Atslēga vārds: "BH9520TW"

LG prezentējis vadošos mājas izklaides produktus izstādē IFA 2012

Šī gada izstādē IFA, LG Electronics (LG) prezentēja plašu klāstu ar nozarē vadošajiem patērētāju elektronikas produktiem, kuru sauklis ir „ABOVE AND BEYOND”. Pasaulē lielākais un plānākais 55 colu OLED TV televizors ir ķluvis par šīs kolekcijas centrālo elementu. LG demonstrēja arī jaunākos mājas izklaides produktus, tajā skaitā pasaulē pirmos 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas (Ultra Definition – UD) 3D un CINEMA 3D Smart TV televizorus, IPS (In-Plane Switching) monitorus un plašu audio un video produktu klāstu.

LG 55EM9600 OLED televizors

„Ik gadu izstādē IFA LG piedāvā jaunu mājas izklaides dimensiju, un šis gads nebija izņēmums,” stāsta Heviss Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

Lasīt visu rakstu →

2

Tehnoloģiju izstādē IFA 2012 LG iepazīstinās ar plašu audio un video produktu klāstu

LG Electronics (LG) šī gada IFA izstādē Berlīnē izrādīs plašu klāstu ar audio un video produktiem. Turpinot stratēģiju, ar kādu LG panācis līdera pozīcijas 3D TV tirgū, LG plāno iegūt līdera pozīcijas arī audio vizuālajā tirgū ne tikai ar panākumiem 3D un Smart TV produktu klāstā, bet arī ar uzlabojumiem ierīču savienojamībā un inovatīvu dizainu.

LG BH9520TW mājas kinozāle

Mājas kinozāles sistēma ar 3D skaņu

3D mājas kinozāles sistēma BH9520TW ir aprīkota ar četriem 9.1 3D skaļruņiem, dodot padziļinātu un daudzpusīgu 3D skaņu, kas veidota tā, lai būtu spēcīga akustika, atgādinot IMAX teātri vai grandiozu operas uzvedumu. Šī sistēma ir aprīkota ar 360 grādu plašu reflektoru un speciālu 3D skaņas tehnoloģiju. LG 3D skaņas tālummaiņas tehnoloģija sinhronizējas ar 3D televizorā redzamā attēla attālumu un kustību. BH9520TW ir aprīkots ar iebūvētā Smart TV funkcijām, dodot iespēju piekļūt plašajai LG Smart TV videi, kurā ir liela aplikāciju izvēle. 3D mājas kinozāles sistēmai ir uzlabota satura pieejamība, izmantojot vairākas savienojamības funkcijas, piemēram, Bluetooth, USB un Wi-Fi. Papildus izmantotais SIMPLINK paaugstina lietotāju ērtību, atļaujot kontrolēt mājas kinozāles sistēmu, izmantojot tikai pulti vai pults valdāmības aplikāciju, kura ir pieejama gan Android, gan iOS viedtālruņiem.

Lasīt visu rakstu →