Atslēga vārds: "IFA 2009"

LG jaunais putekļsūcējs – robotiņš

LG zina, ka mūsdienās cilvēkiem aizvien mazāk laika paliek mājas uzkopšanas darbiem un cilvēki brīvo laiku labprātāk pavada darot ko patīkamāku, tādēļ izstādē IFA 2009 pasauli iepazīstināja ar jauno LG Roboking – putekļsūcēju robotiņu.

LG robotss putekļusūcējs

LG Roboking unikālie sensori ļauj robotiņam kustēties gudri – līdz minimumam samazinot saskriešanos ar priekšmetiem un sienām. Turklāt tas ir spējīgs izrēķināt visoptimālāko tīrīšanas distanci tādējādi krasi samazinot darba veikšanai nepieciešamo laiku un padarot putekļu sūkšanu par viegli un ātri veicamu uzdevumu. Īpašie sensori padara šo LG robotiņu arī gudrāku par citiem robotiem – putekļsūcējiem, kuri tīrīšanai lieto tikai ārējos amortizatorus vai gaismas sensorus. Roboking strādā ar divpusējām rotējošām birstītēm un savākšanas birsti ar netīrumu iesūcēju. Robokings precīzi iesūc netīrumus un prot grīdas arī uzslaucīt. Pabeidzis darbu, Robokings pats atgriežas savā vietā, lai uzlādētu baterijas nākamajai reizei, kad gribēsiet to izmantot. Tas lieto LI-PB baterijas, kurām ir garāks mūžs, salīdzinot ar parastajām Ni-MH baterijām.

LG izstādē IFA 2009 piedāvā lielisku stila un tehnoloģiju apvienojumu

LG šogad izstādē IFA 2009 Berlīnē prezentēja jauno tīkla monitoru un digitālo foto rāmju sērijas, kā arī trīs jaunus produktus – monitoru W63, kas paredzēts datorspēlēm, W30 Color Pop monitoru.

LG W2486 monitors

LG Business Solutions stendā atvēlēta īpaša vieta jaunajiem tīkla monitoriem. Šos monitorus iespējams savienot ar vienu vienīgo datoru, kas nodrošina virtuālās darba virsmas līdz pat 11 lietotājiem un atsver vajadzību pēc individuāla datora katram lietotājam. Pievienojot vairākus lietotājus pie viena datora, iespējams samazināt programmu atjaunināšanas izmaksas vismaz par 60% un ekspluatācijas izmaksas – par 70% un vairāk.

Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jaunāko sadzīves tehniku izstādē IFA 2009

LG prezentēja jaunākos sadzīves tehnikas produktus starptautiskajā IFA 2009 izstādē, kura notika Berlīnē no 4. līdz 9. septembrim. Zem devīzes “Uzlabo dzīvi sev un savai ģimenei!” uzņēmums parādīja, kā ar inovatīvu un izsmalcinātu produktu palīdzību iedvesmo patērētājus un uzlabo ikdienu.

LG veļas mazgājamā mašīna

Pirmo reizi LG prezentēja ekskluzīvu 11 kg ietilpīgu veļas mazgājamo mašīnu, kas ir lielākā pieejamā ietilpība standarta 24 collu veļas mašīnu klasē. Direct Drive™ tiešās piedziņas motors padara LG veļas mazgājamo mašīnu par vienu no videi draudzīgākajām un izturīgākajām tirgū. Tai ir viszemākais trokšņa, enerģijas patēriņa un vibrācijas līmenis veļas mašīnu industrijā.

Lasīt visu rakstu →

LG nosaka jaunus standartus ar BORDERLESS™ televizoriem IFA 2009 izstādē

2009. gada Internationale Funkausstellung Berlin (IFA) izstādē LG Electronics (LG) piedāvāja jaunus mājas izklaides produktus, kuri pārkāpj tradicionālās tehnoloģiju un dizaina robežas. LG šī gada tēma „LIVE BORDERLESS™” kļūs saprotama ikvienam, kas iepazīsies ar jaunajiem BORDERLESS™ televizoriem. Šie ir pirmie televizori, kuru ekrāns sniedzas gandrīz līdz pašām televizora korpusa malām.

LG 55SL8000 LED televizors

LG prezentēja divus jaunus BORDERLESS™ televizoru modeļus LCD TV – SL8000 un LED TV -SL9000, kuri lieliski apvieno modernu dizainu ar jaunākajām tehnoloģijām. To dizains atspoguļo gadiem ilgušo izpēti un izstrādi. Abi produkti lauž ierastos stereotipus par to, kā jāizskatās televizoram, paverot jaunas iespējas televizoru dizaina nākotnei.

Lasīt visu rakstu →

LG saņem 14 starptautiskas dizaina godalgas

LG Electronics dizaina industrijas visprestižākajos konkursos – red dot un iF saņēmis pavisam 14 starptautiskas dizaina godalgas. 2009. gada red dot apbalvošanā LG saņems godalgas par produktu dizainu septiņās kategorijās, tajā skaitā „Labākais no labākajiem” („Best of the Best”) par tā Bluetooth skaļruni (MSB-200).

Citi red dot godalgotie produkti ir mobilais tālrunis Secret (KF750), 3G mobilais tālrunis pulksteņa formā “Watch phone” (GD910), veļas mazgājamā mašīna apvienota ar veļas žāvētāju un kvadrātveida durvīm

(F1314FDS2/RV1308BS), mikroviļņu krāsns ar plašu, caurspīdīgu ekrānu (UD A2), pasaules pirmais alumīnija gaisa kondicionieris (AS-W126BMSO) un elegantais DVD atskaņotājs (DVS450H).

LG uzvarētājs nominācijā „Labākais no labākajiem” ir elegantais un ērti lietojamais pārnēsājamais skaļrunis. Caur Bluetooth bezvadu pieslēgumu, to var savienot ar mūzikas ierīcēm, kā, piemēram, MP3 atskaņotājiem un mobilajiem tālruņiem.

Lasīt visu rakstu →