Atslēga vārds: "aplikācija"
1

Vairāk nekā 250 000 filmas ir apskatītas MeGoGo.net aplikācijā uz LG Smart TV televizoriem

2012.gadā jūnijā LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri MeGoGo.net Baltijas valstīs iepazistināja ar jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam pilnīgi bez maksas. Kopš 2012.gada jūnija LG Smart TV televizoros apskatītas vairāk nekā 250 000 filmas, izmantojot MeGoGo.net aplikāciju.

LG Smart TV MeGoGo.net aplikācija

Šo veiksmīgo rezultātu iedvesmoti, LG un MeGoGo.net drīzumā piedāvas LG Smart TV lietotājiem Baltijas valstīs localizētu saskarsni latviešu, lietuviešu un igauņu valodā. Turklāt, LG Smart TV lietotāji drīzumā varēs baudīt arī MeGoGo.net interneta kinoteātra filmas oriģinālvalodās, papildus iepriekš pieejamajai audio straumei krievu valodā.

Lasīt visu rakstu →

LG Smart TV televizoros pieejama Deezer mūzikas aplikācija

LG Electronics (LG) paziņojis, ka Deezer mūzikas servisa aplikācija tagad pieejama lietošanai uz LG Smart TV televizoriem 153 valstīs. Deezer ir mūzikas serviss, kurā iespējams klausīties 20 miljonus audio failus, radio kanālu ierakstus, kā arī pēc aplikācijas ieteikumiem, balstoties uz lietotāja klausīšanās paradumiem, atrast sev vispiemērotāko mūziku. Aplikācijas lietotājiem ir iespēja veidot personalizētus mūzikas sarakstus savos LG Smart TV televizoros un dalīties ar tiem aplikācijas lietotāju starpā.

LG Smart TV - Deezer aplikācija

Deezer aplikācija, kura pieejama visiem mūzikas mīļotājiem, piedāvā iespēju klausīties dažādus radio kanālu ierakstus un gūt ieskatu katrā no 20 miljoniem dziesmu, dodot pieeju to pirmajām 30 sekundēm. Maksas aplikācija savukārt ļauj lietotājam klausīties jebkuru dziesmas un radio kanāla pilno versiju, kā arī pieeju Deezer redakcionālo ekspertu rekomendācijām.

Lasīt visu rakstu →

Esi informēts par pašām jaunākajām filmām ar LG Smart TV Forum Cinemas aplikāciju

Jaunākie kases grāvēji vispirms parādās kinoteātros un tikai pēc laba laiciņa tos var skatīties mājās – Blu-ray vai VOD servisos. Ar Forum Cinemas aplikāciju ikviens būs informēts par jaunākajām filmām, un pavisam ticami, ka dažas no tām drīz varēs skatīties uz tava jaunā LG Cinema 3D Smart TV.

LG Smart TV televizors - Forum Cinemas aplikācija

LG uzskata, ka vislabākais veids kā izbaudīt gan 2D, gan 3D filmas ir kinoteātrī, kur ekrānam nav rāmja vai kādi citi vizuāli šķēršļi. Bet tagad to pašu var baudīt arī mājas televizorā – kinogrāfisku skatīšanās pieredzi. Dizainēta ar iedvesmu un inovatīvām tehnoloģijām, jaunā LG LED TV sērija ar Cinema Screen sniedz apbrīnojami aizraujošu skatīšanās pieredzi.

LG izsludina Smart TV ideju un aplikāciju konkursu

II starptautiskā izstrādātāju foruma Apps4All ietvaros LG Electronis (LG) aicina visus interesentus piedalīties viedtelevizoriem paredzētā ideju un aplikāciju konkursā  – LG Smart TV Apps 2012, Maskavā. Konkursa mērķis ir izstrādāt jaunākās paaudzes LG Smart TV aplikācijas un veicināt sadarbību ar to autoriem.

Pirmo reizi šis konkurss tika rīkots Krievijā 2011. gadā. Šogad tajā varēs piedalīties daudz vairāk valstu: ne tikai izstrādātāji no Krievijas, bet arī Ukrainas, Kazahstānas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pārstāvji. Plašāka informācija par LG Smart TV Apps konkursu ir pieejama tīmekļa vietnē www.lgappscontest.ru.

LG Apps Contest 2012

Šogad LG Smart TV Apps konkurss būs sadalīts divās daļās: ideju konkurss un aplikāciju konkurss. Ideju konkursa nolūks ir atrast visoriģinālākās un novatoriskākās koncepcijas, kā arī palīdzēt autoriem tās īstenot. Labākas idejas autors balvā saņems jauno LG 47 collu LG Smart TV televizoru.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā TVNET aplikāciju Smart TV televizoriem

LG Electronics (LG) kopā ar informatīvi izklaidējošo portālu TVNET.lv ir laidis klajā jaunu Smart TV paredzētu aplikāciju portāla ērtākai pārlūkošanai. Tagad portāla TVNET.lv saturs būs pilnība pieejams LG Smart TV īpašniekiem bez maksas un jebkurā vēlamajā laikā. Papildus LG Smart TV lietotāji varēs piekļūt arī internet žurnāla Sejas.lv saturam.

