Atslēga vārds: "digitālā televīzija"

LG paplašina 3D izklaides pieredzi ar 3D HDTV monitoru LG DM50D

LG Electronics (LG) iepazīstina ar nākamās paaudzes 3D monitoru-televizoru LG DM50D, kam ir visas LG game-changing CINEMA 3D TV priekšrocības un darbvirsmai ideāli piemērota forma. Spilgti un kvalitatīvi attēli bez ņirboņas, Full HDTV, kā arī vieglas 3D brilles, kas līdz šim asociējušās tikai ar LG CIN­EMA 3D televizoru, tagad pieejamas arī LG DM50D monitorā -televizorā, kas būs izcila platforma 3D spēlēm un filmu demonstrēšanai.

LG DM2350D Cinema 3D TV monitors

“Pēc vairākām klientu aptaujām noskaidrojām, ka par spīti lielai interesei par 3D monitoriem, tomēr pastāv zināmas bažas par neērtām brillēm, iespējamiem veselības traucējumiem vai 3D satura trūkumu,” sacīja LG Home Entertainment Company Monitoru nodaļas viceprezidents Si-hvans Pārks (Si-hwan Park). “Taču ar LG CINEMA 3D tehnoloģiju, LG DM50D apgāž jebkuru aizspriedumu, nodrošinot absolūtu lietototāja brīvību un ļaujot novērtēt kvalitatīva 3D satura priekšrocības arī monitoros.”

Lasīt visu rakstu →

Pasaulē pirmā virszemes 3D televīzija Itālijā

Kopš šī gada janvāra pirmie virszemes 3D televīzijas pakalpojumus (3VOD) saņem itāļi, vēsta Wsj.com. Virszemes 3D televīzijas pakalpojumu sniedzējs ir Itālijas TV pārraides grupa Mediaset. 3VOD saviem abonentiem ļauj izvēlēties 3D filmas no aptuveni 50 piedāvātajām. Iepriekš 3D TV bija pieejams tikai plašai maksas frekvenču joslai uz satelīta un kabeļa platformām.

Pasaulē pirmā virszemes 3D televīzija

Šāda 3D TV servisa attīstība ir būtiska ikvienam, dodot iespēju baudīt augstākās kvalitātes izklaidi savās mājās.