Atslēga vārds: "displejs"

LG Electronics izveido pasaulē lielāko OLED displeju izkārtni

Vadošais OLED TV ražotājs LG Electronics Seulas starptautiskajā lidostā Incheon (Dienvidkoreja) atklāja divas pasaulē lielākās OLED displeju izkārtnes. Lai izveidotu šīs milzīgās izkārtnes, kas atrodas godalgotās lidostas galvenajā terminālī, LG izveidoja ciešu sadarbību ar slaveno franču dizaina uzņēmumu Wilmotte & Associés.

OLED Signage Incheon Airport_2

Lasīt visu rakstu →

LG Display: “OLED revolucionarizēs patērētāju ikdienu”

LG Display vadošais direktors un prezidents Dr. Sang Beom Han IFA 2015 patērētāju izstādes atklāšanas uzrunā paziņoja, ka OLED ir nozīmīgs pavērsiens displeju tehnoloģijas jomā, kas izmainīs katra patērētāja ikdienu.

Photo3) LG Display 111-inch Wave Double-sided Display

Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē nākamās paaudzes displejus starptautiskajā SID 2015 konferencē

 

Starptautiskajā konferencē SID 2015 (Society of Information Displays), kas norisinājās no 2.-4. jūnijam Sanhosē, Kalifornijā, LG Display demonstrēja, kāda būs displeju tehnoloģiju nākotne. SID ir pasaules visprestižākā akadēmiskā asociācija, kas pārstāv displeju industriju. Tās sastāvā ir 6 000 vadošie industrijas pārstāvji – uzņēmumu vadītāji, akadēmiķi un pētnieki no visas pasaules.

18-inch Flexible OLED to be shown at SID 2015

Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē 5,5 collu QHD LCD paneli viedtālruņiem, lai sasniegtu visaugstāko ekrāna spilgtuma un krāsu diapazona kvalitāti

 

Pasaulē vadošais displeja tehnoloģiju inovāciju uzņēmums LG Display prezentēja jaunus QHD (Quad High Definition) LCD paneļus viedtālruņiem, kas izcelsies ar uzlabotiem displeja parametriem – ar lielāku krāsu diapazonu, uzlabotu spilgtumu un kontrastu attiecību, kā arī ar pilnveidotu skārienfunkciju un samazinātu enerģijas patēriņu. Uzņēmums ir uzsācis paneļu ražošanu lielā apmērā, jo jaunais 5.5 collu QHD LCD panelis ar IPS tehnoloģiju būs pieejams jau nākamajā LG Electronics viedtālrunī, kas tiks prezentēts aprīļa beigās.

 

lgd_qhd-lcd-for-mobile-to-achieve-quantum-jump

 

Lasīt visu rakstu →

LG Display izstrādā viedtālruņu FHD LCD paneli ar pasaulē šaurāko – 0.7mm ekrāna apmali

LG Display, pasaules vadošais inovators displeja tehnoloģiju tirgū, paziņojis, ka izstrādāts 5.3 collu Full HD LCD viedtālruņu panelis ar pasaules šaurāko 0.7mm ekrāna apmali. Ar šo inovatīvo displeju LG Display turpina nodrošināt savu līdera pozīciju augstas izšķirtspējas liela izmēru mobilo displeju tirgū.

LGD1_worlds-narrowest-0.7mm-bezel-FHD-LCD-panel Lasīt visu rakstu →