Atslēga vārds: "Blu-ray"

LG SoundPlate – jaudīgs ALL-IN-ONE mājas izklaides risinājums

LG Electronics (LG) prezentējis savu tehnoloģiski attīstītāko audio sistēmu, kas radīta platekrāna televizoriem – SoundPlate LAB540. Optimizēts, lai garantētu lielisku mājas izklaidi, jaunais SoundPlate rada bagātu audio vidi ar 4.1 kanālu skaņu, 320W audio jaudu un bezvadu sabvuferi. Papildus, LAB540 atbalsta Blu-ray atskaņošanu, Smart TV funkcionalitāti un vairumu savienošanas iespēju, piemēram, Bluetooth un HDMI. Esot tikai 39.5mm augsts, LG SoundPlate ir ideālais papildinājums platekrāna televizoriem ar 32 līdz 55 collu ekrāniem.

image002 Lasīt visu rakstu →

CES 2014 LG prezentēs audio-video tehnikas jaunumus ar ērtām viedajām funkcijām un satriecošu skaņu

LG Electronics (LG) nākamajā mēnesī paredzētajā elektrotehnikas izstādē CES 2014 iepazīstinās ar jaunākajiem audio-video produktiem. Premium jaunumu klāstā ietilpst kompaktā atskaņotāja SoundPlate (modelis LAB540W) jaunākais modelis, inovatīvā Wireless Audio System (modelis NP8740) un Sound Bar (modelis NB5540) audio sistēmas.

LAB540 with SWF

Lasīt visu rakstu →

1

LG piedāvā jaunu 3D Blu-ray atskaņotāju ar Ultra HD attēla izšķirtspējas uzlabošanas funkciju

LG Electronics šodien paziņojis par daudzfunkcionālā viedā Blu-ray atskaņotāja BP730 drīzu piejamību Batijas valstīs. Ierīcē ir apvienots iespaidīgs multivides funkciju klāsts, daudzveidīgas savienojumu iespējas un slavenā Magic Remote tālvadības pults, kā arī 3D iespējas. Blu-ray atskaņotājs BP730 šogad saņēmis International CES®Innovations 2013. gada balvu par izcili pārdomāto funkciju klāstu.

LG Ultra HD Up-scaling

Lasīt visu rakstu →

LG produktos tagad būs pieejams mūzikas serviss Spotify

LG Electronics (LG) paziņo, ka 2013. gada mediju produktos, to skaitā Blu-Ray mājas kinozāles iekārtās un Blu-Ray atskaņotājos, būs pieejams mūzikas serviss Spotify. Jau no nākamā mēneša uz jaunākajām LG ierīcēm, kas pieļauj savienojumu ar internetu, lietotāji varēs baudīt Spotify aplikāciju ar pieeju 20 miljoniem dziesmu un lietotājiem draudzīgo saskarni.

LG Smart TV Spotify aplikācija

Jaunā Spotify aplikācija premium abonamentiem piedāvās iespēju baudīt mūziku, izmantojot ērtās pārlūkošanas iespējas plašajā dziesmu bibliotēkā, kā arī klausīties Spotify Radio. Lietotāji ar savām iemīļotākajām dziesmām varēs dalīties Facebook un Twitter sociālajās platformās, dodot iespēju arī citiem novērtēt un atklāt jaunu mūziku. Jaunie aplikācijas lietotāji pirmo mēnesi to varēs izmantot bez maksas, izmēģinot aplikācijas plašās iespējas. Aplikācijas abonēšana izmaksās 9,99 USD mēnesī.

Lasīt visu rakstu →

Jaunie LG audio produkti ar Smart TV funkcijām

LG Electronics (LG) prezentē 2013. gada audio un video produktu klāstu. Tādi produkti kā BH9430PW 9.1 kanāla skaļruņu sistēma, NB4530A Sound Bar, BP730 Blu-ray atskaņotājs aprīkoti ar Smart TV funkcijām. Šie uzlabotie produkti demonstrē LG apņemšanos piedāvāt lietotājiem pievilcīgus audio produktus, labāko Smart TV funkcionalitāti, augsta līmeņa lietotāja pieredzi un aizraujošu 3D tehnoloģiju.

