Atslēga vārds: "Android"

LG G4 viedtālruņa kompaktais variants – LG G4s būs pieejams Latvijā jūlija beigās

LG Electronics (LG) iepazīstināja ar kompaktu versiju plašu atzinību ieguvušajam viedtālrunim LG G4. Tālrunis LG G4s saglabā labākās LG G4 īpašības un funkcijas, bez veiktspējas vai lietojamības ietekmēšanas. LG G4s būs pieejams Latvijā jau jūlija beigās.

LG G4

Lasīt visu rakstu →

Jaunais LG Spirit vidējā līmeņa viedtālrunis ir pieejams Latvijā

LG Electronics (LG) paziņojis par viedtālruņa LG Spirit LTE pieejamību Latvijā. Šis vidējā līmeņa tālrunis nodrošina izcilas kvalitātes un pieejamas cenas kombināciju, piedāvājot dizaina un aprīkojuma elementus, kas parasti pieejami vien premium modeļos.

LG Spirit (LTE) Titan

Lasīt visu rakstu →

LG G Flex2 Latvijā būs pieejams marta beigās

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par tik ļoti gaidītā izliektā viedtālruņa G Flex2 nonākšanu tirdzniecībā vairākās pasaules valstīs. Latvijā marta beigās būs pieejams LG G Flex2 16 GB platīna sudraba krasā.

LG_G_Flex2

Lasīt visu rakstu →

1

Jaunais LG vidēja līmeņa viedtālruņu klāsts nodrošina izcilu dizainu un funkcijas

Šī gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC) LG Electronics (LG) prezentēs jaunu viedtālruņu klāstu par neparasti zemām cenām, piedāvājot vidēja līmeņa ierīces ar dizaina elementiem un funkcijām, kas parasti sastopamas premium klases modeļos.

LG viedtālruņi 2015

Lasīt visu rakstu →

2

LG izstādē CES 2015 prezentē viedtālruni LG G Flex2

LG Electronics (LG) Lasvegasā notiekošajā starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentējis jauno viedtālruni G Flex2. Augstu tika novērtēts iepriekšējā G Flex modeļa novatoriskais dizains un nestandarta risinājums. G Flex2 ir labāks par priekšgājēju visos iespējamos veidos, piedāvājot modernāku dizainu, lielāku veiktspēju un, pats svarīgākais, lielāku ērtību.

G Flex2 Lasīt visu rakstu →

LG laiž tirgū jaunus L-Sērijas viedtālruņus

LG Electronics (LG) šonedēļ laiž tirgū jaunos L-Sērijas viedtālruņus – L Fino un L Bello. Jaunie telefoni tuvāko nedēļu laikā būs pieejami Latīņamerikā, Eiropā, Āzijā un NVS valstīs.

LG L FINO(left) L BELLO(right) Lasīt visu rakstu →

3

Unikālās LG G3 saskares funkcijas vienkāršo viedtālruņa lietošanas pieredzi

Viedtālrunis ir daudzu patērētāju digitālās pasaules centrs. Patiesībā, mēs pavadām krietni vairāk laika ar saviem viedtālruņiem, nekā ar citām ierīcēm. Lai arī tehnoloģiju attīstība bieži vien saistās ar lielāku sarežģītību, ar G3 viedtālruni, LG Electronics (LG) vēlējies likt uzsvaru uz vienkāršību un izvairīties no tālruņa piepildīšanas ar funkcijām, kuru lietošana ir sarežģīta, kuras pienācīgi nestrādā vai vienkārši nav vajadzīgas. LG G3 atspoguļo kompānijas vēlmi ražot tehnoloģijas, kas nodrošina vienkāršību patērētāju dzīvēs, sniedzot personalizētu, intuitīvu un adaptīvu pieredzi.

lg_g3_flickr_official Lasīt visu rakstu →

LG tiek apbalvots Red Dot Awards 2014 par savu intuitīvo lietotāja pieredzi

LG Electronics (LG) turpina saņemt augstākos apbalvojumus par savām jaunajām ierīcēm – no starptautiskās funkcionālā dizaina izstādes aizveda mājās deviņas Red Dot balvas Komunikāciju Dizaina kategorijā. “Labākais no labākajiem” apbalvojumu saņēma Smart Keyboard, Knock Code™ un grafiskais lietotāja interfeiss. Papildus, Red Dot tiesneši ir augsti novērtējuši arī LG webOS Smart+ TV platformu par tās jauno pieeju Smart TV, kas padara skatīšanos patīkami vienkāršu un tajā pašā laikā funkcionālu.

LG G3 UX_Red Dot Award Lasīt visu rakstu →

LG G3 lietotāja pieredze (UX) kļūs par standartu arī vidēja un zemāka līmeņa viedtālruņiem un planšetdatoriem

Sākot no zemākās un beidzot ar Premium klasi, LG aktīvi strādā pie nemainīgi labas un sabalansētas lietotāju pieredzes (UX) visam savam mobilo ierīču klāstam. Šī mērķa sasniegšanai LG sāks standartizēt savas patentētās UX funkcijas, kas pirmo reizi izmantotas jaunajā LG G3 viedtālrunī. Jaunais UX būs pieejams arī mazāk jaudīgajiem viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas tiks izlaisti šī gada otrajā pusē.

LG G3 Premium UX Expansion Lasīt visu rakstu →

LG G3 iedvesmotie G Pad 10.1 un G Pad 7 planšetdatori kļūst pieejami Latvijā

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par lielāko un mazāko jaunās G Pad sērijas planšetdatoru – LG G Pad 10.1 un LG G Pad 7 – pieejamību Latvijā. LG G Pad 10.1 ir aprīkots ar lielu platekrānu, kuru darbina 8,000mAh akumulators, kas lietotājiem nodrošina padziļinātu multimediju pieredzi un nebeidzamas izklaides stundas. Tikmēr LG mazākais planšetdators LG G Pad 7 ir izstrādāts, lai to turētu vienā rokā. Tam ir arī izklaides centrs, kas nodrošina gan pārnēsājamību, gan jaudu.

LGG Pad 10101 Lasīt visu rakstu →