Atslēga vārds: "ideja"

LG aicina dalīties ar noderīgām idejām

LG Electronics radījis Smart Discovery mājaslapu, kurā interneta lietotāji var dalīties ar attapīgiem trikiem, kā lietot mājsaimniecības elektroierīces. Radošākās un noderīgākās idejas tiks noteiktas interneta un LG izveidotas žūrijas balsojumā, ideju autori saņems inovatīvākās LG elektroierīces pilnīgai patērētāju komforta nodrošināšanai.

Smart Discovery

 

Lasīt visu rakstu →

Rožūdens šalts

Ideja, kas slēpjas šī lineāla pamatā ir savienot tradicionālo, visiem pazīstamo lineālu ar digitālā interfeisa priekšrocībām. Un viena no šīm priekšrocībām ir dinamiskais „nulles” punkts. Piespiežot podziņu, izgaismojas cipari un lineāls ir gatavs darbam. Velkot ar zīmuli gar lineāla malu, vienlaicīgi skrien cipari, mērot novilktās līnijas garumu. Piespiežot pogu atkārtoti, lineāls iestatīsies atpakaļ nulles pozīcijā.

Elektroniskais lineāls

Otra opcija – pieskaroties ar zīmuli lineālam jebkurā līnijas punktā, tiks definēts īpašs izejas punkts, kurš tālāk pats rēķinās turpmāk atzīmēto punktu attālumu no šī sākotnējā punkta. Vienvārdsakot – gudrs verķis. Aprēķinu nepieciešamība ir reducēta līdz minimumam kas lietošanu padara ērtu, jautru un praktisku.

Lasīt visu rakstu →

Restorāns kokā

Reti kurš iedomājas, ka restorānu iespējams uzorganizēt kokā. Tomēr Jaunzēlandes pilsētiņas Oklendas radošajiem dizaineriem šo domu izdevies pat realizēt.

Restorāns kokā

Tomēr arī tādiem brīnumiem, kas no ārpuses šķiet apbrīnas vērti, piemīt savi trūkumi. Tā piemēram, šajā skaistajā restorānā nav nekādu ērtību. Tomēr baudīt vakariņas 12 metrus virs zemes šķiet aizraujoša doma. Šeit iespējams nosvinēt pat nelielas kāzas, jo restorāns ir vidēji ietilpīgs par spīti pirmajam iespaidam. Vismaz tuvākos radiniekus un draugus šeit iespējams sapulcināt.

Lasīt visu rakstu →

Radošā arhitektūra

Ēka groza formā (ASV)

Ēka groza formā

Tās autors Deivs Longobergers bija īsts jokdaris, tāpēc tikai retais spēja noticēt viņa idejai celt ēku groza formā. Ne tikai baņķieri, arhitekti un konstruktori neuztvēra Deivu nopietni, arī viņa paša kompānijas darbinieki neticēja nevienam viņa vārdam. Tomēr Deivs neatkāpās no savas idejas. Joks pārtapa realitātē 1997. gada 17. decembrī, kad ēka tika atklāta biznesa cilvēku vajadzībām.

Lasīt visu rakstu →

LGenius ģeniālās TV idejas

LGenius ir radīts, lai paplašinātu mūsu fantāzijas robežas. Tā misija ir pacelt TV skatīšanos augstākā līmenī. Varbūt arī Jums ir kāda atraktīva un interesanta ideja, lai to izdarītu? LGenius mājas lapā varat dalīties idejās ar citiem un ievietot savas!

Mājas lapa sadalīta divās lielās konceptuālās sadaļās- vienā no tām var ļaut vaļu pilnīgam fantāzijas lidojumam bez realitātes nospraustajām robežām- par to kā filtrēt viskaitinošākās reklāmas, lai tās nebūtu jāskatās vai par to, kā būtu, ja jūsu televizors spētu radīt rādītajam sižetam atbilstošu smaržu, kamēr skatāties televizoru. Iedomājieties kā smaržotu jūsu māja, skatoties kulinārijas šovu!

Lasīt visu rakstu →