Atslēga vārds: "Facebook"

LG aicina dalīties ar noderīgām idejām

LG Electronics radījis Smart Discovery mājaslapu, kurā interneta lietotāji var dalīties ar attapīgiem trikiem, kā lietot mājsaimniecības elektroierīces. Radošākās un noderīgākās idejas tiks noteiktas interneta un LG izveidotas žūrijas balsojumā, ideju autori saņems inovatīvākās LG elektroierīces pilnīgai patērētāju komforta nodrošināšanai.

Smart Discovery

 

Lasīt visu rakstu →

LG uzsācis sadarbību ar Little Psy un kanādiešu grupu The Moffatts

LG Electronics (LG) uzsācis jaunu online “Life’s Good” kampaņu (www.lifesgoodlg.com) iesaistot tādus pasaulē zināmus māksliniekus kā “Little Psy” un Kanādas grupu The Moffatts, kas kampaņai sacerējuši mūziku. Izmantojot inovatīvas tiešsaistes tehnoloģijas, kampaņas dalībnieki var paši izveidot personalizētu mūzikas video ar saviem vārdiem un fotogrāfijām.

Life's Good aplikācija

Kampaņa ir interesanta ar piesaistīto Min-woo Hwang, kurš pasaulē labāk zināms kā “Little Psy”. Hwang kļuva slavens kā mazais dejotājs, kurš parādās Psy mūzikas video sākumā –  “Gangnam Style.” Šim video pieder Ginesa pasaules rekords, kā visvairāk novērtētajam ar “Like” YouTube vietnē. Arī populārā Kanādas Pop/Rock grupa The Moffatts ieņem svarīgu vietu LG “Life’s Good”  kampaņā.

Lasīt visu rakstu →

5

LG SMART MOBILE kabatas izmēra printeris ON-THE-GO fotogrāfiju printēšanai

PD221 ir ideāls papildinājums viedtālrunim, jo LG Pocket Photo piedāvā augstas kvalitātes izdrukas un nodrošina ērtu bezvadu savienojumu. Android viedtālruņiem pieejamā Pocket Photo aplikācija ļauj lietotājiem ātri un ērti rediģēt savas bildes un ievietot QR kodu, kas ļauj izveidot tiešu savienojumu ar Facebook un citiem sociālajiem tīkliem.

Lasīt visu rakstu →

4

Sociālais tīkls Odnoklassniki LG Smart TV pieejams arī Latvijā

LG Electronics (LG) savam plašajam LG Smart TV pakalpojumu klāstam ir pievienojis vēl kādu – Latvijā un arī pārējās Baltijas valstīs lietotājiem būs pieejams sociālais tīkls Odnoklassniki (Одноклассники). Šis pkalpojums Latvijas Smart TV lietotājiem pieejmas kopš 18.oktobra.

Одноклассники un LG Smart TV

Lai savā LG Smart TV kontā varētu lietot Odnoklassniki, lietotājam zem sadaļas Social Center jāatrod un jāizvēlas ikona Odnoklassniki.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics sāk pārraidīt Facebook ziņu plūsmu 3D formātā

Projekts “3D Newsfeed” ir aplikācija, kas ļauj tās lietotājam redzēt Facebook ziņas 3D formātā. Protams, šo aplikāciju var lietot arī 2D, bet vislābāk to varēs izbaudīt uz LG Cinema 3D televizoriem. Aplikācijas veidotāji eksperimentēja ar katru Facebook ziņu plūsmas elementu: ziņojumu novietojumu uz displeja, navigāciju, attēla dziļumu, kustību, krāsu un ziņojumu saturu.

Aplikācija Facebook ziņojumu plūsmu transformē dinamiskos stabiņos. Ziņojumus, ko citi lietotāji novērtējuši ar “Like”, un komentāri par konkrēto ziņojumu nosaka šo dinamisko stabiņu augstumu un platumu.

Zemāk varat redzēt ekrānšāviņu no Facebook profila, kurā tiek izmantota šī aplikācija:

3D Newsfeed Facebook aplikācija

Kad jūs uzklikšķiniet uz “Status update” kādā no šiem stabiņiem, atjauninājumi parādās lielākā lodziņā, nekā tie redzami Facebook mājaslapā:

Lasīt visu rakstu →

Sajūti sportisko garu kopā ar LG QuickMemo™

LG Electronics (LG) paziņojuši par jaunu virtuālo kampaņu, kurā Facebook lietotāji var atbalstīt savus iemīļotākos sportistus, kā arī radītu paši savus uzvaras mirkļus, ar kuriem dalīties caur unikālu LG Mobile’s UX funkciju – LG QuickMemo™.

