Atslēga vārds: "4K ekrāna izšķirtspēja"

Ultra HD (4K) TV globālie piegādes pasūtījumi 2013. gada laikā sasniegs 2,6 miljonus

Balstoties uz jaunāko Display Search kvartāla ziņojumu, sagaidāms, ka Thin Film Transistor (TFT) LCD ekrānu ražotāji 2013. gada laikā piegādās 2,6 miljonus 4K LCD TV paneļus, kas plašāk pazīstami ar nosaukumu Ultra HD. Pasūtījumi no visas pasaules 2012. gadā pieauguši par 63 tūkstošiem.

LG Ultra HD televizori

TFT LCD paneļu piegādātāji spēlē galveno lomu 4K LCD TV adoptēšanā, piedāvājot inovatīvus un izmaksu efektivitāti nodrošinošus tehnoloģiskos risinājumus, kas sasniegs šo ierīču paredzamo pieprasījumu.

Lasīt visu rakstu →

3

LG Ultra HD TV: maksimāla realitātes pieredze

Kad LG Electronics pagājušajā gadā laida klajā LG Ultra HD TV, mediji un TV tehnoloģiju eksperti bija vienisprātis – jaunais televizors reprezentē maksimālo klātbūtnes izjūtu, ko iespējams gūt pie ekrāna. Izmantojot tehnoloģiskas inovācijas, LG radījis TV ar pārsteidzošu izšķirtspēju – 3840×2160 (8 miljoni pikseļu) pirmo 84 collu HD televizoru pasaulē.

LG Ultra HD televizors

Pirmais, kas atsaucas pieprasījumam

Pētījumi vairākkārt ir liecinājuši, ka ekrāna izšķirtspēja ir viens no galvenajiem faktoriem, pēc kā patērētāji izvēlas jaunus televizorus, fotoaparātus un citas digitālās ierīces. Diemžēl līdz šim televizoru piedāvātā izšķirtspēja bija palikusi iepakaļ citu digitālo ierīču sasniegtajiem rezultātiem, kaut gan arvien vairāk patērētāju bija pieprasījuši ekrāna izšķirtspējas kvalitāti, kas atbilst citām to īpašumā esošajām ierīcēm. LG pirmais atsaucās šim patērētāju pieprasījumam un 2012. gada augustā laida klajā Ultra HF TV, kas ātri ieguva atzinību un saņēma vairākas prestižas balvas.

Lasīt visu rakstu →