Atslēga vārds: "izstāde"

Dodies virtuālā ceļojumā pa noslēpumaino valsti Nīlas ielejā ar LG Electronics

No 2014. gada 15. novembra līdz 2015. gada 25. janvārim Mākslas muzejā „Rīgas Birža” (Doma laukumā 6, Vecrīgā) skatītāji varēs ne tikai aplūkot Senās Ēģiptes mākslas artefaktus Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas izstādē „Tutanhamona dzintars”, bet arī pētīt un pat „pieskarties” tiem interaktīvā spēlē „Vārti uz Ēģipti”, kas īstenota ar LG Electronics sadarbību.

SenaEgipte_3D_mumija-1 Lasīt visu rakstu →

LG Electronics prezentē jaunu komerciālo LED displeju sēriju izstādē InfoComm 2012

Atbildot uz ASV tirgus dažādo pieprasījumu, LG Electronics paplašinājuši savu komerciālo LED displeju klāstu ar inovatīviem caurspīdīgiem displejiem ar 72 collu klases monitoru, kura spilgtums ir piemērots, lai to lietotu ārpus telpām.

“Raugoties uz muzejiem, restorāniem, viesnīcām, sporta centriem un iepirkšanās ielu veikalu skatlogiem, mēs saprotam, ka biznesmeņiem nepieciešama ātra un efektīva darbība, lai piesaistītu apmeklētājus un pircējus. Tiem jāizceļas starp citiem tirgus dalībniekiem vairāk nekā jebkad iepriekš,” saka J.K. Čo (Y.K. Cho), B2B vecākais viceprezidents no LG Electronics ASV. “LG nepārtraukti turpina meklēt jaunus veidus kā paplašināt savu jau tā daudzveidīgo tehnoloģiju klāstu, lai patērētājiem radītu vēl interesantāku un interaktīvāku pieredzi. Mūsu LED izgaismotais displejs piedāvā patiesi progresīvus un pārliecinošus digitālos risinājumus dažādiem tirgiem un pasākumiem.

Lasīt visu rakstu →

Latvijā pirmizrādi piedzīvo Baltijā pirmā stereo 3D smilšu animācijas īsfilma

Vakar, 24. maijā, tirdzniecības centrā „Riga Plaza“ 3D kinoteātrī „Multikino“ uz lielā ekrāna tika izrādīta pirmā Baltijā veidotā stereo 3D smilšu animācijas īsfilma „Āķis lūpā“. Pēc pirmizrādes notika arī stereo 3D foto izstādes atklāšana „Baltic Capitals“ jeb „Baltijas Galvaspilsētas“. Īsfilmas pirmizrāde un fotoizstāde ir „3D dienas.LV“ centrālie pasākumi.

3D dienas, Multikino

5 minūtes garās īsfilmas darbība risinās zemūdens valstībā, kurā dzīve katram iemītniekam rit savu gaitu. Draudzīgās zivis dala gan priekus, gan bēdas, līdz Mazā Līdaciņa nolemj mainīt dabas iekārtoto gaitu. Tā izvēlas spēlēt atriebīgas un riskantas spēlītes. Kāds būs iznākums? Vai risks atmaksājas? To skatītāji varēs uzzināt, noskatoties stereo 3D animācijas īsfilmu „Āķis lūpā“, no 25. maija līdz 31. maijam kādā no 5 Latvijas 3D kinoteātriem – „Cinamon“ (T/c Alfa, Rīga), „Multikino“ (T/c Riga Plaza), „Forum Cinemas“, „SilverScreen“ (Daugavpils), un „Gaisma“ (Valmiera) pirms jaunajām 3D filmām.

Lasīt visu rakstu →

Ņujorka fotogrāfijās – Stenlijs Kubriks

Kinorežisors, producents un scenārists Stenlijs Kubriks tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem 20.gadsimta kinorežisoriem. Kubrika dzimtā pilsēta bija Ņujorka, un jau agrā jaunībā viņš bija sācis interesēties par fotografēšanu. Uzreiz pēc vidusskolas beigšanas Stenlijs Kubriks kļuva par fotogrāfu žurnālam «Look», turklāt visā šī žurnāla pastāvēšanas vēsturē viņš ir bijis visjaunākais fotogrāfs – viņa talants tika augsti vērtēts jau no jaunības gadiem.

Ņujorkas Pilsētas muzejā ir apskatāma izstāde ar 25 Stenlija Kubrika fotogrāfijām, kurās attēlotas ainas no viņa dzimtās pilsētas Ņujorkas. Piedāvājam iepazīties ar dažām no Stenlija Kubrika Ņujorkas fotogrāfijām. Vairāk par šo izstādi – Businessinsider.com.

Lasīt visu rakstu →

CES 2011 – tehnoloģijas ikvienam!

Vairāk kā 1000 kompānijas CES 2011 ietvaros plašākai publikai rādīja savas jaunākās tehnoloģijas. Protams, arī mēs nevarējām laist garām šo lielisko pasākumu un iespēju, tāpēc sagatavojām arī savus elektronikas jaunumus un devāmies novērtēt kopējo pasākuma ainu.

