Atslēga vārds: "3D attēli"

Kā iegūt labāku 3D fotogrāfiju, izmantojot LG Optimus 3D

Lieliskas fotogrāfijas ir tas, kas mums paliek pēc ceļojumiem, pasākumiem, svētkiem. Taču lai tiktu pie lieliskas fotogrāfijas, ir jāzina, kā to pareizi iegūt. Sešiem National Geographic fotogrāfiem tika iedotas LG Optimus 3D fotokameras, lai radītu 3D attēlus. Pēc šī pētījuma fotogrāfi sniedza 10 ieteikumus, kā iegūt kvalitatīvu 3D fotogrāfiju.

1. Atrodies tuvu

Lai 3D efekts būtu ass, jāatrodas tuvu objektam, aptuveni 1-3m attālumā no tā.

Optimus 3D fotogrāfijas Atrodies tuvu

Lasīt visu rakstu →

3D tehnoloģiju pagātne un nākotne

Ātrs jautājums: Vai vari nosaukt pirmo 3D filmu?

Daudziem no mums pirmā lieta, kas nāk prātā 3D filmu sakarā ir sulīgi zaļi džungļi, kuros Pandora lec mūsu virzienā Džeimsa Kamerona 2009 gada filmā „Avatars”. Citi, iespējams, palūkosies senākā pagātnē – 1983 gada 3D filmā „Jaws”.

3D filma

Abas šīs filmas bija lieli hīti, tā kā nav nekāds brīnums, ja neatbildēji uz jautājumu ar „The Power of Love”. Šī 1922. gadā uzņemtā filma ir pirmā 3D un stereoskopa apvienojuma filma. Tajā laikā filma tika uzskatīta par tehnoloģiju brīnumu. Lai to varētu noskatīties, bija nepieciešamas speciālas brilles, kurām viena lēca bija sarkanā krāsā, otra zilā krāsā. Diemžēl, par šo filmu zināms ir ļoti maz un tās oriģinālais rullītis tiek uzskatīts par pazudušu.

Lasīt visu rakstu →

Pamani atšķirību: LG Cinema 3D un tradicionālie 3D TV

LG Cinema 3D ir piesaistījis ne tikai azartiskāko jaunāko tehnoloģiju piekritēju uzmanību, bet arī radījis interesi medijos un vidusmēra patērētājos. LG Cinema 3D ir varenu soli priekšā tradicionālajiem 3D TV, jo tas izmanto t.s. FPR («Film-type Patterned Retarder») tehnoloģiju, kas nodrošina daudz dabīgāka un dzīvīgāka attēla kvalitāti. LG 3D TV ir solis nākotnes 3D tehnoloģijās.

3D attēla veidošanas tehnika

3D attēla veidošanas tehnika

Aplūkosim galvenās atšķirības starp LG Cinema 3D un tradicionālo 3D TV. Tradicionālā tipa 3D brilles nepārtraukti atver un aizver kreiso un labo briļļu lēcu (t.s. ņirboņas efekts), lai veidotu 3D attēlu, kas nogurdina acis un dažkārt pat izraisa sliktu dūšu un reiboni. Savukārt, LG 3D brilles lieto speciālu polarizētas filmas metodi uz ekrāna, kas nepieļauj izjust nepatīkamus blakusefektus TV skatīšanās laikā.

Lasīt visu rakstu →

Pāreja no 2D uz 3D

Pagājušajā mēnesī LG prezentēja savu 3D tehnoloģijas versiju un divu dažādu veidu brilles stereoskopisku attēlu redzēšanai. Šonedēļ LG atskatījās uz pārēju no 2D uz 3D un tās ieguvumiem.

IMAX: Tik īstas sajūtas

Stereoskopisko 3D attēlu tehnoloģija balstās uz to, ka kreisā un labā acs redz dažādus attēlus.

Lasīt visu rakstu →

LG nosaka jaunu globālās 3D industrijas standartu – ar pasaulē pirmo Full LED 3D televizoru LG LX9500

LG Electronics (LG) piedāvā pasaulē pirmo Full LED 3D televizoru — LG LX9500. Tā Full LED displejs, ko aiz ekrāna izgaismo LED paneļi (55 collu modelī ir pat 1200 LED) nodrošina spilgtus, skaidrus, līdz šim nepārspētas kvalitātes attēlus. Papildināts ar dinamiskā kontrasta attiecību 10 000 000:1 un TruMotion 400 Hz (480 Hz), LG LX9500 3D attēls ļauj skatītājam nokļūt tieši ekrānā redzamās darbības centrā.

LG 55LX9500 3D televizors

LG Full LED LX9500 tehniskās priekšrocības papildina elegantais INFINIA dizains ar tikai 22,3 mm plāno korpusu, kā arī īpaši šauro 16 mm ietvaru, kas skatītājam ļauj izbaudīt pilnvērtīgu 3D mājas izklaidi.

Lasīt visu rakstu →