Atslēga vārds: "CES 2012"
1

OLED TV ēra tuvojas. Kāda būtu vislabākā televizora izvēle?

LG, prezentējot LG 55-collu OLED TV ar lielisko attēlu un displeja kvalitāti, tas CES 2012 piedzīvoja rekordlielu apmeklētāju uzmanību – 153,000 cilvēki vēlējās aplūkot šo televizoru.

Tomēr, iegādāties labu OLED TV var tikai ieguldot salīdzinoši lielas sākuma investīcijas, tādēļ, pirms pirkuma izdarīšanas, būtu jāiepazīst un jāsaprot šī tehnoloģija, lai varētu izdarīt vislabāko pirkuma izvēli.

LG 55EM9600 Smart TV OLED televizors

Kas ir OLED un kādēļ izvēlēties LG OLED TV?

Būtībā OLED (Organic Light-Emitting Diode) paneļi izstaro paši savu gaismu, kad caur tiem tiek vadīta elektriskā strāva, bet LCD displejiem ir nepieciešams ārējais gaismas avots. OLED nav nepieciešama pretgaisma, paneļi ir ļoti plāni, tādēļ ļauj veidot veiksmīgu diazinu un ir ar lielāku enerģijas efektivitāti. Turklāt, tiem ir patiesi dziļa melnā krāsa. Apkopojot šos parametrus, ir saprotams, kādēļ OLED TV saņem tik plašu TV skatītāju atzinību.

Lasīt visu rakstu →

1

LG Electronics produkti saņem IDEA dizaina balvas

Trīs LG Electronics (LG) produkti guvuši atzinību, saņemot starptautiskā dizaina izcilības balvas (International Design Excellence Awards – IDEA®) pasaules vadošajā produktu dizaina konkursā. IDEA žūrija LG 55 collu OLED televizoram piešķīrusi sudraba balvu, bet bronzas balvu ieguva LG CINEMA 3D Smart TV ar Magic Remote tālvadības pulti. Trešo (sudraba) balvu saņēma LG produkta koncepts. Šogad jau pirms IDEA balvu iegūšanas citi 12 LG produkti saņēmuši “red dot” dizaina balvas un 14 produkti – iF balvas, padarot LG par vienu no atzītākajiem patērētāju elektronikas un ierīču uzņēmumiem šajā sezonā.

IDEA LG produkti un dizaineri

LG 55 collu OLED TV (sudraba balva)

Pasaulē lielākais un plānākais LG 55 collu OLED TV vispirms tika parādīts CES, kur tas ieguva CES 2012. gada balvu “Labākais no labākajiem”, kā arī CNET to izvēlējās kā izstādes labāko paraugu. Pasaules IT izstādē (WIS) Seulā tas saņēma Korejas Republikas prezidenta balvu par multivides tehnoloģiju.

Lasīt visu rakstu →

1

Visbiežāk uzdotie jautājumi par OLED TV

LG 55 collu OLED TV bija viens no visvairāk apspriestajiem produktiem 2012. gada Starptautiskajā Patērētāju Elektronikas šovā (CES), kas norisinājās Lasvegasā. Par to runāja gan šova laikā, gan pirms, gan pēc tā. Pirms šova visapkārt klīda baumas, ka LG nāks klajā ar kaut ko patiešām ievērojamu un nebijušu. Šova laikā valdīja patiess un liels izbrīns par jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Un šobrīd, pēc šova, tiešsaistē tiek uzdoti neskaitāmi jautājumi par jauno un lielisko LG OLED TV.

LG OLED televizors

Lūk, arī LG atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par OLED TV! Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar lielekrāna Cinema 3D Smart TV sēriju vēl pilnīgākām 3D mājas izklaides iespējām

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstinājis ar 3D produktu sēriju vēl pilnīgākai mājas izklaides baudīšanai. Sākot ar pasaulē lielāko OLED televizoru ar 55 collu ekrānu un 3D UD televizoru ar 84 collu ekrānu, LG Electronics prezentējis arī citus, uzlabotus 3D sērijas produktus. Tajā skaitā arī Cinema 3D Smart TV ar vairāk nekā 1200 aplikācijām un premium kvalitātes saturu, kā arī 3D monitori un projektori.

“3D un Smart TV revolūcija ir tikai sākums un LG ir apņēmības pilns pārliecināt patērētājus visā pasaulē, ka tieši šīs tehnoloģijas ir nākotne, nevis tikai iedoma,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Mēs vēlreiz iepazīstinām ar Cinema 3D Smart TV izcilību, kas nu jau ir kļuvis par globālu 3D standartu.”

Kopumā izstādes ietvaros LG prezentējis vairāk kā 500 produktu savā 2043m2 plašajā stendā ar nosaukumu “How Smart is Your 3D?” (“Cik vieds ir Tavs 3D?”). Apmeklētājiem tika dāvinātas vieglās un ērtās 3D brilles, lai piesaistītu uzmanību LG stendam un tā 3D pieredzes kvalitātei.

Lielekrāna Cinema 3D Smart TV

Lai 3D mājas izklaidi padarītu vēl baudāmāku, pieaudzis patērētāju pieprasījums pēc lielāka ekrāna televizoriem, kas sniegtu vēl pilnvērtīgāku un dzīvīgāku 3D pieredzi. Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar nākamās paaudzes viedo sadzīves tehniku

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar viedās sadzīves tehnikas nākamās paaudzes produktiem, kas ar uzlaboto ThinQTM un jauno Home Energy Management System (HeMS) tehnoloģiju palīdzību uzlabo lietotāju dzīves kvalitāti un palīdz ietaupīt energoresursus.