LG BH9430PW mājas kinozāle

Patiesa kino pieredze

BH9430PW ir augstas kvalitātes audio sistēma, kas filmu skatīšanos pacels nākamajā līmenī. Četri daudzvirzienu skaļruņi piedāvā kvalitatīvu skanējumu, kas rada kinoteātra efektu. Iekļautais 3D Surround Processor spēj analizēt saturu tā, lai skaņu vienmērīgi izdalītu pa visu telpu dažādos virzienos. LG šajā audio sistēmā pielieto augstas izturības Aramid šķiedras, kas rada plašāka diapozona skaņu, tostarp dziļus basus ar minimalizētiem skaņas kropļojumiem.

Lasīt visu rakstu →

2

Tehnoloģiju izstādē IFA 2012 LG iepazīstinās ar plašu audio un video produktu klāstu

LG Electronics (LG) šī gada IFA izstādē Berlīnē izrādīs plašu klāstu ar audio un video produktiem. Turpinot stratēģiju, ar kādu LG panācis līdera pozīcijas 3D TV tirgū, LG plāno iegūt līdera pozīcijas arī audio vizuālajā tirgū ne tikai ar panākumiem 3D un Smart TV produktu klāstā, bet arī ar uzlabojumiem ierīču savienojamībā un inovatīvu dizainu.

LG BH9520TW mājas kinozāle

Mājas kinozāles sistēma ar 3D skaņu

3D mājas kinozāles sistēma BH9520TW ir aprīkota ar četriem 9.1 3D skaļruņiem, dodot padziļinātu un daudzpusīgu 3D skaņu, kas veidota tā, lai būtu spēcīga akustika, atgādinot IMAX teātri vai grandiozu operas uzvedumu. Šī sistēma ir aprīkota ar 360 grādu plašu reflektoru un speciālu 3D skaņas tehnoloģiju. LG 3D skaņas tālummaiņas tehnoloģija sinhronizējas ar 3D televizorā redzamā attēla attālumu un kustību. BH9520TW ir aprīkots ar iebūvētā Smart TV funkcijām, dodot iespēju piekļūt plašajai LG Smart TV videi, kurā ir liela aplikāciju izvēle. 3D mājas kinozāles sistēmai ir uzlabota satura pieejamība, izmantojot vairākas savienojamības funkcijas, piemēram, Bluetooth, USB un Wi-Fi. Papildus izmantotais SIMPLINK paaugstina lietotāju ērtību, atļaujot kontrolēt mājas kinozāles sistēmu, izmantojot tikai pulti vai pults valdāmības aplikāciju, kura ir pieejama gan Android, gan iOS viedtālruņiem.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā pasaulē pirmo 3D Blu-ray mājas kinozāli: LG HX996TS

LG radījis inovatīvu 3D mājas kinozāli, kas nodrošina ne vien kvalitatīvu 3D atēlu, bet arī 3D skaņu. Izmantojot tādas inovatīvas tehnoloģijas kā LG Sound Field Expansion un 3D Sound Analyzer, šī mājas kinozāle palīdz izbaudīt pilnvērtīgu mājas izklaidi savā dīvānā.

LG HX996TS 3D Blu-ray mājas kinozāle videoLG HX996TS 3D skaņas mājas kinozāle ir papildinājums citiem LG 3D mājas izklaides risinājumiem, un tās audio inovācija ir vertikālais 3D efekta kanāls (Vertical 3D Effect Channel), kas darbojas izlaižot skaņu caur sistēmas četriem augšējiem Tallboy skaļruņiem. Tā rezultātā audio viļņi pilnībā piepilda telpu un apņem skatītāju, radot klātbūtnes efektu tieši redzamajā ainā. LG HX996TS piešķirta arī CES 2011 Inovāciju balva un šī kinozāle pieejama arī Latvijā.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piešķirtas divas prestižās EISA godalgas mājas izklaides risinājumu jomā

