Atslēga vārds: "3D telefons"
3

LG prezentē otrās paaudzes 3D viedtālruni

LG jaunākais sasniegums 3D jomā ir Optimus 3D Max, kuram nav nepieciešamas speciālas 3D brilles. Kā bija redzams Pasaules Mobilajā kongresā, šis otrās paaudzes 3D viedtālrunis var lepoties ar uzlabotu čipkopu un vēl vilinošākām 3D izklaides funkcijām, kā arī plānu un vieglu korpusu.

LG Optimus 3D Max (P730) Android telefons

Optumus 3D Max ietver jauno 3D Converter, kas sniedz lieliskas iespējas konvertēt plašu satura klāstu no 2D uz 3D, kā piemēram saturu no Google Earth, Google Maps un citām karšu aplikācijām. Pasaules Mobilā kongresa 2012 apmeklētāji varēja izmēģināt arī jauno 3D video editor, kas ļauj rediģēt 3D video tālrunī. 3D Hot Key, ka iebūvēts tālruņa sānos, ļauj lietotājam viegli pārslēgties starp 2D un 3D režīmiem. Optimus 3D Max ietver arī 3D stila ikonas, kuras, izmatojot Icon Customizer funkciju, iespējams pielāgot, mainīt vietām un ievietot tajās personīgās fotogrāfijas. Lasīt visu rakstu →

3

Pasaules Mobilajā kongresā LG iepazīstina ar jauno Optimus 3D Max

Šī gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC – Mobile World Congress) LG Electronics (LG) iepazīstinās ar LG Optimus 3D Max. Viedtālruņa iespaidīgā 3D tehnoloģija un izsmalcinātais dizains nodrošina pilnvērtīgu 3D izklaides platformu, turklāt tas ir zīmīgs solis uz priekšu vienmēr augošajā 3D ekosistēmā.

Optimus 3D Max (P730) Android telefons

“Optimus 3D Max ir LG pastāvīgo pūļu rezultāts, lai nodrošinātu patērētājiem izklaides pieredzi vēl augstākā līmenī,” saka LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park). Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pirmo 3D viedtālruni

Šī gada Mobilā pasaules kongresa (MWC – Mobile World Congress) ietvaros, kas no 14. līdz 17. februārim norisināsies Barselonā, tehnoloģiju novators LG iepazīstinās ar LG Optimus 3D – pasaulē pirmo 3D viedtālruni ar pilnu 3D iespēju klāstu.

LG Optimus 3D (P920) Android telefons

LG Optimus 3D viedtālrunis ir atbilde vienai no līdz šim lielākajām 3D jomas problēmām – atbilstoša satura trūkumam – nodrošinot pilnīgu platformu mobilās ierīces plašākajām iespējām. Viedtālrunis aprīkots ar dubultā objektīva fotokameru 3D satura ierakstīšanai, bezstikla LCD paneli 3D video demonstrēšanai, kā arī citām savienojamības iespējām, piemēram, HDMI un DLNA, lai sniegtu iespēju koplietot 3D saturu jebkurā vietā un laikā.

Lasīt visu rakstu →