Atslēga vārds: "3D tehnoloģijas"
3

LG CINEMA 3D SMART TV platformā jaunas 3D spēļu aplikācijas

LG Electronics (LG) paziņojis par nozarē pirmo 3D spēļu izveidošanu, kuras varēs lietot uz LG CINEMA 3D Smart TV platformas. Aizrautīgākie spēlētāji tagad varēs izbaudīt savas iecienītākās spēles uz platekrāna televizoriem 3D kvalitātē.

LG 55LM760S Smart TV televizors un 3D spēles

Līdz šim visas populārās spēles bija pieejamas tikai viedtālruņos un planšetdatoros, iegādājoties tās no Apple’s App Store un Google Play, kā arī izmantojamas tikai 2D režīmā. Tagad šīs populārās, jautrās un visai ģimenei interesantās spēles pieejamas arī 3D un piemērotas LG CINEMA 3D Smart TV platformām. Populāro spēļu vidū ir arī Air Penguin, kas bija pagājušā gada visvairāk lejuplādētā spēle ASV un 18 citās valstīs, kā arī Frisbee Forever, Burn The City, Downhill Bowling 2 un Diversion no Unity Technology.

Lasīt visu rakstu →

CES 2011 – tehnoloģijas ikvienam!

Vairāk kā 1000 kompānijas CES 2011 ietvaros plašākai publikai rādīja savas jaunākās tehnoloģijas. Protams, arī mēs nevarējām laist garām šo lielisko pasākumu un iespēju, tāpēc sagatavojām arī savus elektronikas jaunumus un devāmies novērtēt kopējo pasākuma ainu.

CES 2011 izstāde

LG tehnoloģiskos jaunums nebija grūti nepamanīt. LG stends bija izvietots tieši pie ieejas. LG stenda galvenais lepnums bija milzīgs 3D ekrāns, kura efekts bija neticams un spēja aizraut ik vienu izstādes apmeklētāju.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics saņem 12 CES 2012 Inovāciju balvas

Pasaules vadošais tehnoloģiju novators LG Electronics saņēmis 12 prestižās CES ® 2012 Inovāciju balvas, tostarp arī apbalvojumus kategorijā “Labākā Inovācija” Sadzīves tehnikas jomā par jauno, super-ietilpīgo trīsdurvju ledusskapi (LFX31935) ar unikālo Blast Chiller tehnoloģiju.

LG mājas elektronikas iekārtas, mobilie tālruņi un sadzīves tehnikas produkti saņēmuši apbalvojumus kopumā piecās kategorijās: Video displeji, Video tehnikas komponenti, Audio tehnikas komponenti, Bezvadu telefoni un Sadzīves tehnika.

 LRV5900 putekļsūcējs robots

“Esam gandarīti, ka mūsu ledusskapis saņēmis industrijas ekspertu apbalvojumu kategorijā “Labākā Inovācija” un tāpat lepojamies par plašo apbalvojumu klāstu, ko saņēmuši mūsu produkti – no 3D un Smart TV līdz viedajai apģērbu mazgāšanai un viedtālruņiem,” sacīja Veins Parks (Wayne Park), LG Electronics ASV prezidents un izpilddirektors. “Šis augstais nozares profesionāļu novērtējums ir apliecinājums LG tālredzīgajiem attīstības centieniem, kas arvien ļauj klientiem piedāvāt vēl labākus risinājumus ērtākai dzīvei.”

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā jaunu 3D projektoru – īpaši jaudīgai izklaidei

LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunāko veikumu 3D projektoru jomā – LG CF3DAT, kas ir CINEMA 3D projektors ar iespēju projecēt 200 collu lielu 3D attēlu augstas izšķirtspējas kvalitātē, izmantojot priekšrocības, ko sniedz 2D satura konvertēšanas iespējas uz 3D saturu un iebūvētais TV uztvērējs.

