Atslēga vārds: "izsole"

Debija Reinoldsa iztirgo savu leģendāro Holivudas zvaigžņu tērpu kolekciju

Aktrise Debija Reinoldsa izpārdod tērpus, kurus ir nēsājušas tādas leģendāras zvaigznes kā Čārlijs Čaplins, Merilina Monro un Odrija Hepberna. Pati Debija Reinoldsa ir spēlējusi tādās filmās kā “Singing in the Rain” un “The Unsinkable Molly Brown” un ir nodarbojusies uz slaveno aktieru tērpu kolekcionēšanu vairāk kā 50 gadus. Gramilano.com piedāvā iepazīties ar vairāku izsolīto tērpu foto. Ieskatam – daži tērpi arī šeit:

Barbras Streisandas kleita filmā “Hello, Dolly”

Barbras Streisandas kleita filmā “Hello, Dolly”.

Lasīt visu rakstu →

85-gadīgi konceptauto

Lai gan lielākā daļa konceptauto, kas tiek izstādīti auto izstādēs, ir paredzēti tikai vizuālam baudījumam un ar tiem braukt nevar, tomēr 1926.gada vēsturiskais konceptauto Rolls Royce 10EX piedāvā iespēju to «iemēģināt» arī praktiski – tā vēsta trendhunter.com. Šis auto modelis tika montēts kopā 1926.gadā kā Rolls Royce Phantom sporta auto versija ar mērķi to izstādīt dažādās izstādēs, kā arī izmantot par transportlīdzekli starptautiskām slavenībām. Šis auto ir kā piemineklis auto vēsturei, tās saglabāšanai un šobrīd, 85 gadus pēc Rolls Royce 10EX sākotnējās pabeigšanas, tas tiek izsolīts un ir paredzams par to iegūt no 640 000 ASV dolāru līdz pat 1,2 miljoniem ASV dolāru.

Rolls Royce konceptauto

Izsola Latvijā populāru mākslinieku apgleznotus krēslus

Izsola Latvijā populāru mākslinieku apgleznotus krēslus

Izsoļu portāls Numur1.lv sācis unikālu izsoli, kurā par godu „Rīgas Krēslu Fabrikas” (RKF) 10 gadu jubilejai, savā īpašumā iespējams iegūt piecu Latvijā populāru mākslinieku apgleznotus RKF riteņkrēslus MIKRO.

Apgleznots krēsls

Lasīt visu rakstu →