LG 2017. Gada patērētāju elektronikas izstādē piedāvā papalašinātu audio iekārtu klāstu

2017.gada izstādē LG ir parūpējies, lai katram audiofilam būtu ko izvēlēties, sākot no Dolby Atmos® skaņas sistēmām un beidzot ar skaļruņu komplektiem.

Šonedēļ Lasvegasā notiekošajā Patērētāju elektronikas izstādē (CES) LG piedāvā paplašinātu audio iekārtu klāstu, kas paredzēts plašam patērētāju lokam – gan aizrautīgiem audiofiliem, gan parastiem mūzikas cienītājiem, kas priekšroku dod portatīviem un daudzpusīgiem risinājumiem. Jaunākajās LG audio iekārtās integrētas progresīvas tehnoloģijas, tādējādi palielinot kopdarbību ar LG augstas klases televizoriem un paplašinot patērētāju iespējas piekļūt iecienītākajai mūzikai.

Jauna televizora audio sistēmas dimensija

Jaunajā LG SJ9 skaņas sistēmā izmantota Dolby Atmos® tehnoloģija, kas ļauj radīt labāko mājas kinozāles skaņu, savukārt sistēmas gludais dizains ir lielisks jūsu mājas akcents. Lai radītu tik spēcīgu un bagātīgas struktūras skaņu, SJ9 ir aprīkota ar vairākiem jaunākās paaudzes skaļruņiem, tostarp diviem uz augšu vērstiem skaļruņiem, kas ļauj ieskaut klausītāju no visām pusēm.

Dolby Atmos® ietver pārvietojamu aprīkojumu, kura novietošanai var izvēlēties jebkuru vietu trīsdimensiju telpā, tostarp virs galvas, tādējādi radot reālu un elpu aizraujošu skaņu, kas garantē patiesāku un emocijām bagātu pieredzi. Skaņas ir attēlotas kā neatkarīgi objekti. Tas panākts, izmantojot sarežģītus metadatus, kuros ietverta informācija par atsevišķu objektu izvietojumu un izmēru trīsdimensiju telpā. Šie audio objekti tiek atskaņoti reāllaikā, kas ļauj katra atsevišķa objekta atskaņošanai izvēlēties atbilstošo sistēmas elementu – pat tos, kas atrodas tieši virs klausītāja.

LG SJ9 ir arī aprīkota ar 4K skaņu1 (augstas izšķirtspējas skaņa), kas savietojama ar augstas kvalitātes audio failiem, lai no jauna radītu skaņu, kas ierakstīta oriģinālajā studijā. Turklāt SJ9 skaņas konvertēšanas funkcija uzlabo standarta audi failu kvalitāti līdz 24 bit/192 kHz, lai katrā ierakstā izceltu vissmalkākās detaļas un nianses. SJ9 arī atbalsta 4K Pass-Through funkciju, kas ļauj atskaņot augstākās kvalitātes skaņu, nebojājot attēla kvalitāti. Rezultātā panākta izcila skaņas un attēla sinhronizācija.

LG piedāvā arī savu eleganto SJ8 skaņas sistēmu, kas nodrošina nevainojamu atskaņošanas kvalitāti slaidā un efektīvā 38 mm profilā. Jaunā skaņas sistēma var tikt nevainojami integrēta jaunajos 2017. gada LG televizoru modeļos. Izmantojot TV Perfect Fit Kit, īpašnieki var integrēt SJ8 konkrētos LG televizoros, nomainot oriģinālo skaņas stieni. SJ8 ir aprīkota ar lielu daļu satriecošu funkciju, kas pieejamas arī SJ9, tostarp 4K Sound, 4K Pass-Through, kā arī iespēju straumēt izvēlēto saturu, izmantojot iebūvēto Chromecast.

