Atslēga vārds: "aplikācijas"

LG izlaidis webOS Software Development Kit Smart+ TV televizoriem

LG Electronics (LG) paziņojis par Software Development Kit (SDK) – izstrādātājiem domāta komplekta izlaišanu, lai atvieglotu dažādu, LG Smart+ TV televizoriem domātu aplikāciju izstrādi, kā arī padarītu tās efektīvākas lietotājiem. Jaunajā mājaslapā izstrādātāji varēs atrast visu nepieciešamo informāciju augstas kvalitātes webOS TV aplikāciju izstrādei.

WebOS Lasīt visu rakstu →

LG produktos tagad būs pieejams mūzikas serviss Spotify

LG Electronics (LG) paziņo, ka 2013. gada mediju produktos, to skaitā Blu-Ray mājas kinozāles iekārtās un Blu-Ray atskaņotājos, būs pieejams mūzikas serviss Spotify. Jau no nākamā mēneša uz jaunākajām LG ierīcēm, kas pieļauj savienojumu ar internetu, lietotāji varēs baudīt Spotify aplikāciju ar pieeju 20 miljoniem dziesmu un lietotājiem draudzīgo saskarni.

LG Smart TV Spotify aplikācija

Jaunā Spotify aplikācija premium abonamentiem piedāvās iespēju baudīt mūziku, izmantojot ērtās pārlūkošanas iespējas plašajā dziesmu bibliotēkā, kā arī klausīties Spotify Radio. Lietotāji ar savām iemīļotākajām dziesmām varēs dalīties Facebook un Twitter sociālajās platformās, dodot iespēju arī citiem novērtēt un atklāt jaunu mūziku. Jaunie aplikācijas lietotāji pirmo mēnesi to varēs izmantot bez maksas, izmēģinot aplikācijas plašās iespējas. Aplikācijas abonēšana izmaksās 9,99 USD mēnesī.

Lasīt visu rakstu →

LG veļasmašīnu unikālā Smart Diagnosis funkcija

Smart Diagnosis ir vienkārša funkcija, kas gadījumā, ja veļas mašīna ir sabojājusies, pasaka TEV (un mums), kur ir problēma un – pats galvenais – kā to salabot. Ja ir nepieciešama kāda jauna detaļa, tad varam būt droši, ka remonts būs tik ātrs, cik vien iespējams, jo veļasmašīna nodrošinās visu nepieciešamo informāciju, lai mehāniķim līdzi būtu visas nepieciešamās rezerves daļas.

Lasīt visu rakstu →

9

LG paplašina Smart TV aplikāciju klāstu ar Draugiem.tv, Inbox.lv un Shopping plus

LG Electronics (LG) laidis klajā trīs jaunas Smart TV paredzētas aplikācijas: Draugiem.tv, Inbox.lv un Shopping plus ar mērķi piedāvāt Smart TV lietotājiem augstākās klases satura klāstu un paplašināt Smart TV iespējas. Jauninājumi paplašinās LG Smart TV īpašniekiem pieejamo izklaides saturu, dos iespēju saņemt informāciju par iepirkšanās atlaidēm labākajos Latvijas veikalos, kā arī piedavās e-pasta parlūkošanu.

LG Smart TV Draugiem.tv aplikācija

Izklaides portāla Draugiem.tv platforma piedāvā tiešsaites televīzijas kanālus, filmas, klipus, radio un citu saturu. Turklāt Draugiem.tv ir īpaša sadaļa bērniem ar uzmanīgi atlasītu multiplikācijas filmu klāstu. Tagad Draugiem.tv saturs ir pilnībā pieejams LG Smart TV īpašniekiem. LG Smart TV lietotāji var baudīt bezmaksas saturu, kā arī paplašināt satura klāstu pasūtot maksas saturu, par kuru var ērti norēķināties ar teksta isziņas palīdzību. Šobrīd Draugiem.tv aplikācija ir pieejama latviešu valodā, bet vēlāk paredzēts pievienot arī krievu un angļu valodu.

Lasīt visu rakstu →

Lietotāji, kas ziņas lasa viedtālrunī, priekšroku dod parlūkprogrammām, nevis aplikācijām

Pew Research Center pētījumi rāda, ka trīsreiz vairāk planšetdatoru lietotāju un divreiz vairāk viedtālruņu lietotāji labprātāk izvēlas ziņu pārlūkprogrammas, nevis speciālas aplikācijas. Līdz ar to, ziņu veidotāju organizācijas ieguldījušas ievērojamus līdzekļus jaunu personisko pārlūkprogrammu izveidošanā.