LG CF3DAT projektors

Pat 200 colu lielā projekcijas laukumā, LG CF3DAT nodrošina skaidru un asu attēla kvalitāti, kas panākts, pateicoties Full HD displejam (1920×1080) un 1.250 ANSI lūmenu spožumam 3D režīmā, kas no līdzīgiem augstas jaudas projektoriem atšķiras pat sešas reizes.

Lasīt visu rakstu →

LG 3D ekosistēma – laiks pilnveidoties

3D filmas uz kinoteātra lielajiem ekrāniem vairs nespēj mūs pārsteigt – esam to pieņēmuši par ja ne normu, tad visai viegli pieejamu ekstru filmu skatīšanās pieredzē gan. Mūsdienās 3D formāts vairs nav atrodams tikai uz lielajiem TV ekrāniem – LG piedāvā īstu 3D ekosistēmu, kas atļauj tehnoloģiju entuziastiem baudīt 3D formātu vienmēr un visur.

Nav jāmeklē tālā pagātnē, kad iespēja pašam uztaisīt 3D filmu šķita vien nereāls sapnis. Tagad tas ir iespējams ar jauno LG Optimus 3D viedtālruni vienā mirklī! Iespējams, ka šādi nekļūsi par nākamo Džeimsu Kameronu, bet tas var būt solis tuvāk izcilu 3D satura filmu veidošanai. LG Optimus 3D ir augstas veiktspējas viedtālrunis ar pasaulē pirmo divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūru, kā arī pirmo 3D platformu, kas ļauj ierakstīt, demonstrēt un koplietot 3D saturu. Turklāt tas viss bez īpašu 3D briļļu nepieciešamības!

Lasīt visu rakstu →

LG sāk jaunu 3D monitoru ēru, piedāvājot spilgtākās un ērtākās 3D formāta kino skatīšanās iespējas

Kompānija LG Electronics (LG) ir laidusi klajā jaunu CINEMA 3D monitoru sēriju D42P, kas ir aprīkota ar 3D tehnoloģiju Film Patterned Retarder (FPR). Monitoros izmantotā 3D tehnoloģija FPR nodrošina spilgtāku displeju, skaidrākus attēlus un sertificētu nemirgojošu 3D attēlu, tā padarot ērtāku 3D formāta satura skatīšanos.

LG D2342P Cinema 3D monitors

„Lai gan 3D ir viena no aktuālākajām mūsdienu tehnoloģiju tēmām, dažiem klientiem ir atturīga attieksme pret 3D iekārtu iegādi, jo viņi raizējas par to veiktspēju un cenu,”” norāda LG Home Entertainment Company Monitoru nodaļas viceprezidents Si-hvans Pārks (Si-hwan Park). „Runājot par CINEMA 3D monitoriem, šādām raizēm nav pamata. Uzlabota attēlu kvalitāte, ērtākas brilles un konkurētspējīgas cenas – ir grūti saglabāt noraidošu attieksmi pret 3D formātu.”

Lasīt visu rakstu →

Pamani atšķirību: LG Cinema 3D un tradicionālie 3D TV

LG Cinema 3D ir piesaistījis ne tikai azartiskāko jaunāko tehnoloģiju piekritēju uzmanību, bet arī radījis interesi medijos un vidusmēra patērētājos. LG Cinema 3D ir varenu soli priekšā tradicionālajiem 3D TV, jo tas izmanto t.s. FPR («Film-type Patterned Retarder») tehnoloģiju, kas nodrošina daudz dabīgāka un dzīvīgāka attēla kvalitāti. LG 3D TV ir solis nākotnes 3D tehnoloģijās.

3D attēla veidošanas tehnika

3D attēla veidošanas tehnika

Aplūkosim galvenās atšķirības starp LG Cinema 3D un tradicionālo 3D TV. Tradicionālā tipa 3D brilles nepārtraukti atver un aizver kreiso un labo briļļu lēcu (t.s. ņirboņas efekts), lai veidotu 3D attēlu, kas nogurdina acis un dažkārt pat izraisa sliktu dūšu un reiboni. Savukārt, LG 3D brilles lieto speciālu polarizētas filmas metodi uz ekrāna, kas nepieļauj izjust nepatīkamus blakusefektus TV skatīšanās laikā.

