Atslēga vārds: "balva"

LG OLED televizors trešo gadu pēc kārtas saņem EISA balvu

LG Electronics (LG)šodien paziņoja, ka uzņēmuma 4K OLED televizors, Smart+ televizors, SoundPlate un LG G3 viedtālrunis saņēma Eiropas Attēla un skaņas asociācijas (EISA) 2014./2015. gada apbalvojumus. LG Electronics ir vienīgā kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas iegūst EISA apbalvojumus par OLED televizoru tehnoloģijām, kas apstiprina LG līderpozīcijas mājas izklaides kategorijā.

LG OLED TV_EISA Award 2014-2015 Lasīt visu rakstu →

Red Dot dizaina balva LG iepakojumam

Pagājušā gada decembrī Vācijas pilsētā Esenē norisinājās red dot dizaina balvas pasniegšanas ceremonija. Šeit pulcējās dizaina guru no visas pasaules. Ceremonija sākās ar red dot dizaina balvas priekšsēdētaja Pītera Zeka uzrunu, kurā viņš teica, ka par šo balvu sacentušies 6396 darbu no 44 valstīm.

LG iepakojums

LG saņēma grand prix iepakojuma dizaina kategorijā ar LG Electronics Dizaina Centra radīto atkārtoti izmantojamo eko iepakojumu mobilajiem telefoniem un citai elektrotehnikai. Tas ir iepakojums ar pievienoto vērtību – dabai draudzīgais materiāls ražots, saglabājot resursus. Tas lēnām, bet stabili kļūst par standartu iepakojuma dizainā.

Lasīt visu rakstu →