Atslēga vārds: "IPS monitori"

Jaunākais LG video “So Real It’s Scary” sasniedzis piecu miljonu skatījumu atzīmi

LG Electronics (LG) jaunākais virālais video “Stage Fright – So Real It’s Scary 2” skatīts jau vairāk nekā 5,3 miljonus reižu kopš video augšupielādes Youtube šī gada 16.aprīlī. Publicētajā video izmantots unikālais IPS 21:9 UltraWide monitors, lai ar humoru parādītu, cik attēli izskatās reālistiski LG IPS displejos. Jaunais IPS 21:9 UltraWide dod iespēju iegūt klātbūtnes izjūtu, pateicoties izteikti dzīvīgām, izteiksmīgajām krāsām un augstai attēla kvalitātei.

Stage Fright – So Real It’s Scary 2

 Iepazīstinot ar IPS 21:9 UltraWide monitoru, LG vēlreiz apliecina savu līdera pozīciju mājas elektronikas tirgū. Kinematogrāfisku proporciju displeja izlaišana radījusui jaunu produktu kategoriju, ko sāk ievērot industrijas viedokļu līderi. LG IPS 21:9 UltraWide monitors ticis atzīts Beste Van Media Total Award 2013 Nīderlandē, kā arī tas saņēmis četras zvaigznes no FS 01net, vadošā tehnoloģiju žurnāla Francijā, kas izcēlis produkta neparasto dizainu un inovatīvās iespējas.

Lasīt visu rakstu →

LG palīdz mūziķim Pretty Ligts īstenot savu vīziju jaunajā videoklipā „Around the block”

LG Electronics (LG) un hiphopa pionieris Dereks Vinsents Smits (Derek Vincent Smith), kas pazīstams kā Pretty Lights,  sadarbojas pie mākslinieka jaunākā singla „Around the Block” videoklipa radīšanas. Tajā ir izmantoti LG IPS 21:9 UltraWide monitori, kas izcili papildina Dereka Smita muzikālo vīziju un ieraksta skanējumu ar plašiem kinematogrāfiskiem ekrāniem un vairākuzdevumu funkcijām.

Pretty Lights mūzikas klipa koncepcija ir cilvēka un mašīnas simbioze, kura tiek atdzīvināta izmantojot LG UltraWide monitorus. Pateicoties plašajiem ekrāniem un uzlabotajām vairākuzdevumu funkcijām, šie monitori ir lieliski piemēroti mākslinieka unikālajai, eksperimentālajai pieejai mūzikas un videoklipu radīšanā.

Lasīt visu rakstu →

1

LG ColorPrime monitors iegūst prestižo TIPA balvu, kā 2013. gada labākais fotoattēlu monitors

Tehnisko attēlu preses asociācija (TIPA) LG ColorPrime (27EA83) monitorus pasludinājusi par labākajiem 2013. gada fotoattēlu monitoriem (“Bets Photo Monitor”). Šis LG monitors lieliski piemērots profesionāliem fotogrāfiem, grafiskajiem dizaineriem un filmu veidotājiem, jo tas aprīkots ar IPS displeja tehnoloģiju, īpaši augstu ekrāna izšķirtspēju un plašu piedāvāto krāsu paleti.

LG 27EA83 IPS monitors

LG ColorPrime monitori piedāvā apbrīnojamu attēla kvalitāti un neticamu attēla skaidrību, pateicoties WQHD (2560×1440) izšķirtspējai un spējai precīzi reproducēt 99% no Adoble RGB krāstelpas. Monitoru iespējams viegli un ērti rotēt 90 grādu platā leņķī, dodot iespēju izvēlēties tādu ekrāna novietojumu, kāds nepieciešams darba specifikai. Katrs ColorPrime monitors ir rūpnīcā ražots un sertificēts pēc attēla eksperta pārbaudēm.

Lasīt visu rakstu →

1

LG laidis klajā 27 collu lielu MT93 IPS Personal Smart TV televizoru

LG Electronics laidis klajā jauno 27 collu lielo MT93 IPS Personal Smart TV televizoru, kas paredzēts indivīdiem, kuri vēlas izbaudīt augstu televizora skatīšanās kvalitāti, televizoram neaizņemot daudz vietas. LG Personal Smart TV ir daudzpusīgs izklaides centrs, kas aprīkots ar labākajām Smart TV funkcijām un savienojamības iespējām. Tas aprīkots ar spilgtu IPS displeju un plānu, taču elegantu rāmi, kas ļauj televizoram iekļauties jebkurā modernā interjerā, kā arī dod iespēju to izmantot par datora monitoru.

