Atslēga vārds: "AirPlay"

Mikro audio sistēma ar smalku dizainu un izcilu bezvadu savienojamību

LG Electronics (LG) iepazīstina ar CM3330 mikro audio sistēmu, kas, pateicoties tā AirPlay un Bluetooth savienojamībai, ir lielisks papildinājums jebkurai viedai ierīcei. LG CM3330 saņēmis prestižo red dot 2013 dizaina balvu. Papildus izcilajam dizainam, ierīce aprīkota ar ērtu bezvada savienojamību un spēcīgu skaņas sistēmu.

LG CM3330 mikro audio sistēma

Izcila bezvadu savienojamība

Ar CM3330 iespējams atskaņot mūziku no viedtālruņiem, plašetdatoriem un citām saderīgām ierīcēm. LG CM3330 nodrošina Bluetooth savienojumu, kas atbalsta arī Apple ierīces. LG Bluetooth Remote aplikācija jebkuru viedtālruni pārvērtīs par mūzikas vadības pulti, kā arī piekļuves punktu interneta mūzikas straumēšanas resursiem. CM3330 ir aprīkots ar USB Smart, kas ļauj atskaņot mūziku no iOS vai Android ierīces, paralēli to uzlādējot. Pielāgojoties arī tradicionālākas mūzikas atskaņošanas piekritējiem, ierīce aprīkota ar CD atskaņotāju un iebūvētu FM radio.

Lasīt visu rakstu →

2

Tehnoloģiju izstādē IFA 2012 LG iepazīstinās ar plašu audio un video produktu klāstu

LG Electronics (LG) šī gada IFA izstādē Berlīnē izrādīs plašu klāstu ar audio un video produktiem. Turpinot stratēģiju, ar kādu LG panācis līdera pozīcijas 3D TV tirgū, LG plāno iegūt līdera pozīcijas arī audio vizuālajā tirgū ne tikai ar panākumiem 3D un Smart TV produktu klāstā, bet arī ar uzlabojumiem ierīču savienojamībā un inovatīvu dizainu.

LG BH9520TW mājas kinozāle

Mājas kinozāles sistēma ar 3D skaņu

3D mājas kinozāles sistēma BH9520TW ir aprīkota ar četriem 9.1 3D skaļruņiem, dodot padziļinātu un daudzpusīgu 3D skaņu, kas veidota tā, lai būtu spēcīga akustika, atgādinot IMAX teātri vai grandiozu operas uzvedumu. Šī sistēma ir aprīkota ar 360 grādu plašu reflektoru un speciālu 3D skaņas tehnoloģiju. LG 3D skaņas tālummaiņas tehnoloģija sinhronizējas ar 3D televizorā redzamā attēla attālumu un kustību. BH9520TW ir aprīkots ar iebūvētā Smart TV funkcijām, dodot iespēju piekļūt plašajai LG Smart TV videi, kurā ir liela aplikāciju izvēle. 3D mājas kinozāles sistēmai ir uzlabota satura pieejamība, izmantojot vairākas savienojamības funkcijas, piemēram, Bluetooth, USB un Wi-Fi. Papildus izmantotais SIMPLINK paaugstina lietotāju ērtību, atļaujot kontrolēt mājas kinozāles sistēmu, izmantojot tikai pulti vai pults valdāmības aplikāciju, kura ir pieejama gan Android, gan iOS viedtālruņiem.

Lasīt visu rakstu →