Jāatzīmē, ka LG saņēmis arī prestižo CES 2012 apbalvojumu kategorijā “Labākā Inovācija” par jauno, super-ietilpīgo trīsdurvju ledusskapi ar unikālo Blast Chiller tehnoloģiju, kā arī Inovāciju balvu par ietilpīgo un ātro veļas mazgājamo mašīnu.

“LG pirmo reizi iepazīstināja ar viedās sadzīves tehnikas sēriju tieši pirms gada CES izstādes laikā. Šī gada laikā esam to ievērojami attīstījuši,” norāda LG Electronics Home Appliance Company viceprezidents un izpilddirektors Man-bums Šins (Moon-bum Shin). “LG ir pilnveidojis tehnoloģijas ne tikai atsevišķos produktos, bet arī uzlabojis ierīču savienojamību mājsaimniecībās. Radot jaunas iespējas mājas soļa uzlabošanai, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas darbības pārraudzīšana ar TV vai viedtālruņu palīdzību, LG ļauj lietotājiem daudz ērtāk organizēt dažiem ne īpaši tīkamos mājas uzkopšanas darbus.

Par ThinQTM tehnoloģiju

ThinQ tehnoloģija

LG jaunie viedās sadzīves tehnikas produkti ar uzlaboto ThinQTM tehnoloģiju ir vienkārši un ērti lietojami, kā arī ļauj ietaupīt energoresursus. ThinQTM integrēti tādi tehnoloģiju sasniegumi kā Smart Manager, kas ļauj vadīt sadzīves tehnikas ierīces ar attālināta tīkla starpniecību, kā arī jau pazīstamās Smart Diagnosis, Smart Access, Smart Adapt un Smart Grid funkcijas.

Lasīt visu rakstu →

LG jaunās mājas kinozāles sistēmas vēl labākai 3D mājas izklaidei

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstinājis ar četrām jaunām mājas kinozāles sistēmām, kas aprīkotas ar jaunākajām LG 3D skaņas tehnoloģijām. Apvienojot 3D mājas kinozāles sistēmu ar CINEMA 3D Smart televizoru, LG mērķtiecīgi nostiprina savas līdera pozīcijas 3D mājas izklaides jomā.

BH9420PW

Viena no četrām jaunajām 3D skaņas mājas kinoteātra sistēmām tiks iepazīstināta ar plašāku auditoriju 2012.gada pirmajā pusē, savukārt BH9420PW pirmo reizi tika prezentēta jau Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros janvāra sākumā. Lasīt visu rakstu →

CES 2012 ietvaros LG iepazīstina ar Ultrabook portatīvo datoru sēriju

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar jauniem portatīvo datoru modeļiem. LG zīmola jaunā Super Ultrabook sērija – Z330 un Z430 – apvieno sevī efektīvu veiktspēju un elegantu dizainu, kāds nav parastajiem Ultrabook portatīvajiem datoriem. Savukārt P535 un A540 uzstāda jaunu standartu portatīvajiem datoriem ar 3D tehnoloģiju. LG V300 23 collu portatīvais dators ir īpaši piemērots izklaidei un atpūtai, pateicoties 3D tehnoloģijai, kā arī IPS (In-Plane Switching) funkcijai, kas nodrošina plašāku skatīšanās leņķi.

Šogad CES ietvaros LG ne tikai izstāda pavisam jaunus produktus, bet arī nostiprina kategoriju, ieviešot jaunus standartus personīgo datoru ierīcēs. Jauno produktu funkcijas – IPS ekrāns, 3D bez brillēm, īpaši ātra ieslēgšanās – personīgo datoru lietošanu padara vēl baudāmāku un ērtāku.

1

CES 2012 ietvaros LG iepazīstina ar pasaulē lielāko 3D UD televizoru

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar pasaulē lielāko 3D UD (Ultra Definition) TV. 84 collu televizors apvieno sevī 3D un Smart TV funkcijas, kā arī UD ekrāna tehnoloģiju.

«Ar šo 3D UD televizoru mājas izklaides inovāciju jomā sasniegts jauns līmenis,» saka Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. «Mēs apvienojam visas savas zināšanas par Smart TV un 3D UD TV, laidemonstrētu CES auditorijai, ka LG ir un būs vadošais zīmols mājas izklaides nozarē pasaulē.»

Lasīt visu rakstu →

6

LG Electronics CINEMA 3D ekrāns – tagad tikai 1 mm plānā ietvarā

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar LG CINEMA SCREEN dizainu, kas jau šogad tiks izmantots arī jaunajos LG CINEMA 3D Smart TV modeļos. Aizraujošu un kvalitatīvu 3D pieredzi tagad būs iespējams novērtēt tikai 1mm plāna televizora ietvarā.

LG LM8600 televizors

“3D pieredze joprojām ir pilnveides procesā un LG arvien tiecas noteikt jaunus nozares standartus,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Ar mūsu radīto 2012.gada LG CINEMA 3D Smart TV esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu.”

Lasīt visu rakstu →

2

CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar Google TV

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstina ar ilgi gaidīto Google TV. LG Smart TV ar Google TV apvieno sevī Google Android operētājsistēmas un LG 3D Smart TV tehnoloģiju priekšrocības, piedāvājot vēl plašākas un pievilcīgākas mājas izklaides iespējas.

LG 55LM8600 Google TV televizors

“LG arvien tiecas nodrošināt jaunas, vēl plašākās mājas izklaides iespējas, tāpēc ar Google TV un LG 3D un Smart TV tehnoloģiju inovācijām, ikvienam būs iespēja sastapt nākotni jau šodien,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

Lasīt visu rakstu →