Atslēga vārds: "iOS"

Jaunākā LG viedā sadzīves tehnika ar mobilajiem ziņojumiem spēj sazināties ar tās lietotājiem

LG Electronics (LG) iepazīstināja ar nākamās paaudzes viedās sadzīves tehnikas inovācijām un tehnoloģiju, kas izmanto valodas apstrādes (NLP) tehnoloģijas priekšrocības, lai nodrošinātu klientiem iespēju komunicēt, kontrolēt, uzraudzīt un koplietot saturu ar LG viedajām sadzīves tehnikas ierīcēm, izmantojot populāras mobilo ziņojumu aplikācijas LINE un LG HomeChat™ pakalpojumus.

LG SmartHome Messanger

Lasīt visu rakstu →

Mikro audio sistēma ar smalku dizainu un izcilu bezvadu savienojamību

LG Electronics (LG) iepazīstina ar CM3330 mikro audio sistēmu, kas, pateicoties tā AirPlay un Bluetooth savienojamībai, ir lielisks papildinājums jebkurai viedai ierīcei. LG CM3330 saņēmis prestižo red dot 2013 dizaina balvu. Papildus izcilajam dizainam, ierīce aprīkota ar ērtu bezvada savienojamību un spēcīgu skaņas sistēmu.

LG CM3330 mikro audio sistēma

Izcila bezvadu savienojamība

Ar CM3330 iespējams atskaņot mūziku no viedtālruņiem, plašetdatoriem un citām saderīgām ierīcēm. LG CM3330 nodrošina Bluetooth savienojumu, kas atbalsta arī Apple ierīces. LG Bluetooth Remote aplikācija jebkuru viedtālruni pārvērtīs par mūzikas vadības pulti, kā arī piekļuves punktu interneta mūzikas straumēšanas resursiem. CM3330 ir aprīkots ar USB Smart, kas ļauj atskaņot mūziku no iOS vai Android ierīces, paralēli to uzlādējot. Pielāgojoties arī tradicionālākas mūzikas atskaņošanas piekritējiem, ierīce aprīkota ar CD atskaņotāju un iebūvētu FM radio.

Lasīt visu rakstu →

Kontrolē savu SmartTV ar Android vai iOS viedtālruni

LG laiduši klajā jaunu aplikāciju Apple iOS un Google Android viedtālruņiem un planšetdatoriem. Aplikācija ļauj lietotājam straumēt TV kanālus no sava televizora ekrāna uz sava viedtālruņa un planšetdatora ekrāna. Turklāt tie darbojas arī kā tālvadības pults.

LG Magic aplikācija, LG Optimus L7 (P700)

Galvenā Maģiskās aplikācijas iezīme ir tālvadības funkcija, kas darbojas uz LG 2012. gada televizoriem. Aplikācija piedāvā TouchPad funkciju, kas darbojās kā ekrāna pele, kontrolējot kursoru uz TV ekrāna. MiniHome aplikācijas sadaļa ļauj lietotājam piekļūt TV aplikācijām, veicot tika dažas darbības.

Lasīt visu rakstu →

1

LG tālvadības pults: no instalācijas līdz lietošanai

Vai zināji, ka savu Android vai iOS viedtālruni vari pārvērst par tālvadības pulti savam LG CINEMA 3D Smart TV? Tu vari, un tas ir visnotaļ vienkārši un viegli izdarāms.

Android tālvadības pultsPirmais solis ir šīs opcijas lejupielādēšana un uzinstalēšana no Android vai iOS app veikala (meklē „LG Remote App”). Aplikācija ir pieejama bez maksas.

Lasīt visu rakstu →