CES 2011 izstāde

LG tehnoloģiskos jaunums nebija grūti nepamanīt. LG stends bija izvietots tieši pie ieejas. LG stenda galvenais lepnums bija milzīgs 3D ekrāns, kura efekts bija neticams un spēja aizraut ik vienu izstādes apmeklētāju.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics saņem 12 CES 2012 Inovāciju balvas

Pasaules vadošais tehnoloģiju novators LG Electronics saņēmis 12 prestižās CES ® 2012 Inovāciju balvas, tostarp arī apbalvojumus kategorijā “Labākā Inovācija” Sadzīves tehnikas jomā par jauno, super-ietilpīgo trīsdurvju ledusskapi (LFX31935) ar unikālo Blast Chiller tehnoloģiju.

LG mājas elektronikas iekārtas, mobilie tālruņi un sadzīves tehnikas produkti saņēmuši apbalvojumus kopumā piecās kategorijās: Video displeji, Video tehnikas komponenti, Audio tehnikas komponenti, Bezvadu telefoni un Sadzīves tehnika.

 LRV5900 putekļsūcējs robots

“Esam gandarīti, ka mūsu ledusskapis saņēmis industrijas ekspertu apbalvojumu kategorijā “Labākā Inovācija” un tāpat lepojamies par plašo apbalvojumu klāstu, ko saņēmuši mūsu produkti – no 3D un Smart TV līdz viedajai apģērbu mazgāšanai un viedtālruņiem,” sacīja Veins Parks (Wayne Park), LG Electronics ASV prezidents un izpilddirektors. “Šis augstais nozares profesionāļu novērtējums ir apliecinājums LG tālredzīgajiem attīstības centieniem, kas arvien ļauj klientiem piedāvāt vēl labākus risinājumus ērtākai dzīvei.”

Lasīt visu rakstu →

Frankfurtes autošova 2011 spīdekļi

Frankfurtes auto šovs ir īpašs notikums auto mīļu pasaulē, kas norisinās reizi divos gados. Jau kopš 1897.gada daudzām jaunām automašīnām tiek veidoti prezentēšanas pasākumi, piemēram, Volkswagen Beetle 1939.gadā.

Auto ražotāji nāk klajā ar visu – pastāsta par pēdējiem produkcijas modeļiem, nākotnes vīzijām un jauno automobiļu pilno jaudu. Šogad šovs atkal pierādīja to, ka Frankfurte ir īstā vieta pasaules labākajiem auto ražotājiem. Šova laikā tika apkopotas visaizraujošākās super-mašīnas, kas iznāks tuvākajos mēnešos. Piedāvājam iepazīties ar dažām no tām.

2012.gada Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera

48 gadi nopietna darba un Porsche 911 Carrera ir gatavs. Septītās paaudzes 911 ir pavisam citādāks kā pirmie automašīnas modeli. Carrera spēks nāk no aizmugurē piemontētā 3,4 litru motora ar 350 zirgspēkiem, kamēr Carrera S ir aprīkota ar 3,8 litru un 400 zirgspēkiem.

Lasīt visu rakstu →

Stila dzinējs – Ralfs Lorēns

The Wall Street Journal iepazīstina ar pasaules slavenā apģērbu dizainera Ralfa Lorēna aizrautīgo pieķeršanos kādam citam produktam – automašīnām.

Ralfs Lorēns

Līdz pat augustam Parīzē, Luvrā, varēs aplūkot automobiļu izstādi „L’Art de l’Automobile: Chefs-d’Oeuvre de la Collection Ralph Lauren”, kurā izstādīti 17 klasiski dizainera auto.

Lasīt visu rakstu →

LG Eko šiks izstādē Maison Et Objet 2010

Šī gada dizaina izstādē MAISON ET OBJET LG savā ekspozīcijā koncentrējies uz virtuves “apzaļumošanu” ar tādiem jaunievedumiem kā, piemēram, lineārais kompresors un gaismas viļņu tehnoloģija. Galvenais LG „eko šika” ierīču jaunievedums — 385 litru tilpuma ledusskapis ar apakšējo saldētavu, kam ir nozarē lielākā jauda ar paaugstinātu „zaļās” tehnoloģijas latiņu.

LG virtuve

Vērts atzimēt, ka LG ledusskapji ar lineārā kompresora tehnoloģiju (tostarp ledusskapis ar apakšējo saldētavu) izraudzīti kā MAISON & OBJET labākie “eko šika” izstrādājumu paraugi, novērtējot to stilīgo un videi draudzīgo dizainu un novatorismu. Tādējādi LG kļuvis par nozares “eko šika” standarta noteicēju. Turklāt LG ekoloģiskie izstrādājumi nodrošina ne tikai enerģijas ietaupījumu un ekonomiskās priekšrocības, bet arī uzlabo funkcionalitāti un lietotāju dzīvesstilu.

LG pilsētnieciskā izsmalcinātība izstādē MAISON&OBJET

LG Electronics kā oficiālais halles “NOW!” galvenais sponsors piedalījās MAISON&OBJET dizaina izstādē, kura notika Parīzē no 4. līdz 8. septembrim. LG piedāvāja kulinārijas meistarklases, kā arī modernu produktu un tehnoloģiju prezentācijas izstādes “Urban Café” zonā.

LG sadzīves tehnika MAISON&OBJET izstādē

Parīze pašreiz atrodas pilsētas zīmola maiņas “New Paris” notikumu virpulī. Viens no iemesliem, kādēļ LG šogad ar īpašu degsmi piedalījās izstādē, ir tas, ka MAISON&OBJET ambiciozā pilsētas vīzija līdzinās LG zīmola identitātei – uzlabot patērētāju dzīvi ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību.

Lasīt visu rakstu →