Atslēga vārds: "IFA 2015"

LG Display: “OLED revolucionarizēs patērētāju ikdienu”

LG Display vadošais direktors un prezidents Dr. Sang Beom Han IFA 2015 patērētāju izstādes atklāšanas uzrunā paziņoja, ka OLED ir nozīmīgs pavērsiens displeju tehnoloģijas jomā, kas izmainīs katra patērētāja ikdienu.

Photo3) LG Display 111-inch Wave Double-sided Display

Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2015 prezentē izturīgu Centum System horizontālās ielādes veļas mašīnu ar 20 gadu garantiju

LG Electronics (LG) šomēnes Berlīnē notiekošajā IFA izstādē prezentēja Centum System, kas ir novatoriska atsperojuma sistēma, īpaši izstrādāta, lai uzlabotu uzņēmuma horizontālās ielādes veļas mazgājamo mašīnu uzticamību un izturību. Centum System ir svaigākā inovācija, kas tiek piedāvāta LG jaunākajās, Eiropas tirgum paredzētajās horizontālās ielādes veļas mašīnās. Tās ir uzlabotas ar emaljas krāsu pārklātu ārējo dizainu premium klases izskatam, kā arī LG sniedz veļas mašīnas motoram 20 gadu garantiju.

Centum System_1

Lasīt visu rakstu →

IFA 2015: LG iepazīstinās ar jaunākajām Smart Home ierīcēm

Starptautiskajā izstādē IFA 2015, kas šonedēļ norisinās Berlīnē, LG Electronics (LG) iepazīstinās ar jaunākajām Smart Home ierīcēm. Inovatīvo LG SmartThinQ sensoru var pievienot pie vairākām sadzīves tehnikas iekārtām, lai padarītu tās “viedas”. LG iepazīstinās arī ar Smart Lightwave krāsni un Smart gaisa kondicionieri, kuros pieejama AllJoyn sistēma – atvērta platforma, kas ļauj savienot dažādas ierīces ar internetu.

LG-SmartThinQ-Sensor-02
Lasīt visu rakstu →

1

IFA 2015: LG webOS 1.0 Smart TV īpašniekiem piedāvās unikālu bezmaksas atjauninājumu

Jau tuvākajā laikā LG Electronics (LG) webOS 1.0 Smart TV īpašnieki saņems bezmaksas Value Pack sistēmas atjauninājumu, kas ietvers četras jaunākās webOS 2.0 platformas galvenās funkcijas: My Channels (Mani kanāli), Quick Settings (Ātrie uzstādījumi), Input Picker (Ievades atlasītājs) un Live Menu (Tiešās izvēles) funkcijas, uzlabojot lietotāju pieredzi ar krietni intuitīvāku izkārtojumu, ērtiem īsceļiem, ātrāku ielādes laiku un straujāku reaģēšanu, pārslēdzoties starp aplikācijām. Šī ir pirmā reize, kad Smart TV platforma saņem šāda veida atjauninājumu.

WebOS Value Pack Upgrade

Lasīt visu rakstu →

IFA 2015: LG iepazīstina ar izsmalcinātu zelta viedpulksteni LG Watch Urbane Luxe*

LG Electronics (LG) sadarbībā ar ASV juvelierizstrādājumu uzņēmumu REEDS Jewelers tirgū laidīs luksus viedpulksteni LG Watch Urbane Luxe, kas pie patērētājiem nonāks ierobežotā daudzumā. Šī nēsājamā ierīce ir izgreznota ar 23 karātu zeltu, aligatora ādas siksniņu apvienojumā un ekskluzīvu lakotu ietvaru. LG Watch Urbane Luxe tirdzniecībā būs pieejams pēc pasūtījuma no oktobra beigām, un tā mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 1200 ASV dolāru.

LG Watch Urbane Luxe 2

Lasīt visu rakstu →

1

IFA 2015: LG iepazīstina ar pilna formāta kabatas klaviatūru

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2015, Berlīnē, prezentēs nozarē pirmo sarullējamo bezvadu kabatas klaviatūru. LG Rolly klaviatūra (modelis KBB-700) salokās pa tās četrām rindām, izveidojot viegli pārnēsājamu „stienīti”, kuru ērti ielikt kabatā, somiņā vai portfelī.

LG Rolly Keyboard 1 Lasīt visu rakstu →

Izstādē IFA 2015 LG iepazīstinās ar divām jaunām bezvadu audio ierīcēm

LG Electronics paplašina bezvadu audio ierīču klāstu ar diviem jauniem Bluetooth skaļruņiem, kas tiks prezentēti izstādē IFA 2015 Berlīnē. Modeļi LG Music Flow P5 un SoundPop 360 tika izstrādāti tiem patērētājiem, kuri vēlas apvienot portatīvā skaļruņa ērtības ar izcilu skaņas kvalitāti.

SoundPop 360_Music Flow P5

Lasīt visu rakstu →

LG 2015.gadā pasaulē dubultos OLED televizoru piedāvājumu

LG Electronics (LG), kas ir pasaulē pirmais 4K OLED televizoru ražotājs, nākamnedēļ izstādē IFA 2015 Berlīnē prezentēs četrus jaunus OLED televizorus. Starp šiem televizoriem būs pasaulē pirmie 4K augsta dinamiskā diapazona (HDR) OLED televizori (modeļi 65/55EF9500 un 55EG9200) un izliekts OLED televizors (modelis 55EG9100).

LG OLED TV Lineup IFA

Lasīt visu rakstu →

IFA 2015: LG iepazīstina ar planšetdatoru G Pad II 10.1

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2015 Berlīnē prezentēs G Pad sērijas planšetdatora jaunāko modeli. LG G Pad sērija piedāvā ideālu līdzsvaru starp veiktspēju un cenu. G Pad II 10.1 nodrošina vairāk funkciju nekā citas ierīces šajā pašā segmentā ar skaidro WUXGA (1920 x 1200) ekrānu, lai baudītu multimediju saturu un ērti pārlūkotu internetu. Turklāt, pateicoties ātrajam 2.26GHz četrkodolu Qualcomm® Snapdragon™ 800 procesoram un lielākajam sava klasē 7400mAh akumulatoram, G Pad II 10.1 nodrošina izklaidi vairāku stundu garumā. Lietotājiem būs pieejamas divas G Pad II 10.1 modeļa versijas – LTE un Wi-Fi.

LG G Pad II 10.1_1

Lasīt visu rakstu →