Atslēga vārds: "EA83"
2

LG iepazīstina ar jaunajiem premium klases IPS monitoriem

LG Electronics (LG) iepazīstināja ar diviem jaunajiem premium klases IPS monitoriem — EA93 un EA83. Monitors EA93 ir paredzēts dažādām izklaides vajadzībām, savukārt monitors EA83 ir īpaši izstrādāts intensīvām grafikas aplikācijām.

“Nepārtraukti uzlabojot savus IPS monitorus, mēs piedāvājam lietotājiem pilnīgi jauna līmeņa iespējas mājas izklaides un profesionālās grafikas jomā,” saka LG Home Entertainment Company atbildīgais viceprezidents un IT struktūrvienības vadītājs J.J.Lī (J.J. Lee). “Šie jaunākie monitori pārliecinoši papildina mūsu premium klases IPS monitoru klāstu.”

LG EA93 un EA83 IPS monitori

Monitora EA93 raksturīgākā iezīme ir tā kinematogrāfiskais 24 collu ekrāns ar izmēru attiecību 21:9 un 2560 × 1080 pikseļu izšķirtspēju. Šāda izmēru attiecība tiek izmantota kinoteātru ekrānos un ir lielisks risinājums izklaidei mājās un darbam vairāk-uzdevumu režīmā. Turklāt EA93 precīzi atveido definēto sRGB krāstelpu 100% apmērā, kā arī nodrošina 300 nitu spilgtumu, piedāvājot kvalitatīvākas, dabiskākas krāsas.

Lasīt visu rakstu →