Atslēga vārds: "Direct Drive"

LG paplašina augstas energoefektivitātes TurboWash™ veļas mazgājamo mašīnu klāstu Latvijā

LG Electronics (LG) ir paplašinājis Latvijā pieejamo TurboWash™ veļas mašīnu klāstu ar četriem veļas mašīnu modeļiem ar palielinātu ietilpību (modeļi: FH4A8TDN2, FH4U2TDN0, FH4U2VCN2 un FH4U2VDN). Jaunie modeļi piedāvā līdz 8 un 9 kg palielinātu ietilpību, saglabājot tādu pašu kompakto izmēru kā citām šīs klases veļasmašīnām. Pateicoties TurboWash™ un plaši atzītajai 6 Motion Direct Drive tehnoloģijai, LG jaunākā ekoloģiski draudzīgā veļas mašīna ne vien atbilst A+++ enerģijas efektivitātes prasībām, bet pat pārspēj tās par 40 procentiem. Panākot ātrākus mazgāšanas rezultātus, vienlaicīgi ietaupot gan laiku, gan ūdeni, veļas mazgājamās mašīnas ar TurboWash™ tehnoloģiju, palīdz mājas īpašniekiem samazināt gan elektrības rēķinus, gan kaitējumu dabai.

FH4U2TDN0-2

Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2015 prezentē izturīgu Centum System horizontālās ielādes veļas mašīnu ar 20 gadu garantiju

LG Electronics (LG) šomēnes Berlīnē notiekošajā IFA izstādē prezentēja Centum System, kas ir novatoriska atsperojuma sistēma, īpaši izstrādāta, lai uzlabotu uzņēmuma horizontālās ielādes veļas mazgājamo mašīnu uzticamību un izturību. Centum System ir svaigākā inovācija, kas tiek piedāvāta LG jaunākajās, Eiropas tirgum paredzētajās horizontālās ielādes veļas mašīnās. Tās ir uzlabotas ar emaljas krāsu pārklātu ārējo dizainu premium klases izskatam, kā arī LG sniedz veļas mašīnas motoram 20 gadu garantiju.

Centum System_1

Lasīt visu rakstu →

Domā zaļi un ietaupi ar LG energoefektīvajām ierīcēm

Vides aizsardzības jautājumi kļūst aizvien svarīgāki patērētājiem visā pasaulē. Izdarīt videi draudzīgu pirkuma izvēli ir ne tikai labi mūsu planētai, tas var būt arī finansiāli izdevīgi patērētajam. LG Electronics (LG) ir guvusi ievērojamus panākumus, ražojot videi draudzīgas ierīces, gaisa kondicionierus un citas ierīces. Samazinot kopējo enerģijas patēriņu, tehnoloģiski attīstītie LG produkti palīdz lietotājiem ietaupīt naudu, samazinot elektroenerģijas rēķinus, kā arī samazinoties pieprasījumam pēc elektrības, tiek minimizēts piesārņojuma līmenis.

LG_1

Lasīt visu rakstu →

Pirmā veļas mašīna ar TurboWash™ tehnoloģiju un A+++ -40% energoefektivitāti ir pieejama Latvijā!

LG Electronics sāk jaunā F14U2TDN0 veļas mašīnas modeļa, kas aprīkots ar pilnīgi jaunām tehnoloģijām, pārdošanu. Pateicoties TurboWash™ un kritiķu atzītai 6 Motion Direct Drive tehnoloģijai, LG jaunākā ekoloģiski draudzīgā veļas mašīna ne tikai atbilst A+++ enerģijas efektivitātes prasībām, bet pat pārspēj to par neticamiem 40 procentiem! Tādējādi jaunā veļas mašīna palīdz mājas īpašniekiem samazināt gan elektrības rēķinus, gan kaitējumu dabai. Panākot atrākus mazgāšanas rezultātus, vienlaicīgi ietaupot gan laiku, gan ūdeni, veļas mazgājamās mašīnas ar TurboWash™ tehnoloģiju, definē jaunu standartu mazgāšanas veiktspējai un ērtībai.

F14U2TDN0-2

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar elektronikas un sadzīves tehnikas jaunumiem festivālā InnoFest 2015

LG Electronics (LG) Portugāles galvaspilsētā Lisabonā rīko ikgadējo inovāciju festivālu Innovative Festival (InnoFest), kas šogad norisinās ar saukli „Inovācijas labākai dzīvei”. Ikgadējais LG InnoFest, kuru uzņēmums rīko kopš 2013.gada, sniedz iespēju reģionālajiem partneriem iepazīties ar LG daudzpusīgo, plašo patēriņa elektronikas preču un sadzīves tehnikas klāstu.

02_LG_Europe_Region_Head_Brain_Na_giving_a_speech_at_LG_InnoFest_Europe_held_in_Lisbo Lasīt visu rakstu →

LG veļas mazgājamo mašīnu tirdzniecības apjoms pasaulē pārsniedz 20 miljonus vienību

LG Electronics (LG) pēdējo piecu gadu laikā pasaulē pārdevis vairāk nekā 20 miljonus veļas mazgājamo mašīnu, kas ir lielisks sasniegums un demonstrē kompānijas tehnoloģisko līderību veļas mazgājamo mašīnu tirgū. Šī sasnieguma pamatā ir LG novatoriskā 6 Motion Direct Drive tehnoloģija, kas nodrošina vislabāko mazgāšanu katram auduma veidam.