Jāpiemin arī neticami daudzpusīgā LG SJ7 sistēma ar 320 W jaudu, ko var novietot gan horizontāli, gan vertikāli, pateicoties dalītā stieņa dizainam. Jums tikai jāizvēlas, kādu skaņu gribat dzirdēt. Abas SJ7 daļas vieno bezvadu savienojums, kas garantē nepārspējamu stereo skaņu. Vienā no daļām ir iebūvēts akumulators, kas, vien nospiežot pogu, ļauj to izmantot kā aizmugurējo skaļruni, lai panāktu telpiskas skaņas efektu. Nospiežot citu pogu, tiek iespējots portatīvais režīms, kas ļauj iekārtu izmantot kā bezvadu Bluetooth skaļruni jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Spēcīgi LOUDR skaļruņi jūsu izklaidei

Izstrādē domāts par izklaidi un mūziķiem. Katra no LG LOUDR skaņas sistēmām ir spējīga radīt spēcīgu skaņu un lielisku atmosfēru izklaidei.

LOUDR CJ98 var radīt līdz 3500 kW spēcīgu skaņu, nekavējoties atdzīvinot atmosfēru klubā vai citā izklaides vietā. CJ98 Party Thruster dīdžejiem sniedz pilnu kontroli, kas ļauj izveidot nevainojamu skaņas pieaugumu deju mūzikas ierakstā, lai perfekti saskaņotu to ar zemo frekvenču elementiem un gaismu efektiem. CJ98 arī aprīkota ar plašu īpašu vadības elementu klāstu, piemēram, cilpu veidošanas pogām (looping) un koplietošanas funkcijām (sharing features). Arī karaokes cienītāji būs iepriecināti, pateicoties plašam CJ98 balss efektu klāstam un Karaoke Star funkcijai, kas dziesmās atspējo izpildītāja vokālu un ļauj mainīt dziesmas tonalitāti.

LOUDR OJ98 ir vēl viena visaptveroša sistēma, kas radīta izklaides atmosfēras uzlabošanai, izmantojot korpusā apslēptu salocīta raga dizainu, kas spēj efektīvi radīt akustisko spiedienu. OJ98 Sparkle Lighting rada mūzikas ritmam atbilstošus gaismas pulsus. Lai uzlabotu jebkura izklaides pasākuma atmosfēru, OJ98 ir aprīkota ar Party Kick Starter funkciju, kas atdarina sacīkšu automobiļa dzinēja skaņu. Radīta tieši dīdžejiem. OJ98 sistēma ir 109 cm augsta un optimizēta, lai atvieglotu piekļuvi Party Thruster un citiem vadības elementiem.

CES laikā LG prezentē arī portatīvo izklaides skaņas sistēmas modeli FJ7, kas radīts, lai uzlabotu iekārtu mobilitātes iespējas un nodrošinātu 400 W jaudīgu skaņu bez deformācijas. Tā kā mobilitāte ir viena no prioritātēm, FJ7 ir aprīkota ar ērtiem rokturiem un riteņiem, kas ļauj jums paņemt līdzi savu mūziku uz jebkuru pasākumu.

“LG aizraujošais 2017. gada audio iekārtu klāsts izceļas ar ievērojamu jaudu un izsmalcinātu dizainu, kas piemērots visiem patērētājiem, gan audiofiliem, kuriem nepieciešama nevainojama skaņas kvalitāte, gan parastiem mūzikas cienītājiem,” skaidro LG Home Entertainment Company izpilddirektors Braiens Kvons. “Šā gada CES prezentētās LG audio iekārtas ir pierādījums uzņēmuma vēlmei radīt daudzveidīgus produktus, ko varētu izmantot jebkurā vietā un pasākumā.”

Lasvegasas kongresu centrā notiekošajā CES apmeklētāji paši savām acīm var aplūkot jaunākās LG audio iekārtas (centrālā zāle, stends Nr. 11100). Lai saņemtu plašāku informāciju par CES prezentēto LG klāstu, apmeklējiet www.LGnewsroom.com.

————————————————–

1 Vairāk nekā 4000 kbps (24 bit x 96 kHz x2 kanāli) augstas izšķirtspējas audio dati, pilna apstrāde.