QuickMemo™ Facebook konkurss

Atzīmējot jau atklāto sporta sezonu, LG Mobile rīko digitālu pasākumu “Iztēlojies vairāk ar QuickMemo™”, kas sastāv no divām daļām. Pirmajā pasākumā, kas notiks no 6. -18. jūlijam, dalībnieki varēs izteikt atbalstu saviem mīļākajiem sportistiem vai arī draugiem, kuri īsteno personiskus mērķus, nosūtot viņiem ziņojumus caur QuickMemo™. To var izdarīt LG Mobile Facebook lapā.

Lasīt visu rakstu →

LG “Mana eko māja” piedāvājums industrijai – pirmā personalizētā videi draudzīgā virtuālā sapņu māja

LG Electronics (LG) digitālā interaktīvā kampaņa “Mana eko māja”, kas norisinās Facebook, ļaus faniem visā pasaulē radīt un kopīgot savas personalizētās, virtuālās sapņu mājas. Industrijā pirmā, LG radītā Facebook aplikācija “Mana eko māja”, atspoguļo uzņēmuma centienus sadarboties ar šodienas lietotājiem jaunā, inovatīvā veidā.

Lasīt visu rakstu →

Interaktīvas vides reklāmas – vai vienmēr efektīvas?

Interaktīvas vides reklāmas tiek uzskatītas par ļoti iedarbīgām, bet tomēr – vai interaktivitāte nevar būt par daudz? CBS interaktīvie vides reklāmas stendi ir kļuvuši par visai karstu tēmu, jo daudziem tie šķiet mazliet par traku, mazliet par personīgu un mazliet par riskantu. Lai reklamētu jaunāko seriālu „The Person of Interest”, CBS ir izveidojuši visai savādu reklāmas kampaņu.

Reklāma The Person of Interest

„The Person of Interest” reklāmas stendi vizuāli izskatās kā spoguļi, kas atdzīvojas brīdī, kad garāmgājējs tiem pietuvojas. Reklāmas stends neslēpj to, ka šis garāmgājējs patiešām ir „the person of interest” – interesējošā persona. Garāmgājēja foto parādās uz reklāmas dēļa kopā ar viņa telefona un identifikācijas numuru. Tālāk reklāmas stends piedāvā garāmgājējam nosūtīt īsziņu uz norādīto telefona nr. ar identifikācijas numuru, tādējādi dodot iespēju šo foto ievietot Facebook vai Twitter.

Lasīt visu rakstu →

Iesācēja 6 soļi sociālo mediju pasaulē

Iesācējiem sociālo mediju stratēģija ir panākumu atslēga. Ja jūtaties nekomunikabls un domājat, ka klusēšana ir zelts – iespējams, šis nav tas gadījums, jo Jums taču ir jāpiedalās pasaulē notiekošajā. Iepazīstinām ar 6 soļiem, kas iesācējam jāveic, uzsākot savu darbību sociālo tīklu pasaulē!

Social media

1. Sāc ar izpēti un esi informēts

Iesācējiem jātur cieši acis vaļā savā nozarē. Kompānijas uzsāk savu darbību katru dienu, tāpat arī izgāžas katru dienu, tāpēc ir svarīgi izlasīt un iepazīties ar pamācībām. Līdz ar to būs iespēja redzēt to, ko citi iesācēji dara, lai saņemtu sabiedrības uzmanību. Papildus tam neaizmirsti pārbaudīt arī nesaistītas industrijas uzņēmumus.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar jaunām Smart TV aplikācijām

LG Electronics iepazīstina ar jaunām LG Smart TV interneta aplikācijām Latvijā – Delfi, Skype, Youtube, Facebook, Twitter, kā arī citām.

LG Smart TV televizori

LG Smart TV tehnoloģija parastu televizoru pārvērš multimediālā ierīcē, ar kuras starpniecību var ne tikai sekot līdzi savām iecienītākajām televīzijas pārraidēm, bet arī izmantot paplašinātas satura iespējas, ko nodrošina arvien jaunas interneta aplikācijas.

Lasīt visu rakstu →