LG-F14U1JBS2-EUROPE-02 Lasīt visu rakstu →

LG jaunās veļasmašīnas, izmantojot NFC tehnoloģiju, savienojas ar viedtālruņiem un piedāvā vairāk funkcijas

LG Electronics (LG) festivālā LG InnoFest 2014 prezentējusi jaunu videi draudzīgo frontālās ielādes veļas mazgājamo mašīnu klāstu. Jaunās LG veļas mazgājamās mašīnas spēj ar NFC starniecību savienoties ar veidtālruni, nodrošinot ātru datu apmaiņu starp ierīcēm un iespēju papildināt esošo mazgāšanas programmu klāstu.  Pateicoties revolucionārajai TurboWashTM tehnoloģijai, enerģiju taupošās iekārtas nodrošina lieliskus mazgāšanas rezultātus vien 59 minūtēs. Pateicoties TurboWashTM tehnoloģijai,  ikviens modelis 2014.gada klāstā ir par 40% vairāk enerģiju taupošāks salīdzinājumā ar A+++ enerģijas efektivitātes reitingu. Samazinot enerģijas patēriņu pat par 15%, LG jaunākās veļas mazgājamās mašīnas var palīdzēt patērētājiem samazināt savus elektroenerģijas rēķinus un ietekmi uz vidi. Saglabājot pat vissmalkākos apģērbus maigus un svaigus, LG TrueSteamTM tehnoloģija saglabā apģērbu sākotnējo kvalitāti, neizmantojot ķīmisko veļas mīkstinātāju.

LG Series washing machine  Lasīt visu rakstu →

1

LG veļas mašīna joprojām strādā pat pēc 25 gadu nepārtrauktas lietošanas

LG Electronics (LG) apliecinājuši savu spēju ražot augstas kvalitātes un izturīgas veļas mašīnas. Kā pierādījums tam kalpo pārsteidzošs atklājums par 1988. gada veļas mašīnas modeli, kas veikusi aptuveni 2600 mazgāšanas ciklus ceturtdaļgadsimta garumā un joprojām ir teicamā darba kārtībā. Šī veļas mašīna bija viena no pirmajām mājsaimniecības precēm, ko kāds jauns pāris iegādājās tajā pašā gadā, kad notika Seulas vasaras Olimpiskās spēles. Īpašnieki izteikuši lielu atzinību un mīlestību pret veco un izturīgo veļas mazgājamo mašīnu, kas vairāk nekā divas dekādes bijusi daļa no viņu saimniecības.

25. gadus veca LG veļas mašīna

LG tika patīkami pārsteigti, kad saņēma Seulas pāra dāvinājumu – vecu, taču rūpīgi uzturētu LG veļas mazgājamo mašīnu. Precētais pāris to iegādājās tālajā 1988. gadā, un tā tikusi izmantota vidēji divas reizes nedēļā visus nākamos divdesmit piecus gadus. Veicot aprēķinus, kopā tika izmazgātas apmēram 10* tonnas veļas. Kad iznāca šis modelis ar piecu kilogramu ietilpību, tas bija lielākais pieejamais variants, kas turklāt vēl piedāvāja rūpīgu veļas mazgāšanas un augstu efektivitātes līmeni. Šī LG veļas mašīna arī bija viens no pirmajiem modeļiem ar pašdiagnozes funkciju, kas informēja, ja radās kāda problēma.

Lasīt visu rakstu →

LG veļasmašīnas saņem prestižo TÜV Rheinland Zaļā zīmola sertifikātu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka zīmola veļasmašīnas, kas atveramas no priekšas, apbalvotas ar Zaļā zīmola sertifikātu no TÜV Rheinland, kas ir respektabls Vācijas plaša patēriņa preču testēšanas uzņēmums. Zaļā zīmola sertifikāts ir prestižs apbalvojums, kas apbalvotās ierīces izceļ kā īpaši videi draudzīgas. LG priekšā atveramās veļasmašīnas ir pirmie produkti sadzīves tehnikas nozarē, kas apbalvoti ar šo sertifikātu. Galvenie nopelni lielā mērā attiecināmi uz LG Inverter Direct Drive motoru, kas samazina enerģijas patēriņu līdz pat 50%, salīdzinot ar parastajiem veļas mašīnu motoriem.

TÜV Rheinland Zaļā zīmola sertifikāts LG veļas mašīnas

“Videi draudzīgie standarti kļūst ievērojami augstāki, turklāt arī patērētāji daudz vairāk sāk apzināties, kas ir patiešām videi draudzīga tehnika,” komentēja LG Home Appliance Company veļas mašīnu nodaļas viceprezidents Sengs Jin Jo. “Ņemot vērā, ka ļoti mēs centāmies iegūt Zaļā zīmola sertifikātu, šis notikums mūs ļoti iepriecina. Mēs esam arī gandarīti, ka mūsu produktiem uzlabojas mazgāšanas kvalitāte, palielinās elektroenerģijas ietaupījums. Arī nākotnē LG tieksies savus produktus apvienot ar videi draudzīgām inovācijām, kas aizsargā mūsu planētas resursus.”

Lasīt visu rakstu →

LG “Mana eko māja” piedāvājums industrijai – pirmā personalizētā videi draudzīgā virtuālā sapņu māja

LG Electronics (LG) digitālā interaktīvā kampaņa “Mana eko māja”, kas norisinās Facebook, ļaus faniem visā pasaulē radīt un kopīgot savas personalizētās, virtuālās sapņu mājas. Industrijā pirmā, LG radītā Facebook aplikācija “Mana eko māja”, atspoguļo uzņēmuma centienus sadarboties ar šodienas lietotājiem jaunā, inovatīvā veidā.

Lasīt visu rakstu →