Atslēga vārds: "D955"
2

Unikāls LG G Flex viedtālrunis būs pieejams Latvijā jau februārī

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par unikāla un godalgota G Flex viedtālruņa pieejamību pasaules tirgos. Šī ir pirmā sejas veidolam pielāgotā mobilā ierīce pasaulē ar vertikāli izliektu ekrānu. Sākot no februāra, patērētājiem lielākajos Eiropas tirgos, tostarp Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Itālijā, Zviedrijā, Austrijā un arī Latvijā būs iespēja iegādāties visnovatoriskāko ierīci, kāda šobrīd pieejama viedtālruņu nozarē.LG G FlexJanvāra sākumā elektronikas izstādē CES 2014 LG paziņoja, ka šajā ceturksnī G Flex nonāks ASV, to tirdzniecībā piedāvājot trīs valsts lielākajiem operatoriem – AT&T, Sprint un T-Mobile. G Flex pieejamība Eiropas tirgū tika gaidīta ar nepacietību un tā nodrošinās iespēju šim viedtālrunim nokļūt arī citās pasaules valstīs.

Lasīt visu rakstu →

3

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo viedtālruni ar vertikāli izliektu ekrānu

LG Electronics (LG) šodien prezentēja LG G Flex sejas veidolam pielāgoto viedtālruni ar izliektu ekrānu, tādējādi tam kļūstot par pirmo ierīci, kas viedtālruņu tirgū piedāvā šāda veida dizainu. G Flex ietver arī citu LG uzņēmumu patentētas inovācijas, kuras atspoguļos līdz šim nepieredzētā ekrāna un akumulatora izveidē. LG G Flex arī lepojas ar pilnīgi jaunām lietotāja funkcijām, kas izmanto izliektā ekrāna priekšrocības.

LG G Flex

„LG G Flex ir līdz šim labākais piemērs, kādam jābūt izliektam viedtālrunim,” stāsta Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors. „LG G Flex ar savu unikālo dizainu, novatorisko aparatūru un uz klientu orientētam lietotāja funkcijām atspoguļo visievērojamāko attīstību viedtalruņu tirgū kopš viedtālrunis kļuva par mūsu ikdienas sastāvdaļu.”

Lasīt visu rakstu →