Atslēga vārds: "IFA"

LG KOPĀ AR BANG & OLUFSEN IFA 2017 PREZENTĒ TELEVIZORU BeoVision ECLIPSE

LG Electronics (LG) un Bang & Olufsen Berlīnē notiekošajā izstādē IFA prezentējuši savas sadarbības rezultātu – televizoru BeoVision Eclipse. Šis kopdarbs, kurā atspoguļojas LG lieliskā OLED tehnoloģija ar piesātinātajiem melnajiem toņiem un Bang & Olufsen dizaina estētika un akustikas precizitāte, sajūsmina audio entuziastus visā pasaulē.

Lasīt visu rakstu →

LG Display sāk pasaulē pirmo apaļo OLED displeju masu produkciju

LG Display, pasaules vadošais inovators displeju tehnoloģijās, ir sācis pasaulē pirmo apaļo Plastic OLED (P-OLED) displeju masu ražošanu. Progresīvais displejs tiks izmantots LG G Watch R, kas tika prezentēts izstādē IFA 2014 Berlīnē, atklājot jaunu pārnēsājamo ierīču ēru un piešķirot šādām ierīcēm inovatīvu un gaumīgu dizainu.

LGD circular P-OLED1 Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014

LG Electronics (LG) prezentējis jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014 Berlīnē, Vācijā, piedāvājot plašu modeļu klāstu, kas ir speciāli izstrādāti atbilstoši Eiropas energoefektivitātes un ērtuma standartiem. Revolucionārie LG ledusskapji palīdz ilgāk saglabāt ēdienu svaigu un padara pārtikas uzturēšanu vieglāku un ērtāku.

Premium-Multi-Door-(model-GMJ916NSHV)_2 Lasīt visu rakstu →

Izbaudi “Plūstošu Skaņu” ar viedo Hi-Fi bezvadu audio daudzistabu risinājumu no LG

LG Electronics (LG) prezentē pilnīgi jauno LG Music Flow audio sistēmu, kas priecēs visus pasaules mūzikas cienītājus. LG Music Flow skaļruņi (H3, H5, H7 modeļi), Sound Bar (HS6 modelis), Network Bridge (R1 modelis) un komplektācijā iekļautā Music Flow Player viedtālruņu aplikācija veido ērtu un viedu Hi-Fi audio ekosistēmu visā mājā. Ar Music Flow Player aplikāciju lietotājs var pārvaldīt visu savu digitālās mūzikas kolekciju, pat ja tā ir saglabāta uz vairākām ierīcēm. Papildus, tā ļauj kontrolēt visas Music Flow iekārtas mājā. Aplikācijā iekļautas arī dziesmu un dziesmu sarakstu ietekumu funkcija, tā ļauj viegli piekļūt interneta radio un strādā kā viedtālruņa mūzikas atskaņotājs, kad lietotājs ir ceļā.

Lasīt visu rakstu →

Izstādē IFA 2014 LG sadarbībā ar Swarovski prezentēs premium klases OLED televizoru

LG Electronics (LG) sadarbībā ar slaveno Austrijas juvelierizstrādājumu zīmolu un pasaulē vadošo augstas kvalitātes kristālu ražotāju Swarovski, Berlīnē notiekošajā IFA izstādē, prezentēs unikālu izliekto OLED televizoru. Šis premium klases televizors ir aprīkots ar modernizētu un ar vizuļojošiem kristāliem izrotātu statīvu, ko eleganti papildina OLED patstāvīgi apgaismojošo pikseļu dabiskās, precīzās krāsas.

S OLED TV 2 Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2014 iepazīstinās ar jaunu G Watch R viedpulksteni

LG Electronics (LG) strauji paplašina nēsājamo elektronisko ierīču piedāvājuma klāstu, nākamajā nedēļā Berlīnē notiekošajā izstādē IFA 2014 prezentējot jaunu Android WearTM operētājsistēmas ierīci LG G Watch R, kas būs pasaulē pirmā pulksteņa veida nēsājamā ierīce ar pilnībā apaļu plastmasas OLED (P-OLED) ekrānu.

