Atslēga vārds: "3D televizori"

LG iepazīstinās ar paplašinātu Ultra HD televizoru piedāvājumu starptautiskajā CES izstādē

LG Electronics (LG) iepazīstinās ar jaunu Ultra HD televizoru piedāvājumu starptautiskajā CES 2013 izstādē Lasvegasā. Oriģinālo 84 collu Ultra HD televizoru papildinās 55 un 65 collu ekrāna modeļi. Jaunajiem izmēriem ir raksturīga tāda pati satriecoša izšķirtspēja un nepieredzēta skatīšanās pieredze kā LG 84 collu Ultra HD televizoram, kas 2013.gada starptautiskajā CES® Inovāciju balvā saņēma apbalvojumu “Labākā Inovācija” video displeju kategorijā. LG bija pirmais uzņēmums, kuram izdevās veiksmīgi komercializēt Ultra HD TV tehnoloģiju, uzsākot televizora pārdošanu šī gada augustā.

LG Ultra HD televizori

“LG joprojām ieņem vadošo vietu Ultra HD televizoru segmentā,” sacīja LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon). “Atsaucoties uz prognozējamo dažādu ekrānu izmēru pieprasījumu, LG savam Ultra HD televizoru klāstam pievieno arī 55 un 65 collu modeļus.”

Lasīt visu rakstu →

LG gatavs vadīt globālo TV tirgu ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām

“LG Electronics (LG) cer uz ilgstošu ienesīgas peļņas periodu, uzlabojot pašreizējās tehnoloģijas līdz to pilnīgam potenciālam un izveidojot LG vidi TV nozarē, kurā ātrums un inovācijas tiek uzskatīti par tikpat nozīmīgiem rādītājiem kā mobilo ierīču tirgū,” sācija Heviss Kvons (Havis Kwon) LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

Nostiprina savas pozīcijas OLED TV tirgū

LG 55 collu OLED TV televizors vispirms tiks prezentēts Korejas tirgū, pēc tam arī pārējos svarīgākajos tirgos. Taču, lai saglabātu pārsvaru pār konkurentiem un piedāvātu pircējiem jaunu produktu klāstu, 2013. gadā LG papildinās OLED TV līniju ar dažādiem nākamās paaudzes produktiem.

LG 55EM9600 OLED televizors

Ieņem vadošās pozīcijas 3D TV un Smart TV jomā

LG turpinās pilnveidot veiksmīgo CINEMA 3D TV līniju, aprīkojot to ar Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģiju. Pilns 3D TV portfelis ietvers modeļus ar ekrāna izmēru no 32 collām līdz pat 84 collām.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Smart TV spēļu portālu Game World

LG Electronics (LG) laidis klajā jaunu Smart TV spēļu portālu – Game World. Paredzot jaunas lejupielādējamu 3D spēļu ēras sākumu, LG radījis Game World, kas īpaši piemērots CINEMA 3D Smart TV. Portāls nodrošina lietotājam ērtu spēļu aplikāciju meklēšanu, iegādi un spēlēšanu gan 2D, gan 3D formātā, izmantojot intuitīvu interfeisu. Daudzas spēles var spēlēt, izmantojot LG piedāvāto Magic Remote tālvadības pulti vai jebkura cita ražotāja spēļu vadierīci.

LG Smart TV televizora Game World aplikācija

“Game World ir brīnišķīgs spēļu — īpaši 3D spēļu — avots, kas ir piemērots ikvienam,” saka LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Heviss Kvons (Havis Kwon). “Papildus īpaši LG CINEMA 3D Smart televizoriem izstrādātajām spēlēm būs pieejamas arī daudzas citas populāras spēles. Maksimāli izmantojot LG 3D televizoru piedāvātās iespējas, Game World ļaus mums piedāvāt vēl nebijušu 3D spēļu pieredzi un līdz ar to paplašināt tirgu.”

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā pasaulē pirmo 84 collu UD 3D televizoru ar vislabāko attēla kvalitāti

LG Electronics (LG) iepazīstina tehnoloģiju entuziastus Korejā ar pasaulē pirmo 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas (Ultra Definition – UD) 3D televizoru. Reaģējot uz arvien pieaugošo klientu pieprasījumu pēc lielāka, iespaidīgāka mājas televizora ar labākām funkcijām, LG piedāvā UD 3D televizoru ar vairākām jaunām, viedām funkcijām, kuru mērķis ir nodrošināt ērtāku un vienkāršāku produkta lietošanu.

LG 84LM960V 3D Smart TV televizors

“4K izšķirtspējas displeju tirgus pašlaik vēl atrodas sākuma stadijā, taču LG bija svarīgi ieņemt daļu no šī tirgus,” teica LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon). “LG UD 3D televizors simbolizē jaunu līmeni mājas izklaides jomā, jo tajā iekļautas pilnīgi visas modernās tehnoloģijas, ko mēs pašlaik piedāvājam.”

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar jauniem plazmas televizoriem

LG Electronics (LG) iepazīstina ar jauniem plazmas televizoriem, kas ir vēl vairāk pilnveidoti un piedāvā neierobežota satura skatīšanās iespējas, izmantojot uzlabotās tehnoloģijas, tajā skaitā LG Smart TV, izcilu attēla kvalitāti un vēl efektīvākas elektroenerģijas taupīšanas iespējas.

Jaunais LG plazmas televizors nevainojami attēlo oriģinālo attēlu krāsas. Krāsu attēlošanas diapazons ir ievērojami palielināts un optimizēts, nodrošinot īpaši augstas kvalitātes attēlu krāsu precizitāti.