LG Optimus L9 (P760) Android telefons

60% planšetdatoru lietotāji un 61% viedtālruņu lietotāji, kas lasa ziņas, aptaujā atklājuši, ka lielāko daļu jaunumu meklē izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas. Tikai 23% planšetdatoru lietotāji un 28% viedtālruņu lietotāji, kas lasa ziņas, apgalvoja, ka izmanto aplikācijas, kamēr attiecīgi 16% un 11% atbildēja, ka izmanto vienādi gan ziņu pārlūkprogrammas, gan aplikācijas.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics sāk pārraidīt Facebook ziņu plūsmu 3D formātā

Projekts “3D Newsfeed” ir aplikācija, kas ļauj tās lietotājam redzēt Facebook ziņas 3D formātā. Protams, šo aplikāciju var lietot arī 2D, bet vislābāk to varēs izbaudīt uz LG Cinema 3D televizoriem. Aplikācijas veidotāji eksperimentēja ar katru Facebook ziņu plūsmas elementu: ziņojumu novietojumu uz displeja, navigāciju, attēla dziļumu, kustību, krāsu un ziņojumu saturu.

Aplikācija Facebook ziņojumu plūsmu transformē dinamiskos stabiņos. Ziņojumus, ko citi lietotāji novērtējuši ar “Like”, un komentāri par konkrēto ziņojumu nosaka šo dinamisko stabiņu augstumu un platumu.

Zemāk varat redzēt ekrānšāviņu no Facebook profila, kurā tiek izmantota šī aplikācija:

3D Newsfeed Facebook aplikācija

Kad jūs uzklikšķiniet uz “Status update” kādā no šiem stabiņiem, atjauninājumi parādās lielākā lodziņā, nekā tie redzami Facebook mājaslapā:

Lasīt visu rakstu →

LG “Mana eko māja” piedāvājums industrijai – pirmā personalizētā videi draudzīgā virtuālā sapņu māja

LG Electronics (LG) digitālā interaktīvā kampaņa “Mana eko māja”, kas norisinās Facebook, ļaus faniem visā pasaulē radīt un kopīgot savas personalizētās, virtuālās sapņu mājas. Industrijā pirmā, LG radītā Facebook aplikācija “Mana eko māja”, atspoguļo uzņēmuma centienus sadarboties ar šodienas lietotājiem jaunā, inovatīvā veidā.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar LG CINEMA 3D Smart TV 2012.gada klāstu

LG Electronics (LG) CINEMA 3D Smart TV jaunais 2012. gada klāsts tagad pieejams arī Latvijā. Televizoros izmantotas modernizētas, jaunas 3D tehnoloģijas, kas nodrošina vēl aptverošākas 3D skatīšanās iespējas. Jaunie televizori aprīkoti arī ar visplašāko un vienlaikus lietošanā vienkāršo Smart TV ekosistēmu, kurā iekļautas plašākas 3D satura atlases iespējas, augstas klases satura pakalpojumi un vairāk nekā 1200 Smart TV aplikāciju.

LG 55LM960V 3D Smart TV LED televizors

Galvenie jauno CINEMA 3D Smart TV uzlabojumi ir optimāli 3D skatīšanās apstākļi, kas panākti, pateicoties tehnoloģijas uzlabojumiem, kā arī izstrādāts jauns produktu dizains. Lasīt visu rakstu →

Lieliska 3D satura izvēle!

Būdami 3D fani, mēs augstu vērtējam kvalitatīvi veidotas 3D filmas, tādēļ  kinoteātrī esam gatavi par tām piemaksāt nedaudz vairāk. Līdz šim mūsu pieredze bijusi neatkārtojama! Dzīvīgie attēli iznirst tieši no ekrāna, ko lieliski papildina visaptverošā un grandiozā skaņas sistēma.

3D saturs

Tomēr filmas ir tikai neliela daļa no visa lielā 3D aisberga. Ir vēl arī daudz kas cits, ko ir vērts redzēt 3D kvalitātē, kā piemēram, TV šovi, sporta pasākumi un koncerti. Lasīt visu rakstu →

Androīdu aplikācija “Caurspīdīgais ekrāns”

Ja esat no šī gadsimta, tad noteikti ļoti labi zināt, cik grūti ir iet pa ielu un rakstīt īsziņas vienlaicīgi – var aizkāpt garām ietvei, nejauši iespert kucēnam vai pakrist aiz atvērta notekūdeņu akas vāka. Pat ja šāda veida negadījumi jums nekad nav gadījušies, noteikti esat par tiem iedomājušies un uzmanāties, lai, piemēram, neieskrietu kādā stabā.

Tagad tam izdomāts jauns risinājums – ar androīdu aplikāciju „Caurspīdīgais ekrāns“ varēsiet redzēt ikvienu šķērsli savā ceļā. Savu vērtējumu tai devuši web lapas „Geekosystem“ veidotāji.

Kā noprotat, šī aplikācija neko nemaina paša telefona izskatā, bet izmanto kameru, lai radītu pārredzamības ilūziju. Negatīvais aspekts ir tas, ka tā patērē salīdzinoši daudz akumulatora resursus. Lasīt visu rakstu →