Atslēga vārds: "CES 2014"

LG uzsāk pasaules pirmā 105 collu 21:9 izliektā ULTRA HD televizora tirdzniecību

LG Electronics (LG) 105 collu izliektais ULTRA HD televizors, kas pirmo reizi tika prezentēts janvārī notikušajā CES izstādē, šonedēļ Dienvidkorejā kļuvis pieejams iepriekšējai pasūtīšanai. Ar vairāk nekā 11 miljonu pikseļu (5120×2160) izšķirtspēju un platekrāna 21:9 formātu, LG televizora modelis 105UC9 nodrošina patiesi padziļinātu skatīšanās pieredzi.

LG Curved OLED TV 105UB9_2  Lasīt visu rakstu →

Kā LG padarīja Smart TV atkal vienkāršu jeb “Kas ir WebOS?”

Smart TV televizoriem parasti ir sarežģītas saskarnes, kurās juku jukām saliktas dažādas ikonas un slāņi. Patiesībā jaunākie pētījumi liecina, ka 53% cilvēku neapzinās, cik daudz viņi var paveikt ar savu Smart TV, kamēr 75% uzskata, ka Smart TV ir pārāk sarežģīti lietošanai. Reaģējot uz šo situāciju, LG nolēma padarīt televizoru atkal vienkārši lietojamu un radīja ko tādu, kas ir vienkāršs un intuitīvi saprotams, nevis kaitinošs un pārlieku sarežģīts. Vienkāršība dominē ne tikai funkcionalitātē vai informācijas arhitektūrā, bet arī vizuālajā izskatā.

LG webOS  Lasīt visu rakstu →

Ieskats gaidāmajās 2014. gada LG tendencēs

Sākot no tehnoloģijām un beidzot ar izklaidi, katra jauna gada sākums ir lieliska izdevība, lai varētu gūt ieskatu jaunākajās un aizraujošākajās tendencēs. Jaunākās tehnoloģiju tendences katru gadu tiek atrādītas CES elektronikas izstādē, un arī šogad mēs prezentējām mūsu 2014. gada jaunākās inovācijas un produktu līnijas dažādos tirgos.

LG webOS

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pirmo viedo ierīci, kas atbalsta HomeChat funkciju

LG Electronics prezentēs savu pirmo produktu ar inovatīvo HomeChat ™ pakalpojumu, kas izmanto dabisko valodas apstrādi (NLP), kas ļauj cilvēkiem komunicēt, kontrolēt, uzraudzīt un koplietot saturu ar citiem LG produktiem, izmantojot populāro mobilās ziņapmaiņas aplikāciju LINE. Pirmais šāda veida produkts – LG Whisen RAC kondicionieris –  tika atklāts starptautiskajā elektronikas patērētāju izstādē CES 2014 janvāra sākumā. Sākotnēji ar HomeChat palīdzību ar kondicionieri varēs komunicēt Korejā.

HomeChat  Lasīt visu rakstu →

Jaunā LV Smart TV webOS platforma nodrošina 4K straumēšanu

LG Electronics paziņojis par jauno 2014. gada Ultra HD TV televizoru līniju, kura darbojas uz LG patentētās webOS Smart TV platformas, kas atbalsta satura straumēšanu Ultra HD 4K kvalitātē no Netflix – pasaules vadošā interneta televīzijas tīkla. LG 2014. gada 4K TV līnija pirmo reizi tika prezentēta pavisam nesen – CES 2014 tehnoloģiju izstādē ASV.

 LG webOS

Lasīt visu rakstu →

LG stilīgās premium klases virtuves ierīces atstāj iespaidu CES 2014

LG Electronics 2014. gada Patērētāju elektronikas izstādē (CES 2014) izrādīja savu LG Studio premium virtuves ierīču līniju. LG apvienoja spēkus ar top produktu dizaineri Neitu Berkusu, lai radītu stila un inovatīvu tehnoloģiju apvienojumu – LG virtuves iekārtas, kas ir ne vien premium kvalitātes risinājums, bet arī personalizejams mājas papildinājums.

LG STUDIO

Lasīt visu rakstu →

Iztādē CES 2014 LG prezentēs pasaulē pirmo elastīgo OLED televizoru

LG Electronics (LG) izstādē CES 2014 prezentēja pasaulē pirmo elastīgo OLED televizoru. Ar šo revolucionāro televizoru skatītāji var kontrolēt izliekuma leņķi, lai iegūtu maksimālu skatīšanās pieredzi. Līdzīgas tehnoloģijas  līdz šim bija pieejamas vien zinātniskajā fantastikā.

LG FLEXIBLE OLED  Lasīt visu rakstu →

LG ienāk fitnesa tehnoloģiju tirgū, prezentejot Lifeband touch aproci un Heart Rate austiņas

LG Electronics (LG) šodien izstādē CES 2014 iepazīstināja ar LG Lifeband Touch veido sporta aproci and LG Heart Rate austiņām, iezīmējot uzņēmuma pirmos soļus fitnesa tehnoloģijās. Abi produkti apvieno ērtu dizainu un savienojamību ar citām ierīcēm, noveršot nepieciešamību pēc papildu rīkiem lietotāja veselības stāvokļa uzraudzīšanai.

Heart Rate Earphones 1  Lasīt visu rakstu →

Izstādē CES 2014 LG iepazīstinās ar pilnīgi jaunu Ultra HD televizoru klāstu

LG Electronics (LG) izstādē CES 2014 iepazīstinās ar plašu Ultra HD televizoru klāstu. Arī šogad LG kārtējo reizi paaugstinās nozares standartus, prezentējot pasaulē pirmo 21:9 formāta ieliekto Ultra HD televizoru (modelis: 105UC9), kura ekrāna izmērs pa diagonāli veido iespaidīgas 105 collas.

Curved ULTRA HD TV

Lasīt visu rakstu →

CES 2014 tehnoloģiju izstādē LG iepazīstinās ar jaunākajiem premium klases monitoriem

LG Electronics starptautiskajā elektonikas patērētāju izstādē CES 2014 prezentēs jaunākos sasniegumus ekrānu jomā – 34 collu IPS 21:9 UltraWide (modelis  UM95) monitoru, tas būs pieejams arī 29 collu versijā. UM95 piedāvā satriecošu attēla kvalitāti, pateicoties UltraWide QHD izšķirtspējai (3440 x 1440) ekrāna izmētrā.

CES monitor
Lasīt visu rakstu →