Atslēga vārds: "intervija"

Kādēļ izvēlēties tieši LG IPS monitorus?

Atbild Monitoru Attīstības grupas ģenerālmenedžeris Kims Mungs-Voks (Kim Myung-Wook).

Ko nozīmē krāsu kalibrēšana?

Tā kā dažādiem monitoriem, skaneriem un printeriem ir atšķirīgas krāsu īpašības, krāsainās izdrukas mēdz atšķirties. Procesu, kas samazina šīs krāšu atšķirības, sauc par krāsu kalibrēšanu.

Lasīt visu rakstu →

Intervija ar L-Style dizaineri

Pasaules vadošais tehnoloģiju žurnāls Stuff publicējis interviju ar LG Mobilo komunikāciju dizaina laboratorijas viceprezidentu un vadītāju Čulbē Ļi (Chul Bae Lee).

Kāda ir L-Style dizaina filozofija?

Īsumā var teikt, ka tā balstīta uz mūžīgo līdzsvaru – līdzsvaru starp klasisko un moderno, starp krāšņo un vienkāršo, starp kvalitāti un cenu, kā arī starp luksus un pragmatisko. Mēs centāmies atrast optimālo punktu starp visiem šiem elementiem, lai atrastu ideālo harmoniju starp premium klasi un ļoti pragmatiskiem elementiem.

Lasīt visu rakstu →

Pievienojot Magic Remote vēl vairāk maģijas

Lai arī pirmā Magic Remote tālvadības pults bija ar dažām nepilnībām, LG produktu attīstītāji bija gatavi pieņemt izaicinājumu un pilnveidot aspektus, kas Magic Remote padarītu nevainojamu.

Tie pievienoja žestu (gestures) vadību, inovatīvo norādīšanas (pointing) funkciju, jaunu ruļļa (wheel) vadības funkciju un apbrīnojamu balss vadības (voice mode) režīmu. Pults jaunais dizains ir arī ergonomiskāks. Lai saprastu, kā LG produktu attīstītāji to spēja panākt, uz sarunu aicinājām LG TV R&D laboratorijas produktu attīstības vadītāju San-Hjunu Čo (Cho Sang-Hyun).

LG TV R&D laboratorijas produktu attīstības vadītāju San-Hjunu Čo (Cho Sang-Hyun)

LG TV: Daudzi cilvēki vēlētos uzzināt vairāk par šo jauno un aizraujošo ierīci, it īpaši par 4 galvenajām – atslēgas funkcijām, par ko esam dzirdējuši. Vai varam sākt no šī punkta?

Čo: Iespējams, šis punkts ir labākais ar ko iesākt sarunu, jo ikviens, kas nav iepazinies ar pirmo Magic Remote, šīs tālvadības pults funkcijas varētu salīdzināt ar datorpeli. Viss, kas nepieciešams ir ātra kustība ar Magic Remote norādītāju un viens klikšķis. Funkcijas, kurām ar parasto TV pulti bija nepieciešamas četras vai piecas darbības, tagad ātri un vienkārši var tikt paveiktas, neizdarot liekas kustības. Turklāt mēs ievērojami uzlabojām arī precizitāti.

Lasīt visu rakstu →

Intervija ar LG Cinema Screen dizaina radītājiem

Skatoties filmas, kurās notiek auto pakaļdzīšanās un beigās viss uzsprāgst, jūs vēlaties, lai to visu pilnā apmērā varat redzēt savā televizorā. Patiesībā, aizmirstiet televizoru, viss, ko jūs vēlaties, ir liesmas un degošas mašīnas, vai pareizi?

 

LG LM8600 Smart TV Cinema 3D televizors

LG uzlabotā 3D tehnoloģija ir tik lieliska, ka vizuāli jums nodrošinās iespaidīgas liesmas, bet likt pazust televizoram nav tik vienkārši. Lasīt visu rakstu →