LG pārceļ viedo sadzīves tehniku citā dimensijā, izmantojot dziļmācības tehnoloģiju

Lai mūsdienu sadzīves tehnikas funkcionalitāti paceltu pavisam jaunā līmenī, LG Electronics (LG) gatavojas mājās ieviest līdz šim iepriekš nepieredzēta līmeņa veiktspēju un ērtības ar dziļmācības tehnoloģiju, kas tika atklāta CES® 2017. LG dziļmācība ļauj sadzīves tehnikai labāk saprast savus lietotājus, laika gaitā apkopojot un izpētot klientu dzīvesveida modeļus. Šis process nekad nebeidzas un ar laiku tiek uzlabots, lai sniegtu klientiem jaunus risinājumus ikdienas problēmām.


Tīrīšanas robots: uzlabota veiktspēja, izmantojot atmiņu

Izmantojot vairākus sensorus un LG dziļmācības tehnoloģiju, LG jaunākais putekļu sūkšanas robots atpazīs istabā esošos priekšmetus un attiecīgi reaģēs. Iegūstot istabas attēlus, viedais tīrītājs atceras šķēršļus un ar laiku iemācās no tiem izvairīties. Tas pat atpazīst elektrības vadus un čības, tā ka tie nenosprosto ritošās birstes daļas, lai cilvēkam nebūtu jāpalīdz robotu atbrīvot no šiem priekšmetiem. LG tīrīšanas robots spēj noteikt atšķirību starp cilvēku un krēslu un laipni palūdz, lai cilvēks, kas stāv ceļā, paietu malā, turpretī krēslam tas vienkārši apbrauks apkārt.

Ledusskapis: gudrākas ērtības

LG dziļmācība paplašina arī tās ērtības, ko patērētājiem sniedz LG viedais ledusskapis. Analizējot lietošanas un ēšanas modeļus, LG dziļmācības ledusskapis veic dažādus uzdevumus, “paredzot” ģimenes darbības saskaņā ar viņu iepriekšējo uzvedību, piemēram, automātiski uzpildot ledus trauciņus tajā dienas laikā, kad visvairāk pieprasīti aukstie dzērieni. Vasarā LG viedais ledusskapis var pats uzsākt 4 posmu sterilizācijas sistēmu, lai ēdienu saglabātu ilgāk svaigu, kad tas sajūt temperatūras un mitruma apstākļus, kas varētu veicināt ēdiena bojāšanos.

Gaisa kondicionieris: pat vēl vairāk uzlabo energotaupību un veiktspēju

LG viedais gaisa kondicionieris ir aprīkots ar LG dziļmācības tehnoloģiju un analizē saimnieku ikdienas uzvedības modeļus, ieskaitot to, kuras mājas daļas ir visvairāk apdzīvotas konkrētā dienas laikā. Izmantojot šo informāciju, LG dziļmācības gaisa kondicionieris spēj novērtēt, kā panākt vislabāko temperatūru ātri un efektīvi, ātri atdzesējot konkrētas vietas. Nedēļas nogalē viesistaba var būt visvairāk apdzīvota, tādēļ to varētu būt nepieciešams visvairāk atvēsināt, bet darbdienās virtuve varētu būt darbības centrā.

Veļas mašīna: optimāla veiktspēja jebkurā situācijā

Jaunā tehnoloģija palīdz LG veļas mašīnai apgūt vietējo vidi un lietotāja ikdienas darbības, lai sniegtu optimālu mazgāšanas veiktspēju. Piemēram, vietās, kur ūdens satur pārmērīgu daudzumu kalcija karbonāta, LG viedā veļas mašīna pielāgo ūdens temperatūru un izmantotā ūdens daudzumu, lai novērstu cieta ūdens iedarbību uz apģērbu. Vietās, kurās mēdz būt putekļu vētras, veļas mašīna automātiski pievieno vēl vienu skalošanas ciklu, lai apģērbs būtu vēl tīrāks.

“Dziļmācības tehnoloģija ir nākamā viedās tehnikas attīstības fāze, un kā nozares līderiem mums ir atbildība to izmantot pēc iespējas drīzāk,” saka Songs Dahjuns (Song Dae-hyun), LG Electronics un Home Appliance & Air Solutions Company prezidents. “Bet vēl svarīgāk par šīs tehnikas progresīvajām spējām būs tas, kā uzņēmumi uzvedīsies, kad tiem būs uzticēti šādi dati. Mēs, LG, esam pārliecināti, ka veiktspēja un ērtība nenozīmē, ka vajag upurēt drošību un privātumu. Šīs vērtības var un tām vajag pastāvēt vienlaikus.”