Atslēga vārds: "Cinema 3D"

LG iespaidīgais 2014. gada televizoru modeļu klāsts nonāk pārdošanā

LG Electronics (LG) paziņoja par šī gada televizoru modeļu klāstu pieejamību, kopumā iepazīstinot ar 68 jauniem modeļiem, tostarp ULTRA HD televizoriem, kas tiek piedāvāti izmēros no 49 līdz 105 collām. Tādējādi kļūstot par lielāko un daudzpusīgāko, pašlaik pieejamo televizoru sēriju. Jauno modeļu vidū ir arī LG revolucionārais 105 collu izliektais ULTRA HD televizors, kā arī mazāki 65, 55 un 45 collu izliektie 4K televizori. Starp 2014.gada jaunumiem ir arī LG webOS Smart TV platforma, kas pirmo reizi tika prezentēta janvārī notiekošajā izstādē CES 2014. LG cer, ka šī platforma radīs jaunus standartus viedo televizoru tirgū, pateicoties tās atvērtībai un vienkāršajai lietošanai.

LG Smart TV 2014

Lasīt visu rakstu →

LG festivālā Innofest 2014 iepazīstina ar Eiropas tirgum paredzētiem jaunumiem

Izmantojot jauno zīmola saukli It’s All Possible (Viss ir iespējams), LG Electronics (LG) festivālā LG InnoFest 2014, kas šonedēļ norisinās Itālijas pilsētā Venēcijā, prezentējis  Eiropas patērētājiem paredzēto produktu jaunumu klāstu.

LGE Innofest 2014

Lasīt visu rakstu →

CES 2014 LG prezentēs nozarē vadošo OLED televizoru klāstu

LG Electronics (LG) izstādē CES 2014 prezentēs pasaulē daudzveidīgāko OLED televizoru klāstu, tostarp pasaulē lielāko ieliekto ULTRA HD OLED televizoru (modelis 77EC9800), kā arī dažādus 55 un 65 collu OLED televizoru modeļus. Tāpat kompānija iepazīstinās arī ar eleganto GALLERY OLED televizoru (modelis 55EA8800) un ieliekto OLED TV (modelis 55EB9600).

LG 77OLED TV

Lasīt visu rakstu →

LG ieliektais OLED televizors saņem EISA 2013 balvu par inovatīvo dizainu

Šogad Eiropas Attēla un skaņas asociācijas (EISA) balvu pasniegšanas ceremonijā LG ieliektais OLED televizors (modelis: 55EA9800) ir saņēmis atzinību 2013./2014. gada Eiropas televizoru dizaina kategorijā. Revolucionārais LG ieliektais OLED televizors, kas aprīkots ar viegli izliektu IMAX tipa ekrānu, ir patiess mākslas darbs. Smalkais, 4 mm plānais ieliektā OLED televizora dizains ir tieši saistīts ar LG ilgtermiņa plāniem attīstīt OLED tehnoloģijas izmantošanu sērijveidā tirgojamajām ierīcēm ar liela izmēra ekrānu.

LG CURVED OLED TV - EISA award

Lasīt visu rakstu →

LG Smart TV aplikācija palīdz golferiem spēlēt kā profesionāļiem

LG Electronics (LG) sācis pārdot aplikāciju World’s Greatest Teachers, kas palīdz topošajiem golfa spēlētājiem ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī gūt reālās spēles iemaņas, mācoties no labākajiem golfa instruktoriem sporta vēsturē. Aplikācija pieejama ekskluzīvi tikai LG CINEMA 3D Smart TV, tajā iekļauts iespaidīgs apmācību kopums, kas radīts, lai visu līmeņu golferi varētu uzlabot savu spēles prasmi.

Golf app

 

Lasīt visu rakstu →

LG pirmo reizi Baltijā prezentēs pasaulē pirmo 84 collu televizoru ar Ultra HD izšķirtspēju

LG Electronics (LG) pirmo reizi Baltijā iepazīstinās ar pasaulē pirmo 84 collu televizoru ar Ultra HD izšķirtspēju, kas jau ir pieejams iegādei Latvijā. 84 collu Ultra HD televizors (modelis: 84LM960V) tika prezentēts starptautiskajā CES 2013 izstādē Lasvegasā, kurā saņēma apbalvojumu “Labākā Inovācija” video displeju kategorijā. Latvijā pirmo reizi šis televizors tiks prezentēts Playboy ballītes laikā, šī gada 15.martā.

