Atslēga vārds: "3D saturs"
5

Pirmo reizi skatītājiem Latvijā televīzijas operators piedāvā 3D saturu

No šodienas pirmo reizi televīzijas skatītājiem Latvijā ir iespēja baudīt 3D filmas savā televizora ekrānā. Lattelecom televīzija sāk piedāvāt jaunākās paaudzes formāta saturu virtuālajā videonomā. Aktuālākās filmas, kas vēl nesen rādītas kinoteātros, –„Solis augšup 3D”, „Karību jūras pirāti: Svešajos krastos”, „Nezūdošais ļaunums: Dzīve pēc nāves” u.c. – tagad 3D formātā būs iespējams vērot arī komfortablos apstākļos mājās.

3D filmu noma ir unikāla un Latvijā vēl nebijusi iespēja skatīties 3D formāta filmas mājas apstākļos, izmantojot virtuālo video nomu jeb VOD (video on demand) sistēmu. Lattelecom televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika jauno piedāvājumu raksturo kā aktuālu tendenci visā pasaulē, norādot, ka 3D popularitāte arvien pieaugs.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar 3D World – augstas kvalitātes 3D satura servisu

LG Electronics (LG) iepazīstina ar premium kvalitātes satura servisu 3D World, kas pieejams gandrīz 70 valstu LG CINEMA 3D Smart TV lietotājiem, tai skaitā Latvijā. Jaunais 3D World serviss ir pagājušajā gadā prezentētās LG Smart TV aplikācijas 3D Zone pēctecis, un tas nodrošina vēl plašāku pieeju augstas kvalitātes 3D saturam ar speciālu sadaļu uz Home Dashboard.

3D World sniedz lietotājiem iespēju izvēlēties kvalitatīvu 3D saturu no izklaides, sporta, dokumentālo, bērnu un dzīvesstila video kategorijām. Lasīt visu rakstu →

Lieliska 3D satura izvēle!

Būdami 3D fani, mēs augstu vērtējam kvalitatīvi veidotas 3D filmas, tādēļ  kinoteātrī esam gatavi par tām piemaksāt nedaudz vairāk. Līdz šim mūsu pieredze bijusi neatkārtojama! Dzīvīgie attēli iznirst tieši no ekrāna, ko lieliski papildina visaptverošā un grandiozā skaņas sistēma.

3D saturs

Tomēr filmas ir tikai neliela daļa no visa lielā 3D aisberga. Ir vēl arī daudz kas cits, ko ir vērts redzēt 3D kvalitātē, kā piemēram, TV šovi, sporta pasākumi un koncerti. Lasīt visu rakstu →

6

LG Electronics CINEMA 3D ekrāns – tagad tikai 1 mm plānā ietvarā

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar LG CINEMA SCREEN dizainu, kas jau šogad tiks izmantots arī jaunajos LG CINEMA 3D Smart TV modeļos. Aizraujošu un kvalitatīvu 3D pieredzi tagad būs iespējams novērtēt tikai 1mm plāna televizora ietvarā.

LG LM8600 televizors

“3D pieredze joprojām ir pilnveides procesā un LG arvien tiecas noteikt jaunus nozares standartus,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Ar mūsu radīto 2012.gada LG CINEMA 3D Smart TV esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu.”

Lasīt visu rakstu →

Biežāk uzdotie jautājumi par 3D TV

1. Kādēļ man ir jālieto brilles un kādēļ tās ir tik dārgas?

Trīsdimensionālu attēlu rada divi atsevišķi attēli, kas ir jāsavieno vienā. Brilles to palīdz izdarīt. Ja tu kādreiz esi bijis uz 3D filmu kinoteātrī, tad tas praktiski ir tas pats – tikai mājas apstākļos. Briļļu cena ir atkarīga no ražotāja pielietotās ražošanas tehnoloģijas. Ir divas dominējošās tehnoloģijas slēgtā tipa (shutter-type) brilles un FRP (Film Patterned Retarder-type) brilles. Slēgtā tipa brillēm ir nepieciešamas baterijas un šāda tipa brilles var maksāt pat 200 ASV dolārus.

Cinema 3D brillesFRP tipa brilles ir tādas ko tev izsniedz kinoteātros, tikai vēl labākas. Tās ir plānākas, vieglākas, tām nav nepieciešama uzlāde, un tās valkāt ir tīrā bauda. Tām ir platāks redzes leņķis un tās ir pieejamas par pārsteidzoši labu cenu.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iesaista National Geographic labākos fotogrāfus unikālā sadarbības projektā 3D satura iespēju paplašināšanai

LG Electronics (LG) uzsācis sadarbību ar National Geographic fotogrāfiem, lai radītu tā vēsturē pirmo 3D foto un video saturu. Materiālu uzņemšanā tiks izmantoti tikai LG Optimus 3D – pasaulē pirmie Tri – Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūras 3D viedtālruņi, kuru 3D satura demonstrēšanai nav nepieciešamas 3D brilles.

LG Optimus 3D (P920) Android telefons

„Jau teju gadsimtu National Geographic ir bijis logs uz neparastām neskartas dabas ainavu, ceļojumu un dzīvesstila fotogrāfijām,” norādīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Tāpēc esam pagodināti, ka seši labākie National Geographic fotogrāfi liks lietā Optimus 3D attēlveidošanas jaudu, lai radītu jaunus meistardarbus.”

Lasīt visu rakstu →

Viedtālrunis LG OPTIMUS 3D papildina LG vienoto 3D ekosistēmu

LG Electronics (LG) pasaulē pirmais Tri – Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūras 3D viedtālrunis papildina LG 3D ekosistēmu, kurā jau ir LG CINEMA 3D televizori, 3D mājas kinozāles, 3D piezīmjdatori, 3D projektori un 3D monitori. Ar LG 3D ekosistēmu lietotājiem ir pieejama pilnīga 3D formāta sistēma, kas nodrošina iespēju lietot, veidot un dalīties ar augstākās kvalitātes 3D saturu.

LG Optimus 3D Android telefons

„Vēl tikai pirms dažiem gadiem 3D formāts tika uzskatīts par nesasniedzamu tehnoloģiju, kas pieejama tikai šauram lietotāju lokam. Šodien, pateicoties tādiem izstrādājumiem kā LG Optimus 3D, ikvienam ir iespēja novērtēt 3D formāta priekšrocības,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). „Turklāt LG 3D izstrādājumi aprīkoti ar kamerām un savienojamību, kas ļauj veidot un acumirklī koplietot 3D saturu.”

Lasīt visu rakstu →