Atslēga vārds: "CES"

LG Electronics rada zīmolu ThinQ saviem mākslīgā intelekta produktiem

LG Electronics radījis zīmolu ThinQ, lai zem viena zīmola apvienotu visas savas 2018. gada mājsaimniecības iekārtas, plaša patēriņa elektronikas preces un pakalpojumus, kas izmanto mākslīgo intelektu. LG ThinQ produktiem un pakalpojumiem būs spēja izmantot padziļinātu mācīšanos un komunicēt vienam ar otru, pielietojot dažādas mākslīgā intelekta platformas no citiem ražotājiem kā arī LG paša izstrādāto DeepThinQ tehnoloģiju.

Lasīt visu rakstu →

LG saņem 21 CES 2017 Inovācijas balvu

Patērētāju elektronikas asociācija (CEA) ir piešķīrusi LG Electronics (LG) 21 2017. gada CES Inovācijas balvu 11 produktu kategorijās. Īpašu atzinību saņēma premium LG SIGNATURE produktu līnija, OLED televizori un pasaulē pirmais modulārais viedtālrunis LG G5. LG OLED televizori jau piekto gadu pēc kārtas tiek apbalvoti ar CES Inovācijas balvu, apliecinot savu līderpozīciju nozarē.

LG_SIGNATURE_klasts Lasīt visu rakstu →

LG SIGNATURE sastopas ar apbrīnojamu arhitektūru

LG Electronics ir pirmais premium SIGNATURE zīmols, kas gūst atzinību visā pasaulē, kosmopolītisku paterētāju vidū kopš debitēšanas CES 2016.gada janvārī.

1 Lasīt visu rakstu →

Izstādē CES 2015 LG prezentē paplašinātu OLED televizoru klāstu

Pēc pasaulē pirmā 4K OLED televizora debijas 2014.gadā LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentēs paplašinātu OLED televizoru klāstu. Ar septiņiem dažādiem jauniem 4K OLED televizoriem – elastīgiem, izliektiem un plakaniem modeļiem ar 55, 65 un 77 collu lieliem ekrāniem – LG OLED televizori piedāvā patērētājiem pilnīgi jaunu skatīšanās pieredzi, ko iedvesmojusi attēla kvalitāte ar ideālu melno toni un dabiskām krāsām.

LG 4K OLED TV EF9800 Lasīt visu rakstu →

LG Electronics saņem desmit CES 2015 Inovāciju balvas

Patērētāju elektronikas asociācija (CEA) atzinusi LG Electronics (LG) izcilību dizaina un tehnoloģiju sasniegumos, piešķirot uzņēmumam 10 prestižas starptautiskās CES 2015 Inovāciju balvas. LG mājas izklaides, sadzīves tehnikas un mobilās ierīces saņēmušas 2015.gada CES Inovāciju balvas četrās kategorijās – sadzīves iekārtas, datoru perifērās ierīces, video displeji un bezvadu ierīces.

LG_flexible_OLED_TV_01 Lasīt visu rakstu →

LG ienāk fitnesa tehnoloģiju tirgū, prezentejot Lifeband touch aproci un Heart Rate austiņas

LG Electronics (LG) šodien izstādē CES 2014 iepazīstināja ar LG Lifeband Touch veido sporta aproci and LG Heart Rate austiņām, iezīmējot uzņēmuma pirmos soļus fitnesa tehnoloģijās. Abi produkti apvieno ērtu dizainu un savienojamību ar citām ierīcēm, noveršot nepieciešamību pēc papildu rīkiem lietotāja veselības stāvokļa uzraudzīšanai.

Heart Rate Earphones 1  Lasīt visu rakstu →

2

Optimus G plūc starptautiskus laurus

LG Electronics (LG) flagmanis Optimus G (E975) šī gada tehnoloģiju izstādē CES ieguva dizaina un tehnoloģiju apbalvojumu bezvada ierīču kategorijā. Optimus G atzinību ieguva balstoties uz tā tehniskajiem rādītājiem, estētisko izskatu, dizainu, kā arī salīdzinājumā ar citām ierīcēm tirgū.

LG Optimus G (E975) Android telefons

Kopš Optimus G laišanas tirgū tas ir saņēmis vairākus apbalvojumus no visas pasaules. Viedtālrunis tika apbalvots ar Innovation Award godalgu, ko ierīce saņēma jauno produktu kategorijā par Zerogap Touch tehnoloģiju, kas uzlabo ekrāna ilgtspējību un skaidrību. Dizaina kategorijā Optimus G ir saņēmis iF Design Product Award.

Lasīt visu rakstu →

Jauni LG Google TV modeļi

LG Electronics (LG) 2013. gada tehnoloģiju izstādē CES (Consumer Electronics Show), kas notika Lasvegasā, iepazīstināja ar papildinātu Google TV televizoru klāstu. Jaunie LG televizoru modeļi – GA7900 un GA6400 – piedāvā patērētājam plašāku lietotāja pieredzi, lai piepildītu vēl vairāk patērētāju vēlmes.

LG GA7900 Google TV televizors

Google jaunākā platforma un LG pārveidotā Magic Remote Qwerty uzlabojusi meklēšanu, izmantojot balsi, un aplikāciju izvēlnes efektivitāti. Jaunais Smart Home dod iespēju ērti un viekārši piekļūt VoD, YouTube un vēl citām aplikācijām.

Lasīt visu rakstu →

Jaunas populāras spēles LG Smart TV televizoros

LG Electronics (LG) paziņojis par vairāku jaunu spēļu iznākšanu, kas paredzētas Cinema 3D Smart TV televizoriem, piedāvājot izklaidi visai ģimenei interaktīvā veidā. Tagad uz Cinema 3D Smart TV būs iespēja spēlēt viedtelefoniem un planšetdatoriem jau kādu laiku pieejamās un populārās spēles – Where’s My Water, The Sims™ FreePlay, Air Penguin, Mini Motor Racing un daudzas citas. Spēlēs paredzēta iespēja izmantot jauno un uzlaboto, kustību uztverošo LG Magic Remote pulti.

Smart TV spēles

Disney radītā spēle Where’s My Water guva lielu atzinību, kļūstot par lejupielādētāko spēles aplikāciju 90 valstīs. Šobrīd vairāk kā 2 miljardi spēles ir izspēlētas kopš tās radīšanas. LG Cinema 3D Smart TV lielais ekrāns un uzlabotā Magic Remote pults pacelts spēles kvalitāti nākamajā līmenī.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Smart Home sadzīves tehnikas ierīču klāstu viedākai ikdienai

LG Electronics (LG) izstādē CES 2013 demonstrēja uzlabotas Smart Home sistēmas iespējas ērtākai ikdienai. Uzlabotā sistēma apvieno mūsdienīgās Smart Share multivides koplietošanas tehnoloģijas ar Smart Control integrētajām sadzīves tehnikas pārvaldības iespējām, ar kuru palīdzību lietotājs var pilnībā pārvaldīt savu viedo mājas vidi.

LG Smart ledusskapis

Patērētājiem ir iespēja ieslēgt veļas mazgājamo mašīnu, pārbaudīt ledusskapja saturu vai veikt tīrīšanu ar putekļsūcēju, pat neatrodoties mājās. Turklāt vadība ir iespējama, izmantojot LG Smart TV platformu un Magic Remote talvadības pulti. Pateicoties LG aplikācijai Smart Control, mājsaimniecības darbi vairs netraucēs iemīļotās filmas vai šova skatīšanos.

Lasīt visu rakstu →