Atslēga vārds: "2D uz 3D"
3

LG prezentē otrās paaudzes 3D viedtālruni

LG jaunākais sasniegums 3D jomā ir Optimus 3D Max, kuram nav nepieciešamas speciālas 3D brilles. Kā bija redzams Pasaules Mobilajā kongresā, šis otrās paaudzes 3D viedtālrunis var lepoties ar uzlabotu čipkopu un vēl vilinošākām 3D izklaides funkcijām, kā arī plānu un vieglu korpusu.

LG Optimus 3D Max (P730) Android telefons

Optumus 3D Max ietver jauno 3D Converter, kas sniedz lieliskas iespējas konvertēt plašu satura klāstu no 2D uz 3D, kā piemēram saturu no Google Earth, Google Maps un citām karšu aplikācijām. Pasaules Mobilā kongresa 2012 apmeklētāji varēja izmēģināt arī jauno 3D video editor, kas ļauj rediģēt 3D video tālrunī. 3D Hot Key, ka iebūvēts tālruņa sānos, ļauj lietotājam viegli pārslēgties starp 2D un 3D režīmiem. Optimus 3D Max ietver arī 3D stila ikonas, kuras, izmatojot Icon Customizer funkciju, iespējams pielāgot, mainīt vietām un ievietot tajās personīgās fotogrāfijas. Lasīt visu rakstu →

Lieliskais 3D kļūst arvien labāks!

LG CINEMA 3D Smart TV saņēmis daudz interesantas un slavinošas atsauksmes par savu 3D kvalitāti. Taču LG neguļ uz lauriem, bet gan strādā pie jauniem produktiem un uzlabojumiem, kurus ieraugot jūsu vecais televizors gribēs aizbēgt un paslēpties skapī.

Iztādes IFA 2011 vērtētāji pavadīja ilgu laiku, pētot LG Plasma Pentouch TV, un atzina, ka «pāreja no 2D uz 3D izstrādāta patiešām augstā līmenī». Ir pagājuši tikai daži mēneši un LG jau ir radījuši jaunus, ievērojamus uzlabojumus

Uzlabota attēla kvalitāte!

LG piedāvātā pāreja no 2D uz 3D režīmu ir lieliska, ja vēlaties skatīties visus savus iecienītākos šovus vai spēlēt 2D videospēles 3D kvalitātē. Attēla kvalitāte ir atkarīga no tā ieguves avota, tādēļ izšķirtspēja, pārveidota 3D, var izskatīties ne pārāk labi.

Lasīt visu rakstu →

Dziļuma uztveres nozīme 3D

Cik pilns ir FULL 3D? Cik labs ir 3D tādās filmās kā “Avatars” un “Transformeri: Mēness tumšā puse?” Kāpēc dažas ainas izceļas vairāk kā citas? Kādēļ daži cilvēki izjūt diskomfortu, lietojot 3D brilles, bet citi nē? Daudzi no šiem jautājumiem ir cieši saistīti ar industriju, kuru eksperti dēvē par “dziļumu”.

3D spēles

Dziļums ir pamata sastāvdaļa 3D skatu attēlošanas procesā ikkatrā ainā. Piemēram, tādas filmas kā “Transformeri” trešās daļas instalācijā, lai panāktu skatu, kurā milzīgi roboti kustas apkārt (un dažreiz pat cauri!) augstām ēkām, nepieciešams liels dziļuma efekts. Savukārt smalks tuvplāna uzņēmums, kurā divi cilvēki sarunājas pieprasa pavisam nelielu attēla dziļumu.

Lasīt visu rakstu →

Pāreja no 2D uz 3D

Pagājušajā mēnesī LG prezentēja savu 3D tehnoloģijas versiju un divu dažādu veidu brilles stereoskopisku attēlu redzēšanai. Šonedēļ LG atskatījās uz pārēju no 2D uz 3D un tās ieguvumiem.

IMAX: Tik īstas sajūtas

Stereoskopisko 3D attēlu tehnoloģija balstās uz to, ka kreisā un labā acs redz dažādus attēlus.

Lasīt visu rakstu →