Atslēga vārds: "kafija"

Ikrīta rutīna traucē radošām idejām

«Dzinnnn, dzinnn» – atskan modinātāja zvans… Tu lec ārā no gultas, skrien uz dušu, apģērbies un, daudz nedomājot, dodies ārā pa durvīm. Ierodoties darbā, tu pārlasi jaunākās ziņas, no kurām lielākā daļa ir pilnīgi nomācošas un negatīvas. Nopūšoties, tu uztaisi sev tasi kafijas un ķeries pie darba, gatavs rast kādus radošus un oriģinālus risinājumus problēmjautājumiem.

Hmmm, vai tiešām? Lasīt visu rakstu →

Kafija tiem, kuri atrodas ceļā

Tādās pilsētās kā Vankūverā un Britu Kolumbijā kafejnīcas atrodas gandrīz uz katra stūra, tāpēc kafejnīca “Ethical Beans Coffee Co.” vēlējās atrast veidu, kā izcelties konkurentu drūzmā, un viņiem tas arī ir izdevies. Šīs kafejnīcas unikalitāte slēpjas neparastajā svītru kodā, kas sastāv no melnu kastīšu labirinta, nevis ierastajām taisnajām līnijām, tā vēsta online.wsj.com.

Kafija

Aptuveni 8 mēnešus atpakaļ šie “ātrās atbildes” (”quick response”) kodi tika ieviesti reklāmas plakātos vilcienos – kad cilvēks ar savu viedtālruņa kameru skenē šo kodu uz plakāta, viņam uz telefona ekrāna parādās kafijas izvēles iespējas, un viņš var izvēlēties jebkuru no kafijas veidiem un pasūtīt to. Kafija tiek saņemta tiklīdz klients ierodas uz jebkuru no “Ethical Beans Coffee Co.” veikaliņiem. Kā ir izteicies “Ethical Beans Coffee Co.” izpilddirektors Loids Bernhards (Lloyd Bernhardt): “Mēs ķeram klientus, kuri ir ceļā un kuriem nav īpaši daudz laika.”

Lasīt visu rakstu →

Mona Liza no kafijas krūzītēm

Pavisam nesen augusta sākumā Sidnejā notika Aromātu festivāls (The Rocks Aroma Festival), kura laikā no tūkstošiem kafijas krūzīšu tika izveidota Monas Lizas ģīmetne.

Mona Liza no kafijas krūzītēm

Stilīgas kafijas pauzes šarms

Kafijas pauzes daudziem cilvēkiem ir svēta lieta – dažiem tas asociējas ar lēnu svētdienas rītu, kā dzied mums visiem zināmā dziesmā, citiem tā nozīmē atelpas brīdi ikdienas steigā. Lai nu kā, tomēr ir triki kā šo burvīgo brīdi padarīt vēl aizraujošāku. Lūk, dažas idejas:

Krūze

Radīta ar jutīgu pigmentu, pirmajā brīdī „On/Off” krūzīte izskatās tāpat kā parasta melna krūze ar baltu uzrakstu „Off”, kas liecina, ka dzēriena tajā nav, taču tiklīdz traukā iekļūst karstais dzēriens, krūzīte maina krāsu no melnas uz baltu un atsedz melnu uzrakstu „On”. Tās lietotājs vienmēr zinās vai un cik silts ir krūzītes saturs.

Lasīt visu rakstu →