Atslēga vārds: "kamera"

LG iegūst četrus EISA apbalvojumus, tostarp LG G4 par labāko viedtālruņa kameru

 

LG Electronics (LG) šogad ieguvis četrus Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācijas (EISA) apbalvojumus, ceturto gadu pēc kārtas saņemot atzinību par LG OLED televizoru un otro gadu pēc kārtas – par G sērijas viedtālruņiem. Starp prestižās EISA balvas ieguvējiem šogad ir arī LG flagmanis LG G4. EISA balvu saņēmējus ik gadu izraugās 50 multimediju žurnāli no 20 Eiropas valstīm un produktu pieteikumi tiek izvērtēti, balstoties uz vairākiem kritērijiem, tostarp tehnoloģiju, dizainu un inovācijām.

LG G4_EISA Award

Lasīt visu rakstu →

YouTube populārākās personības sniedz ieskatu par labākajām LG G4 īpašībām

LG Electronics (LG) šobrīd sadarbojas ar lielākajām YouTube zvaigznēm no visas pasaules, lai izceltu labākās un unikālākās LG viedtālruņa G4 īpašības. Piecas YouTube slavenības ir pieņēmušas izaicinājumu visu vasaru sagatavot un publicēt savos YouTube kanālos interesantus un izklaidējošus video par LG G4.

LG-G4-Youtube-Campaign

Lasīt visu rakstu →

Kā pilnībā izmantot LG G4 kameras potenciālu – padomi no profesionāla fotogrāfa Kolbija Brauna

Šobrīd pasaulē tiek lietoti aptuveni 5,2 miljardi mobilo telefonu, un aptuveni 83% no šiem tālruņiem ir aprīkoti ar kamerām. Nozares pārstāvji un analītiķi prognozē, ka 2015.gadā tiks uzņemts vairāk nekā viens triljons fotogrāfiju. Aizvien lielāka ar kamerām aprīkotu viedtelefonu pieejamība un izmantojamība nodrošina brīvību uzņemt fotogrāfijas jebkurā laikā un vietā, un ir sniegusi iespēju miljoniem cilvēku visā pasaulē notvert svarīgas atmiņas to notikšanas brīdī.

LG_G4-2

Lasīt visu rakstu →

LG Innotek izstrādā īpaši jaudīgu kameru viedtālruņiem

Pasaulē vadošais dažādu tehnoloģiju sastāvdaļu un materiālu ražotājs LG Innotek paziņojis, ka ir uzsākta inovatīvas 16MP kameras ražošana viedtālruņiem. Jaunās kameras diafragmas atvērums ir f/1.8, kas ir lielākais diafragmas atvērums, kādu LG Innotek līdz šim radījis šāda veida kamerām. Jaunā kamera būs pieejama jau LG G4 viedtālrunī, kas tiks prezentēts šī mēneša beigās.

 

lg-g4-camera

Lasīt visu rakstu →

Jaunais LG Viewty 2 Baltijas valstīs būs pieejams jau šomēnes

LG Electronics paziņojis par Viewty 2 (LG GC900)- jauno tālruni ar Intelligent Shot funkciju, kas atvieglo izcilu bilžu uzņemšanu, automātiski analizējot skatus un pielāgojot tiem atbilstošos kameras uzstādījumus. Viewty otrais iemiesojums, pateicoties pilnveidotajām funkcijām, sniedz vēl lielāku prieku no attēlu skatīšanas un apmaiņas, kā arī fotogrāfiju un filmiņu uzņemšanas.

Viewty 2 (GC900) telefons

Viewty 2 ir Intelligent Shot tehnoloģija, kas analizē objektu, fonu un gaismas apstākļus un salīdzina datus ar septiņiem ieprogrammētajiem scenārijiem, lai katru reizi uzņemtu perfektu attēlu. Šī funkcija, kas ir diezgan reti pieejama digitālajos fotoaparātos, ir pirmā mobilo tālruņu ar fotokamerām segmentā.

Lasīt visu rakstu →