LG 60PM9700 3D Smart TV plazmas televizors

Jaunajā LG Smart TV ir pieejamas vairāk nekā 1200 lietojumprogrammas, aizvien pieaugošs augstas kvalitātes satura pakalpojumu klāsts, kā arī Adobe Flash un HTML 5, kas ļauj televizoram darboties kā pilntiesīgam interneta pārlūkam ar video atbalstu. LG Smart TV ir arī jauna Magic Remote tālvadības pults, kas sniedz iespēju lietotājiem viegli pārvietoties tiešsaistes interfeisā. Smart TV lietotāja interfeiss ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu visvienkāršāko mājas izklaides sistēmas vadību.

Lasīt visu rakstu →

Latvijā pirmizrādi piedzīvo Baltijā pirmā stereo 3D smilšu animācijas īsfilma

Vakar, 24. maijā, tirdzniecības centrā „Riga Plaza“ 3D kinoteātrī „Multikino“ uz lielā ekrāna tika izrādīta pirmā Baltijā veidotā stereo 3D smilšu animācijas īsfilma „Āķis lūpā“. Pēc pirmizrādes notika arī stereo 3D foto izstādes atklāšana „Baltic Capitals“ jeb „Baltijas Galvaspilsētas“. Īsfilmas pirmizrāde un fotoizstāde ir „3D dienas.LV“ centrālie pasākumi.

3D dienas, Multikino

5 minūtes garās īsfilmas darbība risinās zemūdens valstībā, kurā dzīve katram iemītniekam rit savu gaitu. Draudzīgās zivis dala gan priekus, gan bēdas, līdz Mazā Līdaciņa nolemj mainīt dabas iekārtoto gaitu. Tā izvēlas spēlēt atriebīgas un riskantas spēlītes. Kāds būs iznākums? Vai risks atmaksājas? To skatītāji varēs uzzināt, noskatoties stereo 3D animācijas īsfilmu „Āķis lūpā“, no 25. maija līdz 31. maijam kādā no 5 Latvijas 3D kinoteātriem – „Cinamon“ (T/c Alfa, Rīga), „Multikino“ (T/c Riga Plaza), „Forum Cinemas“, „SilverScreen“ (Daugavpils), un „Gaisma“ (Valmiera) pirms jaunajām 3D filmām.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar LG CINEMA 3D Smart TV 2012.gada klāstu

LG Electronics (LG) CINEMA 3D Smart TV jaunais 2012. gada klāsts tagad pieejams arī Latvijā. Televizoros izmantotas modernizētas, jaunas 3D tehnoloģijas, kas nodrošina vēl aptverošākas 3D skatīšanās iespējas. Jaunie televizori aprīkoti arī ar visplašāko un vienlaikus lietošanā vienkāršo Smart TV ekosistēmu, kurā iekļautas plašākas 3D satura atlases iespējas, augstas klases satura pakalpojumi un vairāk nekā 1200 Smart TV aplikāciju.

LG 55LM960V 3D Smart TV LED televizors

Galvenie jauno CINEMA 3D Smart TV uzlabojumi ir optimāli 3D skatīšanās apstākļi, kas panākti, pateicoties tehnoloģijas uzlabojumiem, kā arī izstrādāts jauns produktu dizains. Lasīt visu rakstu →

Lieliska 3D satura izvēle!

Būdami 3D fani, mēs augstu vērtējam kvalitatīvi veidotas 3D filmas, tādēļ  kinoteātrī esam gatavi par tām piemaksāt nedaudz vairāk. Līdz šim mūsu pieredze bijusi neatkārtojama! Dzīvīgie attēli iznirst tieši no ekrāna, ko lieliski papildina visaptverošā un grandiozā skaņas sistēma.

3D saturs

Tomēr filmas ir tikai neliela daļa no visa lielā 3D aisberga. Ir vēl arī daudz kas cits, ko ir vērts redzēt 3D kvalitātē, kā piemēram, TV šovi, sporta pasākumi un koncerti. Lasīt visu rakstu →

1

Visbiežāk uzdotie jautājumi par OLED TV

LG 55 collu OLED TV bija viens no visvairāk apspriestajiem produktiem 2012. gada Starptautiskajā Patērētāju Elektronikas šovā (CES), kas norisinājās Lasvegasā. Par to runāja gan šova laikā, gan pirms, gan pēc tā. Pirms šova visapkārt klīda baumas, ka LG nāks klajā ar kaut ko patiešām ievērojamu un nebijušu. Šova laikā valdīja patiess un liels izbrīns par jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Un šobrīd, pēc šova, tiešsaistē tiek uzdoti neskaitāmi jautājumi par jauno un lielisko LG OLED TV.

LG OLED televizors

Lūk, arī LG atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par OLED TV! Lasīt visu rakstu →

Intervija ar LG Cinema Screen dizaina radītājiem

Skatoties filmas, kurās notiek auto pakaļdzīšanās un beigās viss uzsprāgst, jūs vēlaties, lai to visu pilnā apmērā varat redzēt savā televizorā. Patiesībā, aizmirstiet televizoru, viss, ko jūs vēlaties, ir liesmas un degošas mašīnas, vai pareizi?

 

LG LM8600 Smart TV Cinema 3D televizors

LG uzlabotā 3D tehnoloģija ir tik lieliska, ka vizuāli jums nodrošinās iespaidīgas liesmas, bet likt pazust televizoram nav tik vienkārši. Lasīt visu rakstu →