Atslēga vārds: "Cinema Screen"

Izstādē CES 2015 LG iepazīstinās ar jaunu 4K ULTRA HD televizoru klāstu

LG Electronics (LG) no 6. līdz 9.janvārim Lasvegasā notiekošajā starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentēs paplašinātu 4K ULTRA HD televizoru modeļu klāstu. LG, kuru Patērētāju elektronikas asociācija pasludinājusi par „Izstādes CES 2015 4K Ultra HD partneri”, iepazīstinās ar ColorPrime sērijas pirmšķirīgas krāsu reprodukcijas iespējām, kas nodrošina lielāku attēla dziļumu un realitātes izjūtu, pateicoties Wide Color LED un Quantum Dot tehnoloģijām.

LG ULTRA HD TV

Lasīt visu rakstu →

LG G Flex saņem prestižo “iF” zelta Dizaina balvu

LG Electronics (LG) ikgadējā “iF” Dizaina balvas pasniegšanas ceremonijā kārtējo reizi nonācis uzmanības centrā, 26 uzņēmuma produktiem iegūstot 2014.gada balvas. Šo produktu starpā ir arī LG G Flex, kas saņēmis vienu no 75 zelta balvām. Tāpat atzinību saņēmis kompānijas ULTRA HD televizors un G2 viedtālrunis. Šogad konkursam, kuru katru gadu rīko “iF” Starptautiskais dizaina forums, lai novērtētu produktus, kas demonstrē izcilību un inovācijas dizaina jomā, tika iesniegti vairāk nekā 4600 produktu pieteikumu.

LG iF design award G Flex  Lasīt visu rakstu →

1

LG laidis klajā 27 collu lielu MT93 IPS Personal Smart TV televizoru

LG Electronics laidis klajā jauno 27 collu lielo MT93 IPS Personal Smart TV televizoru, kas paredzēts indivīdiem, kuri vēlas izbaudīt augstu televizora skatīšanās kvalitāti, televizoram neaizņemot daudz vietas. LG Personal Smart TV ir daudzpusīgs izklaides centrs, kas aprīkots ar labākajām Smart TV funkcijām un savienojamības iespējām. Tas aprīkots ar spilgtu IPS displeju un plānu, taču elegantu rāmi, kas ļauj televizoram iekļauties jebkurā modernā interjerā, kā arī dod iespēju to izmantot par datora monitoru.

LG MT93 LG Smart TV monitors

MT93 piedāvā pieeju lielam klāstam tiešsaites satura, pārraidēm, VoD un aplikācijām no globāliem un lokāliem piegādātājiem. LG Smart Home saskarne ar ērto Premium Content izvēlni dod iespēju ātri un ērti meklēt saturu. Smart TV platformas lietojamības ērtums tika novērtēts saņemot iF dizaina balvu 2013.

Lasīt visu rakstu →

Jauni LG Google TV modeļi

LG Electronics (LG) 2013. gada tehnoloģiju izstādē CES (Consumer Electronics Show), kas notika Lasvegasā, iepazīstināja ar papildinātu Google TV televizoru klāstu. Jaunie LG televizoru modeļi – GA7900 un GA6400 – piedāvā patērētājam plašāku lietotāja pieredzi, lai piepildītu vēl vairāk patērētāju vēlmes.

LG GA7900 Google TV televizors

Google jaunākā platforma un LG pārveidotā Magic Remote Qwerty uzlabojusi meklēšanu, izmantojot balsi, un aplikāciju izvēlnes efektivitāti. Jaunais Smart Home dod iespēju ērti un viekārši piekļūt VoD, YouTube un vēl citām aplikācijām.

Lasīt visu rakstu →

CES šovā LG piedāvās viedāku un plašāku Smart TV produktu klāstu

LG Electronics (LG) CES izstādē Lasvegasā iepazīstinās ar savu jauno CINEMA 3D Smart TV televizoru klāstu.

LG Smart TV televizors

Jaunā 2013.gada Smart TV produktu līnija piedāvā vieglāku piekļuvi saturam un to koplietošanu, ka arī atjaunotu Magic Remote tālvadības pulti, nodrošinot vienkāršāku un intuitīvāku lietotāja saskarsni. CES izstādē LG iepazīstinās ar dažādiem modeļi un to izmēriem, tostarp iespaidīgajiem LG 84 collu Ultra HD un 55 collu OLED televizori. Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo OLED televizoru ar izliektu ekrānu

LG Electronics (LG) šodien pierādījis savu nepārtraukto OLED televizoru tirgus līdera pozīciju, prezentējot revolucionāru OLED televizoru (modelis EA9800) ar izliektu ekrānu starptautiskājā CES 2013 izstādē. Izmantojot izcilo WRGB tehnoloģiju, neticami plānais ekrāns piedāva izliektu ekrānu un spilgtu attēla kvalitāti, kas praktiski neatšķiras no dabā sastopamām krāsām.

LG 55EA9800 OLED televizors, CES 2013

Jaunais EA9800 modelis ir aprīkots ar pasaulē pirmo izliektā ekrāna ergonomisko dizainu un pilnu CINEMA 3D tehnoloģijas atbalstu. Pateicoties nedaudz izliektajam ekrānam, visa ekrāna virsma atrodas vienādā attālumā no lietotāja acīm, novēršot ekrāna malu vizuālu traucējumu un detaļu zaudējumu. Produkta pieejamība un cena vēl nav zināma.

