā apmērā, jo jaunais 5.5 collu QHD LCD panelis ar IPS tehnoloģiju būs pieejams jau nākamajā LG Electronics viedtālrunī, kas tiks prezentēts aprīļa beigās.

 

lgd_qhd-lcd-for-mobile-to-achieve-quantum-jump

 

Lasīt visu rakstu →

Quantum Dot vai OLED – kuri televizori ir labāki?

Debates par organisko gaismas diožu (OLED) un Quantum Dot (QD) ekrānu tehnoloģiju sāncensību šogad būs uzmanības centrā. Šo debašu pamatā ir jautājums par pārākumu un kura tehnoloģija spēs aizstāt šķidro kristālu ekrānu (LCD) televizorus, tam esot nākamajam masu tirgus risinājumam. Lai arī OLED televizori ir uzskatāmi par pārākiem attiecībā uz attēlu kvalitāti, QD tehnoloģija piedāvā lētāku ražošanas procesu un ievērojami uzlabotu attēla kvalitāti salīdzinājumā ar LED televizoriem, tādējādi tai tehnoloģiju pārākuma cīņā kļūstot par ievērības cienīgu konkurenti OLED. Patlaban LG ir vienīgais uzņēmums, kas patērētājiem piedāvā pilnu izvēļu klāstu visos lielekrānu televizoru tehnoloģiju veidos, tostarp piedāvājot LCD, OLED 4K Ultra HD, izliektos televizorus, 4K OLED un pavisam nesen arī QD tehnoloģiju.

LG OLED TV Lasīt visu rakstu →

LG Display izstrādā viedtālruņu FHD LCD paneli ar pasaulē šaurāko – 0.7mm ekrāna apmali

LG Display, pasaules vadošais inovators displeja tehnoloģiju tirgū, paziņojis, ka izstrādāts 5.3 collu Full HD LCD viedtālruņu panelis ar pasaules šaurāko 0.7mm ekrāna apmali. Ar šo inovatīvo displeju LG Display turpina nodrošināt savu līdera pozīciju augstas izšķirtspējas liela izmēru mobilo displeju tirgū.

LGD1_worlds-narrowest-0.7mm-bezel-FHD-LCD-panel Lasīt visu rakstu →

Novembra vidū Latvijā tirdzniecībā nonāks jaunākās paaudzes LG izliektais OLED televizors

LG Electronics (LG) paziņojis, ka jau šī gada novembra vidū Latvijā būs pieejams jaunākās paaudzes 55 collu izliektais OLED televizors (modelis 55EC930V). 55EC930V piedāvā vienreizēju skatīšanās kvalitāti ar attēliem, kas ir tik bagātīgi ar detaļām un krāsām, ka tos viegli sajaukt ar realitāti, kamēr izliektais ekrāns nodrošina plašāku skatīšanās leņķi.

55EC930V-1 Lasīt visu rakstu →

LCD pret nākamās paaudzes OLED: Detalizēts salīdzinājums

Ja Tu esi apmeklējis elektropreču veikalu jauna TV meklējumos, Tu drošvien esi dzirdējis terminus ‘LCD’ un ‘OLED’. LCD (Liquid Crystal Display) šobrīd ir aktuālākā tendence TV tirgū, kamēr OLED (Organic Light Emitting Diode) tiek klasificēts kā nākamās paaudzes displejs ar neierobežotām attīstības iespējām.

LGD_LCD-and-OLED_2-484x700 (1) Lasīt visu rakstu →