Atslēga vārds: "dāvanas"

Ko dāvināt absolventiem?

Vasaras sākums ir skaistais izlaidumu laiks, kad aktuāls kļūst jautājums par to, kādas dāvanas mūsu draugus, ģimenes locekļus, paziņas – absolventus iepriecēs visvairāk. Piedāvājam iepazīties ar dažiem ieteikumiem izlaidumu dāvanām (sīkāk par katru no dāvanu priekšlikumiem – hubpages.com).

Nauda

Šī nenoliedzami nav oriģinālākā dāvana, tomēr daudziem absolventiem tieši šāda dāvana iepriecinātu visvairāk – nauda, sirsnīga apsveikuma kartiņa un apskāviens ir lielisks veids, kā apsveikt ar padarīto darbu un dot iespēju pašam sevi par to atalgot. Turklāt ļoti bieži skolēniem/studentiem pēc absolvēšanas periods ir laiks, kad jānostājas finansiālā ziņā uz savām kājām, tādēļ papildus finansiāls atbalsts tiek novērtēts ļoti augstu.

Mēbeles un virtuves piederumi

Daudzi studenti studiju gados dzīvo kopmītnēs vai ar citiem kursabiedriem kopīgi īrētos dzīvokļos, tādēļ pēc absolvēšanas aktuāls kļūst jautājums par jaunu dzīvesvietu, līdz ar to dažādas praktiskas dāvanas, piemēram, mēbeles, ir lielā vērtē. Arī virtuves piederumu dāvanas daudziem studentiem ir ļoti noderīgas pēc studentu dzīves beigām, kad, iespējams, finansiālais stāvoklis ļāva iegādāties tikai pašu nepieciešamāko, tādēļ skaisti šķīvju komplekti un dažādi virtuves piederumi un iekārtas ir jaukas, praktiskas dāvanas.

Lasīt visu rakstu →

Labākās svētku dāvanas no LG

Ziemassvētku un Jaungada laiks ir īstais brīdis sagādāt noderīgas dāvanas visai ģimenei. Tomēr bieži atbilstošu dāvanu izvēle ir grūta. Sākoties jaunai desmitgadei, piedāvājam ieskatu LG sagatavotajā ģimenes dāvanu TOP

Tēvam:

LG 55LX9500 3D televizors

2010.gads bijis 3D tehnoloģijas attīstības gads. Tāpēc nav šaubu, ka tieši jauns FULL LED 3D televizors LG LX9500 būtu labākā dāvanas izvēle tētim. Bez 3D šim televizoram ir vēl virkne funkciju, kas piedāvā neierobežotas izklaides iespējas. Tas aprīkots gan ar LG Infinite Sound, kas papildina TV skatīšanos ar telpisku skaņu. Vēl tam ir bezvadu sinhronizēšanas funkcija, kas ļauj baudīt multivides bibliotēkas saturu, nemainot mājas iekārtojumu. NetCast™ piekļuve interneta izklaides iespējām un bezvadu interneta adapteris ļauj baudīt arī pasaules lielāko interneta satura nodrošinātāju piedāvājumu.

Lasīt visu rakstu →