LG 84LM960V Ultra HD televizors

“84 collu Ultra HD televizora izmērs ir ekvivalents četriem 42 collu televizoriem. Savukārt pateicoties Ultra HD tehnoloģijai, attēls ir 4 reizes dzidrāks par šobrīd modernāko veikalā pieejamo televizoru. Šīs Ultra HD televizora īpašības nodrošina vēl nepieredzētu skatīšanās pieredzi,” Vjačeslavs Sergejevs, LG Electronics Latvia Sabiedrisko attiecību menedžeris Baltijas valstīs.

Lasīt visu rakstu →

CES šovā LG piedāvās viedāku un plašāku Smart TV produktu klāstu

LG Electronics (LG) CES izstādē Lasvegasā iepazīstinās ar savu jauno CINEMA 3D Smart TV televizoru klāstu.

LG Smart TV televizors

Jaunā 2013.gada Smart TV produktu līnija piedāvā vieglāku piekļuvi saturam un to koplietošanu, ka arī atjaunotu Magic Remote tālvadības pulti, nodrošinot vienkāršāku un intuitīvāku lietotāja saskarsni. CES izstādē LG iepazīstinās ar dažādiem modeļi un to izmēriem, tostarp iespaidīgajiem LG 84 collu Ultra HD un 55 collu OLED televizori. Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo OLED televizoru ar izliektu ekrānu

LG Electronics (LG) šodien pierādījis savu nepārtraukto OLED televizoru tirgus līdera pozīciju, prezentējot revolucionāru OLED televizoru (modelis EA9800) ar izliektu ekrānu starptautiskājā CES 2013 izstādē. Izmantojot izcilo WRGB tehnoloģiju, neticami plānais ekrāns piedāva izliektu ekrānu un spilgtu attēla kvalitāti, kas praktiski neatšķiras no dabā sastopamām krāsām.

LG 55EA9800 OLED televizors, CES 2013

Jaunais EA9800 modelis ir aprīkots ar pasaulē pirmo izliektā ekrāna ergonomisko dizainu un pilnu CINEMA 3D tehnoloģijas atbalstu. Pateicoties nedaudz izliektajam ekrānam, visa ekrāna virsma atrodas vienādā attālumā no lietotāja acīm, novēršot ekrāna malu vizuālu traucējumu un detaļu zaudējumu. Produkta pieejamība un cena vēl nav zināma.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstinās ar paplašinātu Ultra HD televizoru piedāvājumu starptautiskajā CES izstādē

LG Electronics (LG) iepazīstinās ar jaunu Ultra HD televizoru piedāvājumu starptautiskajā CES 2013 izstādē Lasvegasā. Oriģinālo 84 collu Ultra HD televizoru papildinās 55 un 65 collu ekrāna modeļi. Jaunajiem izmēriem ir raksturīga tāda pati satriecoša izšķirtspēja un nepieredzēta skatīšanās pieredze kā LG 84 collu Ultra HD televizoram, kas 2013.gada starptautiskajā CES® Inovāciju balvā saņēma apbalvojumu “Labākā Inovācija” video displeju kategorijā. LG bija pirmais uzņēmums, kuram izdevās veiksmīgi komercializēt Ultra HD TV tehnoloģiju, uzsākot televizora pārdošanu šī gada augustā.

LG Ultra HD televizori

“LG joprojām ieņem vadošo vietu Ultra HD televizoru segmentā,” sacīja LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon). “Atsaucoties uz prognozējamo dažādu ekrānu izmēru pieprasījumu, LG savam Ultra HD televizoru klāstam pievieno arī 55 un 65 collu modeļus.”

Lasīt visu rakstu →

3

LG 84 collu Ultra HD 3D televizors tagad pieejams arī Latvijā

Augustā LG Electronics (LG) laida klajā revolucisonāru 84 collu 3D televizoru. Tagad, novembrī šīs jaunums sasniedzis arī Latviju – no šīs nedēļas pārsteidzošais 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas Ultra HD 3D televizors (modelis: 84LM960V)  ir pieejams atsevišķos veikalos. LG Ultra HD 3D televizors apvieno 3D un Smart TV funkcija, kuru efektivi papildina Ultra HD tehnoloģija.

LG 84LM960V Ultra HD televizors

LG Ultra HD 3D televizoru raksturo vēl nebijusi skatīšanas pieredze: satriecoša attēla kvalitāte ar 8 miljoniem pikseļu un četras reizes labāku izšķirtspēju (3840×2160) nekā pašreizējiem Full HD televizoru paneļiem, kas panākts, pateicoties LG modernajam Triple XD Engine procesoram.

Lasīt visu rakstu →