Atslēga vārds: "G Flex"
2

LG izstādē CES 2015 prezentē viedtālruni LG G Flex2

LG Electronics (LG) Lasvegasā notiekošajā starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentējis jauno viedtālruni G Flex2. Augstu tika novērtēts iepriekšējā G Flex modeļa novatoriskais dizains un nestandarta risinājums. G Flex2 ir labāks par priekšgājēju visos iespējamos veidos, piedāvājot modernāku dizainu, lielāku veiktspēju un, pats svarīgākais, lielāku ērtību.

G Flex2 Lasīt visu rakstu →

LG Display OLED paneļi saņem Top Awards SID 2014 izstādē

LG Display, pasaules vadošais inovātors displeju tehnoloģijās, paziņojis, ka jaunā LG OLED paneļu tehnoloģija saņēmusi prestižāko globālās displeja industrijas apbalvojumu. Apbalvojums tika izsniegts Displeju Industrijas apbalvošanas ceremonijā, ko organizēja Society for Information Display (SID) šī gada Sandjego konferences un izstādes ietvaros.

LG Display

Lasīt visu rakstu →

LG G2 un LG G Flex pirmie saņems Knock Code atjauninājumu

Kā tika paziņots pagājušajā mēnesī notikušajā Pasaules Mobilajā Kongresā 2014, Knock CodeTM funckijas šogad apvienos vairākus LG Electronics (LG) jauno viedtelefonu modeļus, tostarp G Pro 2, G2 mini, F sērijā un L III sērijā. LG paziņoja, ka Knock CodeTM pieejamība iepriekšējos LG viedtelefonu modeļos tiks nodrošināta, izmantojot programmatūras atjauninājumu, kas būs pieejama sākot no aprīļa. LG G2 un G Flex īpašnieki atsevišķās valstīs būs pirmie, kuri saņems Knock Code atjauninājumu, kas lietotājiem nodrošinās tūlītēju piekļuvi saviem viedtālruņiem, personalizētā veidā pieskaroties telefona ekrānam.

LG Knock code

Lasīt visu rakstu →

LG festivālā Innofest 2014 iepazīstina ar Eiropas tirgum paredzētiem jaunumiem

Izmantojot jauno zīmola saukli It’s All Possible (Viss ir iespējams), LG Electronics (LG) festivālā LG InnoFest 2014, kas šonedēļ norisinās Itālijas pilsētā Venēcijā, prezentējis  Eiropas patērētājiem paredzēto produktu jaunumu klāstu.

LGE Innofest 2014

Lasīt visu rakstu →

2

LG ievieš “Knock” funkciju arī LII sērijas viedtālruņos

LG Electronics paziņo, ka populārā funkcija “Knock” (agrāk pazīstama kā “KnockON”) tiek iekļauta kā standarta funkcija uzņēmuma moderno mobilo ierīču sērijā LII.  Optimus L5II un Optimus L7II modeļiem šī funkcija būs pieejama pēc  starptautiskajiem programmatūras atjauninājuma.

LG KNOCK

Lasīt visu rakstu →

2

Unikāls LG G Flex viedtālrunis būs pieejams Latvijā jau februārī

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par unikāla un godalgota G Flex viedtālruņa pieejamību pasaules tirgos. Šī ir pirmā sejas veidolam pielāgotā mobilā ierīce pasaulē ar vertikāli izliektu ekrānu. Sākot no februāra, patērētājiem lielākajos Eiropas tirgos, tostarp Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Itālijā, Zviedrijā, Austrijā un arī Latvijā būs iespēja iegādāties visnovatoriskāko ierīci, kāda šobrīd pieejama viedtālruņu nozarē.LG G FlexJanvāra sākumā elektronikas izstādē CES 2014 LG paziņoja, ka šajā ceturksnī G Flex nonāks ASV, to tirdzniecībā piedāvājot trīs valsts lielākajiem operatoriem – AT&T, Sprint un T-Mobile. G Flex pieejamība Eiropas tirgū tika gaidīta ar nepacietību un tā nodrošinās iespēju šim viedtālrunim nokļūt arī citās pasaules valstīs.

Lasīt visu rakstu →

3

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo viedtālruni ar vertikāli izliektu ekrānu

LG Electronics (LG) šodien prezentēja LG G Flex sejas veidolam pielāgoto viedtālruni ar izliektu ekrānu, tādējādi tam kļūstot par pirmo ierīci, kas viedtālruņu tirgū piedāvā šāda veida dizainu. G Flex ietver arī citu LG uzņēmumu patentētas inovācijas, kuras atspoguļos līdz šim nepieredzētā ekrāna un akumulatora izveidē. LG G Flex arī lepojas ar pilnīgi jaunām lietotāja funkcijām, kas izmanto izliektā ekrāna priekšrocības.

LG G Flex

„LG G Flex ir līdz šim labākais piemērs, kādam jābūt izliektam viedtālrunim,” stāsta Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors. „LG G Flex ar savu unikālo dizainu, novatorisko aparatūru un uz klientu orientētam lietotāja funkcijām atspoguļo visievērojamāko attīstību viedtalruņu tirgū kopš viedtālrunis kļuva par mūsu ikdienas sastāvdaļu.”

Lasīt visu rakstu →