Lasīt visu rakstu →

2

LG iepazīstina ar kinematogrāfisko 100 collu Laser Display projekcijas tehnoloģiju

LG Electronics (LG) prezentējis savu jaunāko 100 collu Laser Display ierīci (Modelis: HECTO), aprīkotu gan ar Smart TV, gan digitālās televīzijas iespējām. Iespaidīgā mājas kinozāles sistēma aprīkota arī ar Ultra Short Throw (UST) projektoru, kas spēj rādīt attēlus no pavisam neliela attāluma. Pateicoties LG uzlabotajai, uz lāzeri balstītajai apgaismojuma sistēmai, mājas kinozāles sistēma piedāva Full HD 1080p izšķirtspēju un neticami dinamisku 10 000 000:1 kontrastu.

LG HECTO Laser Display lazerprojektors

“LG 100 collu Laser Display projekcijas tehnoloģija ir ideāli piemērota gan konferenču telpām, gan dzīvojamajām istabām,” stāsta Havis Kvons (Havis Kwon) LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Nākamo gadu laikā LG turpinās ieviest jaunus TV produktus, lai nodrošinātu vislabāko produktivitāti un izklaides pieredzi saviem klientiem.”

Lasīt visu rakstu →

LG Cinema 3D Smart TV veic revolūciju televizoru industrijā

Reti ir iespējams tik izteikti mainīt patērētāju pirkšanas paradumus kā tehnoloģiju jomā. Elektrisko spuldžu izgudrošana atstāja eļļu lampas pagātnē, kasetes veicināja atteikšanos no ierakstu platēm, savukārt viedtelefoni panāca PDA industrijas norietu.

LG Electronics (LG) šobrīd atrodas līdzīgā pozīcijā. LG, iepazīstinot pasauli ar 3D Smart TV un Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģiju, ar kuru uzlaboja tā laika ierastās 3D TV tehnoloģijas, 18 mēnešu laikā ir pārvērtusi televizoru industriju. Lietojot LG Cinema 3D Smart TV, atšķirībā no iepriekšējām 3D tehnoloģijām, vairs nav nepieciešams izmantot smagās un masīvās brilles, kurām nepieciešama nemitīga uzlāde. LG 3D televizori izmanto vieglas, nemirgojošas brilles, kuras nav dārgas un līdzinās kinoteātros sastopamajām.

LG 55LM960V 3D Smart TV LED televizors

Pateicoties konkurencei 3D tehnoloģiju jomā, cilvēku zināšanas un piedāvātais 3D tehnoloģiju klāsts ir audzis. Līdz ar populāru filmu parādīšanos 3D DVD formātā, radās arī lielāka nepieciešamība pēc 3D Smart TV televizoriem, īpaši ģimenēm ar bērniem. Pamatojoties uz DisplaySearch pētījumu, 3D televizoru pārdotais apjoms vienībās drīz sasniegs 25 miljonus gadā.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar premium klases personālo Smart TV televizoru

LG Electronics (LG) tehnoloģiju izstādē IFA 2012 Berlīnē iepazīstinās ar jaunāko premium klases personālo LG TM2792 Smart TV televizoru. Augstākā līmeņa izklaides platforma LG TM2792 ļauj lietotājiem baudīt plašu inovatīvo funkciju klāstu, tostarp LG Smart TV un CINEMA 3D, kā arī CINEMA SCREEN dizainu, vienlaikus nodrošinot pārsteidzošu attēla kvalitāti, izmantojot IPS tehnoloģiju.

LG TM2792 Smart TV monitors televizors

Izsmalcinātais LG TM2792 vēl vairāk nostiprina personālā LG Smart TV televizora pozīcijas kā labākais savā klasē. Televizors — 2012. gada starptautiskās dizaina izcilības balvas (International Design Excellence Awards — IDEA) saņēmējs — lieliski iekļausies mūsdienu interjerā un acumirklī kļūs par tā centrālo elementu. CINEMA SCREEN dizains ļauj šim televizoram vizuāli iekļauties jebkurā interjerā, pateicoties īpaši smalkajai apmales apdarei. LG TM2792 rada perfektu vidi, lai skatītu telpisku 3D attēlu un izbaudītu klātbūtnes efektu.

Lasīt visu rakstu →

LG laidis klajā jaunus IPS monitorus ar CINEMA SCREEN dizainu un MHL savienojamību

LG Electronics (LG) sāk piedāvāt premium klases IPS7 sērijas monitorus – vispirms Āzijas valstīs un pēc tam pārējos pasaules tirgos. IPS7 sēriju raksturo LG īpašais CINEMA SCREEN dizains ar gandrīz neredzamu rāmi, kas nodrošina netraucētu izklaidi un izsmalcinātu, modernu izskatu. Izmantojot LG IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā dzīvīgas, konsekventas krāsas un attēlojumu platākā skata leņķī. Mobile High-Definiton Link (MHL) vienkāršo savienojumus ar ārējām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, lai paplašinātu skatīšanās iespējas uz lielāka ekrāna.

LG IPS277L IPS monitors Cinema Screen MHL

„Apvienojot CINEMA SCREEN dizainu un MHL funkcionalitāti ar nozarē vadošo IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā satriecošu dizainu un veiktspēju,” stāsta LG Home Entertainment Company IT struktūrvienības izpilddirektora un priekšsēdētāja vietnieks Dž. Dž. Lī (J. J. Lee). „Strauji pieaugot tādu mobilo viedo ierīču kā viedtālruņu un planšetdatoru lietotāju skaitam, ievērojami palielinājusies arī satura pieejamība. LG IPS7 paplašina lietotāja iespējas, ļaujot skatītājiem izmantot šo vidi ar bagātīgo saturu.”

Lasīt visu rakstu →