LG MT93 LG Smart TV monitors

MT93 piedāvā pieeju lielam klāstam tiešsaites satura, pārraidēm, VoD un aplikācijām no globāliem un lokāliem piegādātājiem. LG Smart Home saskarne ar ērto Premium Content izvēlni dod iespēju ātri un ērti meklēt saturu. Smart TV platformas lietojamības ērtums tika novērtēts saņemot iF dizaina balvu 2013.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo 21:9 UltraWide monitoru

LG Electronics prezentējis EA93 UltraWide monitorus, kas ir pasaulē pirmie ar 21:9 collu ekrāna malu attiecību. 29 collu ekrāns ir plašs, ar 4-Screen Split funkciju un simtprocentīgu sRGB krāsu izteiksmību, nodrošinot nepieciešamās daudzuzdevumu un multimediju funkcijas. Monitoram ir IPS displejs, lai veidotu patiešām dzīvas krāsas, padarot to par iespaidīgu papildinājumu mājās vai birojā.

LG EA93 IPS monitors

UltraWide monitors ir lielisks papildinājums jebkurā darba vidē. Ievērojamais 29 collu ekrāns nodrošina daudz vietas dažādu dokumentu izvietošanai un atvērtajiem logiem, kurus visus var aplūkot vienlaicīgi.

Lasīt visu rakstu →

LG pārsteidz ar virālo video – “So Real it’s Scary”

Lai veicinātu jauno LG IPS monitoru atpazīstamību, LG Electronics Nederland (LG) radošā aģentūra SuperHeroes raduši interesantu risinājumu, laižot klajā video – “So Real it’s Scary”. Pavisam īsā laika posmā, video guvis ievērojamus panākumus globālajā tīmeklī – vienas nedēļas laikā tas ieguvis vairāk nekā 10 miljonus skatījumu YouTube.

Iedomājieties – ka jūs iekāpjat liftā, kurā pēkšņi ielūzt grīda, sadrūp mazos gabaliņos un krīt lejup lifta šahtas tumsā. Vai jūs justos šokēts? Šokējoši, bet tomēr aizraujoši, jo “So Real it’s Scary” klips parāda, ka nav iespējams atšķirt LG IPS monitora attēlu no realitātes. Klipā lifta grīda sastāv no kvadrātveida režģa, kas ideāli piemērots LG IPS monitoru izvietošanai un neparastā eksperimenta veikšanai. Tādēļ, neko nenojaušot, lifta pasažierus sagaida liels pārsteigums…

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Touch 10 monitoru operētājsistēmai Windows 8

LG Electronics (LG) prezentējis jaunu Touch 10 monitoru (modelis: ET83), kas ir paredzēts lietošanai ar operētājsistēmu Windows 8. Kamēr parastie skārienekrāni nodrošina pārvietošanas, ritināšanas un savilkšanas iespējas ar diviem pirkstiem, inovatīvā 10-punktu skārientehnoloģija nodrošina LG 23 collu monitoram Touch 10  visu  desmit pirkstu izmantošanu vienlaicīgi. Monitors LG Touch 10 ir lieliski piemērots lietotājiem, kas vēlas izbaudīt labāku datora skārienvadību, bet nevēlas mainīt pašu datoru.

LG 23ET83 Touch IPS monitors, skārienjūtīgs monitors

 

„Šis produkts nodrošina jauna līmeņa skārienvadību, apliecinot, ka LG ir nozarē vadošais uzņēmums jaunas paaudzes skārienekrānu izstrādē,” uzskata LG Home Entertainment Company atbildīgais viceprezidents un IT struktūrvienības vadītājs J. J. Lī (J. J. Lee). „Mūsu 10-punktu skārienekrāns piedāvā jaunas skārienvadības iespējas, nodrošinot daudz vairāk interaktīvo funkciju. Mēs ticam, ka šī tehnoloģija aizraus un iedvesmos gan programmatūru izstrādātājus, gan lietotājus.”

