Atslēga vārds: "Full HD"
1

Interesanti: Televizoru straujā attīstības evolūcija 10 gadu laikā

Daudzus pārsteigtu fakts, cik strauji televizori attīstījušies pēdējā desmitgadē. Katrai inovācijai un jauninājumam līdzi var izsekot tikai patiesi tehnoloģiju entuziasti, kamēr parasts televizora lietotājs var apjukt plašajā funkciju un iespēju klāstā, vēloties tikai vienu – mājās skatīties savas iecīnītākās televīzijas pārraides labā kvalitātē, kas nedaudz papildināts ar jaunākajām funkciju ekstrām.

Lasīt visu rakstu →

Trīs vērtīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko televizoru

Televizora iegāde nekad nav bijusi vienkārša – desmitiem dažādi ražotāji, simtiem modeļu, sarežģītā terminoloģija un tūkstošiem tehnoloģisku parametru bieži vien sagādā grūtības pat tehnoloģiju lietpratējiem. Ievērojot šos trīs vienkāršus padomus, ikviens varēs ērti un ātri piemeklēt sev piemērotāko televizoru.

TV_izvele_1 Lasīt visu rakstu →

LG paplašina OLED televizoru piedāvājumu Latvijā ar pieejama līmeņa modeli 55EG910V

LG Electronics (LG) ir atkal papildinājis Latvijā pieejamo OLED televizoru klāstu. 55EG910V ir 55 collu liels, vien 4,8mm plāns, izliektais OLED televizors ar Full HD izšķirtspēju, WebOS 2.0 atbalstu, divu kodolu CPU procesoru, Magic Remote tālvadības pulti un 3D funkciju. Turklāt, 55EG910V sniedz lietotājiem iespēju izbaudīt visas OLED tehnoloģijas priekšrocības par līdz šim konkurētspējīgāko cenu. Šobrīd LG ir vienīgais ražotājs, kas Baltijas valstīs piedāvā iespēju iegadāties OLED televizorus. Paplašinot OLED televizoru piedāvājumu Latvijā, LG demonstrē savu apņemšanos padarīt OLED nepārspējamo skatīšanās pieredzi pieejamu arvien vairāk patērētājiem.

EG92_EG91 (B)_2

Lasīt visu rakstu →

LG Display izstrādā viedtālruņu FHD LCD paneli ar pasaulē šaurāko – 0.7mm ekrāna apmali

LG Display, pasaules vadošais inovators displeja tehnoloģiju tirgū, paziņojis, ka izstrādāts 5.3 collu Full HD LCD viedtālruņu panelis ar pasaules šaurāko 0.7mm ekrāna apmali. Ar šo inovatīvo displeju LG Display turpina nodrošināt savu līdera pozīciju augstas izšķirtspējas liela izmēru mobilo displeju tirgū.

LGD1_worlds-narrowest-0.7mm-bezel-FHD-LCD-panel Lasīt visu rakstu →

LG paziņo par jaunu 2014.gada Ultra HD televizoru klāsta pieejamību Latvijā

Daudzpusīgais 2014. gada LG Electronics (LG) ULTRA HD televizoru modeļu klāsts Latvijā būs pieejams jau no jūnija vidus.. Jaunajā piedāvājumā ir iekļauti premium klases modeļi, kā arī lētāki modeļi, ar ekrānu diametru no 49 līdz 84 collām. Pirmie modeļi, kas paradīsies Latvijā būs UB980V, UB950V, UB930V un UB850V. Visi LG ULTRA HD televizori piedāvā vienreizēju skatīšanās kvalitāti, jo attēli ir tik bagātīgi ar detaļām un krāsām, ka tos viegli sajaukt ar realitāti.

UB85-2

Lasīt visu rakstu →

LG Ultra HD displeji, video siena, caurspīdīgs ekrāns, Smart Hotel televizori un citi jaunumi izstādē ISE 2014

LG Electronics (LG) Amsterdamā no 4. līdz 6.februārim notiekošā izstādē Integrated Systems Europe 2014 (ISE) prezentēs iespaidīgu bizness biznesam (B2B) displeju produktu klāstu. Izstādes laikā LG iepazīstinās ar jaunākajiem produktiem, tostarp lielizmēra Ultra HD izkārtnēm, video sienu ar pasaulē šaurāko rāmju platumu un Smart Hotel televizoru, kas aprīkots ar jauno webOS platformu.

LG 98-INCH ULTRA HD DIGITAL SIGNAGE[1]

Lasīt visu rakstu →

Izstādē CES 2014 LG iepazīstinās ar pilnīgi jaunu Ultra HD televizoru klāstu

LG Electronics (LG) izstādē CES 2014 iepazīstinās ar plašu Ultra HD televizoru klāstu. Arī šogad LG kārtējo reizi paaugstinās nozares standartus, prezentējot pasaulē pirmo 21:9 formāta ieliekto Ultra HD televizoru (modelis: 105UC9), kura ekrāna izmērs pa diagonāli veido iespaidīgas 105 collas.

Curved ULTRA HD TV

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pasaulē lielāko ieliekto Ultra HD OLED televizoru

LG Electronics piedzīvojis vēl vienu pagrieziena punktu savā pastāvēšanas vesturē. IFA 2013, kas ir lielākā elektronikas un sadzīves tehnikas izstāde Eiropā, kompānija prezentējusi pasaulē lielāko ieliekto Ultra HD (Ultra High Definition) OLED televizoru.

LG ULTRA HD OLED TV

Lasīt visu rakstu →

4

LG ienāk planšetdatoru tirgū ar LG G Pad 8.3

Šodien LG paziņoja par savu pedējo jaunieviesumu LG G Pad 8.3 planšetdatoru, kas pievienosies uzņēmuma augstākās klases zīmola G sērijai. LG G Pad 8.3 ir pirmais 8 collu kategorijas planšetdators, kas aprīkots ar Full HD displeju, turklāt tas nodrošina unikālas lietošanas iespējas un plašu savienojamības funkciju klāstu. Ierīces oficiālā debija ir paredzēta nākamnedēļ IFA tirdzniecības izstādē Berlīnē. Līdzīgi kā nesen izlaistais LG G2 premium tālrunis, arī šī ierīce nostiprina LG G sērijas klāsta izstrādājumu virzību uz vadošajām pozīcijām progresīvo mobilo tehnoloģiju jomā.

LG G Pad 8.3

Lasīt visu rakstu →

LG Display radījis plānāko Full HD LCD Panel displeju viedtālruņiem

Pasaules vadošais displeju tehnoloģijas inovators LG Display paziņojis, ka radījis pasaulē plānāko Full HD LCD displeju viedtālruņiem. Mākslas darbam līdzvērtīgais 5,3 collu displejs ir ievērojams papildinājums premium klases viedtālruņu tirgū, veicinot plānāku Full HD viedtālruņu ražošanu, kurus būs vieglāk satvert un turēt plaukstā.

LG Display

Lasīt visu rakstu →