LG Electronics (LG) saņēmusi divas Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācijas (European Imaging and Sound Association – EISA) 2011. gada godalgas par Smart TV LG 55LW650S CINEMA 3D un Sound Bar LG HLX56S 3D Blu-rayTM nominācijā „Eiropas 3D mājas kinoteātra risinājums.” Savukārt mājas kinoteātra sistēmai LG HX966TZ/TZW Smart 3D Blu-rayTM piešķirta godalga nominācijā „Eiropas mājas kinoteātra HT 5.1 sistēma.” EISA apbalvojumi apliecina kompānijas vadošo lomu nozarē, jo tās žūriju veido 50 asociācijas žurnālu galvenie redaktori no 19 pasaules valstīm, un lēmumu pamatā ir stingra produktu testēšana, analīze un salīdzināšana.

 

„Šīs godalgas vēlreiz apliecina LG vadošo lomu mājas izklaides risinājumu jomā Eiropā, pateicoties funkcionāliem un elegantiem izstrādājumiem. Esam ieguldījuši lielas pūles un resursus, lai radītu inovatīvus risinājumus, piemēram, CINEMA 3D un 3D skaņu, tāpēc ir liels gandarījums par saņemto nozares ekspertu atzinību,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon).

LG 55LW650S Smart TV Cinema 3D televizors & LG HLX56S 3D mājas kinozāle

Ar LG televizora 55LW650S CINEMA 3D ērtajām, vieglajām un demokrātiskās cenas brillēm, 3D saturu iespējams skatīties kuplā draugu vai ģimenes lokā. Turklāt šajā televizorā pieejamā funkcija formāta pārveidei no 2D uz 3D apgāž bažas par atbilstoša satura trūkumu. Turklāt spilgtā un skaidrā 3D attēla kvalitāte, ko “bez ņirbēšanas efekta” sertificējušas arī organizācijas TÜV un Intertek, ļauj sekot līdzi 3D saturam ilgāku laiku, neraizējoties par sliktu pašsajūtu.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar LG Blu-ray 3D atskaņotājiem – LG BD660 un LG BD650

LG Electronics mājas izklaides entuziastiem Latvijā piedāvā Blu-ray 3DTM atskaņotājus – LG BD660 un LG BD650, kas sevī apvieno 3D formāta izklaides iespējas un piekļuvi tiešsaistes resursiem.

LG BD660 Blu-ray disku atskaņotājs

LG BD660 un LG BD650 izmantotā Blu-ray 3DTM atskaņošanas tehnoloģija ievērojami paplašina mājas izklaides iespēju klāstu. Strauji pieaugot 3D Blu-rayTM atskaņotājiem pielāgota satura apjomam un iespējām, šī būs ideāla platforma 3D formāta filmu demonstrēšanai. Turklāt jaunā attēla pārveides funkcionalitāte ļauj skatīt DVD filmas pilnā HD1080 p izšķirtspējā.

Lasīt visu rakstu →

Blu-ray 3D atskaņotājs LG BD670 – mūsdienīgas izklaides iespējas un izcila 3D kvalitāte

LG Electronics (LG) iepazīstina ar Blu-ray 3DTM atskaņotāju LG BD670, kas mājas izklaides cienītājiem nodrošina plašākās 3D izklaides iespējas ar teju neierobežotu LG Smart TV saturu un savienojamību ar citām digitālajām ierīcēm.

LG BD670 Blu-ray disku atskaņotājs

LG BD670 piemērots lietošanai ar visām LG Smart TV televizora funkcijām un aprīkots ar vienkāršu ekrāna lietotni tiešai un ērtai piekļuvei plašam, augstas kvalitātes saturam. Tāpat kā populārākie globālie satura nodrošinātāji, piemēram, YouTube, LG BD670 nodrošina tiešu piekļuvi dažādiem vietējiem materiāliem, piedāvājot labākās vietējās pārraides un filmas.

Lasīt visu rakstu →