LG G Watch R 1 Lasīt visu rakstu →

LG Gallery OLED televizors tagad pieejams arī Latvijā

Ar savu jaunāko meistardarbu – Gallery OLED televizoru (modelis: 55EA8800) – LG Electronics (LG) iepazīstināja IFA izstādes ietvaros 2013.gada septembrī.  Pērn LG jau piesaistīja uzmanību kā pirmais uzņēmums, kas Baltijas valstu iedzīvotājiem piedāvāja iegādāties ieliektos 55-collu OLED televizorus. Tagad LG OLED televizoru piedāvājums tiks papildināts arī ar Gallery OLED modeli.

Gallery OLED

Lasīt visu rakstu →

LG spilgtākie mirkļi no IFA 2012

Nav šaubu, ka LG stendu izstādē IFA 2012 apmeklēja neskaitāmu cilvēku pūļi. LG Bloga komanda mēģināja to visu iemūžināt ar rokas kameru, lai noķertu spraigākās emocijas un sajūsmu.

Lai arī esam jau dalījušies ar vairākiem lieliskiem attēliem no IFA, šajā bloga rakstā gribētu jums parādīt dažus no mūsu mīļākajiem attēliem.

Kā viens no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, LG ir pārliecināts, ka IFA klātbūtne bija jūtama ne tikai izstādes ēkā, bet arī visā Berlīnē.

IFA 2012

Ja kāds uzskata, ka tehnoloģiju izstādes ir domātas tikai pieaugušajiem, viņš noteikti nekad nav bijis IFA izstādē. Berlīnē LG stends bija pārpildīts ar jauniešiem, jo LG mērķis ir piedāvāt vislabāko TV saktīšanās pieredzi ikvienam – gan jaunam, gan vecākam LG fanam. Tā kā bērni un pusaudži ir vieni no vērīgākajiem tehnoloģiju novērtētājiem, tad LG jutās pagodināti, ka šī vecuma grupa stendā tika pārstāvēta tik plašā skaitā.

Lasīt visu rakstu →

LG prezentējis vadošos mājas izklaides produktus izstādē IFA 2012

Šī gada izstādē IFA, LG Electronics (LG) prezentēja plašu klāstu ar nozarē vadošajiem patērētāju elektronikas produktiem, kuru sauklis ir „ABOVE AND BEYOND”. Pasaulē lielākais un plānākais 55 colu OLED TV televizors ir ķluvis par šīs kolekcijas centrālo elementu. LG demonstrēja arī jaunākos mājas izklaides produktus, tajā skaitā pasaulē pirmos 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas (Ultra Definition – UD) 3D un CINEMA 3D Smart TV televizorus, IPS (In-Plane Switching) monitorus un plašu audio un video produktu klāstu.

LG 55EM9600 OLED televizors

„Ik gadu izstādē IFA LG piedāvā jaunu mājas izklaides dimensiju, un šis gads nebija izņēmums,” stāsta Heviss Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

Lasīt visu rakstu →

LG gatavs vadīt globālo TV tirgu ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām

“LG Electronics (LG) cer uz ilgstošu ienesīgas peļņas periodu, uzlabojot pašreizējās tehnoloģijas līdz to pilnīgam potenciālam un izveidojot LG vidi TV nozarē, kurā ātrums un inovācijas tiek uzskatīti par tikpat nozīmīgiem rādītājiem kā mobilo ierīču tirgū,” sācija Heviss Kvons (Havis Kwon) LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

Nostiprina savas pozīcijas OLED TV tirgū

LG 55 collu OLED TV televizors vispirms tiks prezentēts Korejas tirgū, pēc tam arī pārējos svarīgākajos tirgos. Taču, lai saglabātu pārsvaru pār konkurentiem un piedāvātu pircējiem jaunu produktu klāstu, 2013. gadā LG papildinās OLED TV līniju ar dažādiem nākamās paaudzes produktiem.

LG 55EM9600 OLED televizors

Ieņem vadošās pozīcijas 3D TV un Smart TV jomā

LG turpinās pilnveidot veiksmīgo CINEMA 3D TV līniju, aprīkojot to ar Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģiju. Pilns 3D TV portfelis ietvers modeļus ar ekrāna izmēru no 32 collām līdz pat 84 collām.

Lasīt visu rakstu →