Lasīt visu rakstu →

2

LG iepazīstina ar jaunajiem premium klases IPS monitoriem

LG Electronics (LG) iepazīstināja ar diviem jaunajiem premium klases IPS monitoriem — EA93 un EA83. Monitors EA93 ir paredzēts dažādām izklaides vajadzībām, savukārt monitors EA83 ir īpaši izstrādāts intensīvām grafikas aplikācijām.

“Nepārtraukti uzlabojot savus IPS monitorus, mēs piedāvājam lietotājiem pilnīgi jauna līmeņa iespējas mājas izklaides un profesionālās grafikas jomā,” saka LG Home Entertainment Company atbildīgais viceprezidents un IT struktūrvienības vadītājs J.J.Lī (J.J. Lee). “Šie jaunākie monitori pārliecinoši papildina mūsu premium klases IPS monitoru klāstu.”

LG EA93 un EA83 IPS monitori

Monitora EA93 raksturīgākā iezīme ir tā kinematogrāfiskais 24 collu ekrāns ar izmēru attiecību 21:9 un 2560 × 1080 pikseļu izšķirtspēju. Šāda izmēru attiecība tiek izmantota kinoteātru ekrānos un ir lielisks risinājums izklaidei mājās un darbam vairāk-uzdevumu režīmā. Turklāt EA93 precīzi atveido definēto sRGB krāstelpu 100% apmērā, kā arī nodrošina 300 nitu spilgtumu, piedāvājot kvalitatīvākas, dabiskākas krāsas.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar premium klases personālo Smart TV televizoru

LG Electronics (LG) tehnoloģiju izstādē IFA 2012 Berlīnē iepazīstinās ar jaunāko premium klases personālo LG TM2792 Smart TV televizoru. Augstākā līmeņa izklaides platforma LG TM2792 ļauj lietotājiem baudīt plašu inovatīvo funkciju klāstu, tostarp LG Smart TV un CINEMA 3D, kā arī CINEMA SCREEN dizainu, vienlaikus nodrošinot pārsteidzošu attēla kvalitāti, izmantojot IPS tehnoloģiju.

LG TM2792 Smart TV monitors televizors

Izsmalcinātais LG TM2792 vēl vairāk nostiprina personālā LG Smart TV televizora pozīcijas kā labākais savā klasē. Televizors — 2012. gada starptautiskās dizaina izcilības balvas (International Design Excellence Awards — IDEA) saņēmējs — lieliski iekļausies mūsdienu interjerā un acumirklī kļūs par tā centrālo elementu. CINEMA SCREEN dizains ļauj šim televizoram vizuāli iekļauties jebkurā interjerā, pateicoties īpaši smalkajai apmales apdarei. LG TM2792 rada perfektu vidi, lai skatītu telpisku 3D attēlu un izbaudītu klātbūtnes efektu.

Lasīt visu rakstu →

LG laidis klajā jaunus IPS monitorus ar CINEMA SCREEN dizainu un MHL savienojamību

LG Electronics (LG) sāk piedāvāt premium klases IPS7 sērijas monitorus – vispirms Āzijas valstīs un pēc tam pārējos pasaules tirgos. IPS7 sēriju raksturo LG īpašais CINEMA SCREEN dizains ar gandrīz neredzamu rāmi, kas nodrošina netraucētu izklaidi un izsmalcinātu, modernu izskatu. Izmantojot LG IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā dzīvīgas, konsekventas krāsas un attēlojumu platākā skata leņķī. Mobile High-Definiton Link (MHL) vienkāršo savienojumus ar ārējām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, lai paplašinātu skatīšanās iespējas uz lielāka ekrāna.

LG IPS277L IPS monitors Cinema Screen MHL

„Apvienojot CINEMA SCREEN dizainu un MHL funkcionalitāti ar nozarē vadošo IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā satriecošu dizainu un veiktspēju,” stāsta LG Home Entertainment Company IT struktūrvienības izpilddirektora un priekšsēdētāja vietnieks Dž. Dž. Lī (J. J. Lee). „Strauji pieaugot tādu mobilo viedo ierīču kā viedtālruņu un planšetdatoru lietotāju skaitam, ievērojami palielinājusies arī satura pieejamība. LG IPS7 paplašina lietotāja iespējas, ļaujot skatītājiem izmantot šo vidi ar bagātīgo saturu.”

Lasīt visu rakstu →