Lasīt visu rakstu →

Cinema 3D Tribekas indie-filmu veidotāju talantu festivālā

Tribekas filmu festivālu 2002.gadā dibināja Oskara balvas laureāts, aktieris Roberts de Nīro ar mērķi tā dalībniekiem piedāvāt lielisku iespēju izbaudīt filmu radīšanas iespējas un spēku, kā arī veicināt Ņujorkas kā filmu uzņemšanas vietas atpazīstamību. Šī gada 1.maijā jau desmito reizi svinīgā atmosfērā tika baudītas interesantas, izaicinošas un brīvā stilā radītas filmas no visas pasaules.

Tribekas filmu festivālas, Cinema 3D

Festivāla laikā Ņujorkā tika parādītas aptuveni 5600 filmas no vairāk kā 40 valstīm. Tai skaitā bija arī Kamerona Krova filma „The Union”, kas ir pirmā viņa uzņemtā filma sešu gadu laikā, kā arī Vila Ferela mazbudžeta komēdija “Everything Must Go”. Tikpat aizraujošs ir arī plašais filmu spektrs, ko radījuši ne tik plaši zināmi talanti no tādām valstīm kā Dienvidāfrika, Norvēģija, ASV u.c.

Lasīt visu rakstu →

3D tehnoloģijas. Šoreiz par 3D brillēm

Yoo-chul Kim, kas darbojās «CTO Technology» stratēģijas komandā, piedāvā īsu skaidrojumu Korejā šobrīd tik samilzušajā 3D TV jautājumā. Avīzes, žurnāli un interneta mediji vairākkārt ir centušies izskaidrot 3D procesus, bet bieži vien šie izskaidrojumi ir nepilnīgi vai daļēji nepatiesi – it īpaši, ja raksta autors ir kāds konkurents, kas cenšas izcelt tikai tehnoloģijas negatīvās puses.

LG 3D brilles - vieglas, lētas, stilīgas

Šoreiz Yoo-chul Kim iepazīstinās ar 3D brillēm. Kā jau visiem zināms, pastāv divi 3D briļļu veidi: 1. «Polarized glasses» – polarizētās brilles, kas tiek izmantotas t.s. pasīvajā 3D metodē; 2. «shutter type glasses» – brilles, kas iek izmantotas mainīgu kadru jeb slēdžu metodē, saukta arīdzan par aktīvo metodi. Aktīvā tipa brilles dēvē arī par SG tipa brillēm. FPR (Film Patterned Retarder) brilles tiek uzskatītas par tehnoloģisko progresu pēc pasīva tipa briļļu tehnoloģijas. Turpmāk tekstā atsauksimies uz šiem briļļu veidiem kā SG tipa un FRP tipa brillēm.

Lasīt visu rakstu →

Cinema 3D TV – nākamās paaudzes mājas izklaides ierīce

3D tehnoloģijas pēdējā laikā ir izraisījušas plašas diskusijas ne tikai medijos, bet arī patērētāju vidū, jo arvien vairāk cilvēki vēlas 3D televizora skatīšanās pieredzi ienest arī savās mājās. Šajā rakstā uzzināsim, kas nepieciešams, lai pilnībā izbaudītu 3D tehnoloģijas arī savās mājās.

3D TV – ilgai skatīšanās pieredzei

3D TV - ilgai skatīšanās pieredzei

Esam raduši, ka TV mums, pirmkārt, piedāvā relaksēšanās iespēju, līdz ar to sagaidām, ka TV skatīšanās pieredzei ir jābūt baudāmai. Ar tradicionālajām 3D brillēm bieži vien tas nebija iespējams un pēc noteikta skatīšanās laika cilvēki bieži vien sūdzējās par galvassāpēm un reiboni. Jaunās paaudzes 3D brilles, kas radītas ar FPR tehnoloģijas palīdzību, šādu blakusparādību parādīšanos ir novērsušas.

Lasīt visu rakstu →