TVNET aplikācija LG Smart TV

Portāls TVNET.lv ir viens no lielākajiem interneta medijiem Latvijā, kas piedāvā daudzpusīgu un operatīvu ziņu klāstu. Smart TV aplikācija nodrošinās pieeju septiņām populārākajām TVNET portāla kategorijam: “Ziņas”, “Sports”, “Izklaide un Kultūra”, “Mūzika”, “Sievietēm”, “Tehnoloģijas” un “Auto”, ar kurām varēs ērti sekot Latvijas un pasaules aktuālajiem notikumiem. Savukārt interneta dzīvesstila žurnāls Sejas.lv informēs LG Smart TV lietotājus par sabiedrībā populāru cilvēku svarīgiem dzīves notikumiem.

Lasīt visu rakstu →

Kontrolē savu SmartTV ar Android vai iOS viedtālruni

LG laiduši klajā jaunu aplikāciju Apple iOS un Google Android viedtālruņiem un planšetdatoriem. Aplikācija ļauj lietotājam straumēt TV kanālus no sava televizora ekrāna uz sava viedtālruņa un planšetdatora ekrāna. Turklāt tie darbojas arī kā tālvadības pults.

LG Magic aplikācija, LG Optimus L7 (P700)

Galvenā Maģiskās aplikācijas iezīme ir tālvadības funkcija, kas darbojas uz LG 2012. gada televizoriem. Aplikācija piedāvā TouchPad funkciju, kas darbojās kā ekrāna pele, kontrolējot kursoru uz TV ekrāna. MiniHome aplikācijas sadaļa ļauj lietotājam piekļūt TV aplikācijām, veicot tika dažas darbības.

Lasīt visu rakstu →

16

LG un Megogo piedāvā bezmaksas tiešsaistes piekļuvi filmām Smart TV televizoros

LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri Megogo.net Baltijas valstīs laiž klajā jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam. Tagad interneta kinoteātris Megogo.net būs pieejams LG Smart TV īpašniekiem bez jebkāda papildu aprīkojuma, par brīvu, bez reģistrācijas un jebkurā vēlamajā laikā.

LG 55LM860V Smart TV televizors Megogo.net aplikācija

Lai noskatītos filmu, izmantojot šo pakalpojumu, atliek atvērt Megogo pakalpojumu un izvēlēties filmu. Videomateriāli tiek sniegti augstas izšķirtspējas (HD) formātā. Pakalpojums pieejams krievu valodā, bet tuvākajā laikā paredzēts izveidot saskarni arī latviešu valodā, kā arī lokalizēt saturu.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar 3D World – augstas kvalitātes 3D satura servisu

LG Electronics (LG) iepazīstina ar premium kvalitātes satura servisu 3D World, kas pieejams gandrīz 70 valstu LG CINEMA 3D Smart TV lietotājiem, tai skaitā Latvijā. Jaunais 3D World serviss ir pagājušajā gadā prezentētās LG Smart TV aplikācijas 3D Zone pēctecis, un tas nodrošina vēl plašāku pieeju augstas kvalitātes 3D saturam ar speciālu sadaļu uz Home Dashboard.

3D World sniedz lietotājiem iespēju izvēlēties kvalitatīvu 3D saturu no izklaides, sporta, dokumentālo, bērnu un dzīvesstila video kategorijām. Lasīt visu rakstu →

Titānika ceļojuma Twitter hronoloģija

2012. gada 15.aprīlī apritēs 100 gadi kopš nogrima leģendārais kuģis Titāniks. Pieminot šo notikumu, The History Press atvēruši Twitter kontu, kas tvīto it kā Titānika brauciens notiktu šobrīd, iedzīvinot varenā kuģa ceļojumu mūsdienās. @TitanicRealTime sāka tvītot 10. martā – mēnesi pirms kuģa liktenīgā izbraukšanas datuma.

Twitter un Titāniks

Šim kontam šobrīd ir vairāk nekā 4000 sekotāji, kas izmanto tādas atzīmes (hashtags) kā piemēram #kapteinis #apkalpe #inženierija, lai apzīmētu jomu, par ko ir katrs jaunais tvīts. Lasīt visu rakstu →

Jaunā Smart TV 3D World aplikācija

Jaunā LG Smart TV 3D World aplikācija padarīs jūsu 3D video pieredzi daudz spilgtāku un reālistiskāku nekā tā bijusi līdz šim. Visi LG Cinema 3D Smart TV lietotāji var izbaudīt bezmaksas 3D VOD pakalpojumus, vienkārši lejupielādējot “3D World” no LG Apps.

Jaunā 3D World aplikācija tiek piedāvāta bez maksas ar mērķi nodrošināt plašas satura izvēles iespējas, tādējādi dažādojot lietotāju 3D pieredzi. Aplikācijas piedāvāto bezmaksas saturu var apskatīt uzreiz, neveicot nekādas papildu darbības tā iegūšanai.

LG Smart TV 3D World aplikācija

Savu 3D izklaidi jūs variet izvēlēties no dažādām satura kategorijām. Lasīt visu rakstu →