Atslēga vārds: "3D filmas"
5

Pirmo reizi skatītājiem Latvijā televīzijas operators piedāvā 3D saturu

No šodienas pirmo reizi televīzijas skatītājiem Latvijā ir iespēja baudīt 3D filmas savā televizora ekrānā. Lattelecom televīzija sāk piedāvāt jaunākās paaudzes formāta saturu virtuālajā videonomā. Aktuālākās filmas, kas vēl nesen rādītas kinoteātros, –„Solis augšup 3D”, „Karību jūras pirāti: Svešajos krastos”, „Nezūdošais ļaunums: Dzīve pēc nāves” u.c. – tagad 3D formātā būs iespējams vērot arī komfortablos apstākļos mājās.

3D filmu noma ir unikāla un Latvijā vēl nebijusi iespēja skatīties 3D formāta filmas mājas apstākļos, izmantojot virtuālo video nomu jeb VOD (video on demand) sistēmu. Lattelecom televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika jauno piedāvājumu raksturo kā aktuālu tendenci visā pasaulē, norādot, ka 3D popularitāte arvien pieaugs.

Lasīt visu rakstu →

Lieliska 3D satura izvēle!

Būdami 3D fani, mēs augstu vērtējam kvalitatīvi veidotas 3D filmas, tādēļ  kinoteātrī esam gatavi par tām piemaksāt nedaudz vairāk. Līdz šim mūsu pieredze bijusi neatkārtojama! Dzīvīgie attēli iznirst tieši no ekrāna, ko lieliski papildina visaptverošā un grandiozā skaņas sistēma.

3D saturs

Tomēr filmas ir tikai neliela daļa no visa lielā 3D aisberga. Ir vēl arī daudz kas cits, ko ir vērts redzēt 3D kvalitātē, kā piemēram, TV šovi, sporta pasākumi un koncerti. Lasīt visu rakstu →

LG 3D ekosistēma – laiks pilnveidoties

3D filmas uz kinoteātra lielajiem ekrāniem vairs nespēj mūs pārsteigt – esam to pieņēmuši par ja ne normu, tad visai viegli pieejamu ekstru filmu skatīšanās pieredzē gan. Mūsdienās 3D formāts vairs nav atrodams tikai uz lielajiem TV ekrāniem – LG piedāvā īstu 3D ekosistēmu, kas atļauj tehnoloģiju entuziastiem baudīt 3D formātu vienmēr un visur.

Nav jāmeklē tālā pagātnē, kad iespēja pašam uztaisīt 3D filmu šķita vien nereāls sapnis. Tagad tas ir iespējams ar jauno LG Optimus 3D viedtālruni vienā mirklī! Iespējams, ka šādi nekļūsi par nākamo Džeimsu Kameronu, bet tas var būt solis tuvāk izcilu 3D satura filmu veidošanai. LG Optimus 3D ir augstas veiktspējas viedtālrunis ar pasaulē pirmo divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūru, kā arī pirmo 3D platformu, kas ļauj ierakstīt, demonstrēt un koplietot 3D saturu. Turklāt tas viss bez īpašu 3D briļļu nepieciešamības!

Lasīt visu rakstu →