CES 2017: LG pārsteidz ar savu labāko OLED televizoru

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2017, kas šonedēļ tika atklāta Lasvegasā, prezentē savu jaunāko OLED televizoru klāstu. Aprīkoti ar Dolby Vision™ un Dolby Atmos™ skaņu, jaunajā klāstā kopumā iekļauti desmit dažādi modeļi (77/65W7, 77/65G7, 65/55E7, 65/55C7 un 65/55B7), no kuriem izceļas 2017. gada CES balvas “Par labāko inovāciju” saņēmušais 77 collu LG SIGNATURE OLED televizors W.

W7 sērijas novatoriskais dizains veiksmīgi izceļ ekrāna skaistumu. W7 elegantais plānais profils rada ilūziju par televizora peldēšanu gaisā, tādējādi paspilgtinot iegrimstošās skatīšanās izjūtas. OLED paneli, kas 65 collu modelim ir vien 2,57 mm plāns, iespējams uzstādīt uz sienas tikai ar magnētisku skavu palīdzību, tādējādi likvidējot jebkādu spraugu starp televizoru un sienu. Iegrimstošas skatīšanās izjūtas papildina uz augšu plūstošas skaņas skaļruņi un nepārspējamā Dolby AtmosTM skaņa.

W7 OLED televizoru sērija balstīta uz LG OLED revolucionāro pikseļu aptumšošanas kontroles tehnoloģiju, kas attēlo nevainojamu melno toni bez gaismas noplūdēm, nodrošinot neierobežotu kontrastu attiecību ar vienu miljardu iespējamo krāsu. Turklāt visi LG 2017 OLED televizori izmanto ULTRA Luminance tehnoloģiju, lai nodrošinātu papildu gaišumu, kur tas nepieciešams.

Kā pirmie pasaulē, kas piedāvā Dolby AtmosTM, 2017 LG OLED televizori spēj nodrošināt saturu vienlaicīgi gan ar modernu attēlu veidošanu, gan augstākās kvalitātes skaņas tehnoloģijām, radot izklaides spēkstaciju. Dolby VisionTM un Dolby AtmosTM kopīgi nodrošina daudzpusīgu risinājumu, ko atbalsta profesionāli satura veidotāji un izplatītāji visā pasaulē. Vairāk nekā 80 studijas atbalsta Dolby VisionTM un vairāk nekā 100 studijas – Dolby AtmosTM formātus. Turklāt vairāk nekā 100 oriģināla satura stundu ir pieejamas Dolby VisionTM kvalitātē, pateicoties vadošajiem OTT sniedzējiem visā pasaulē.

W7 sērija un visi LG 2017 OLED televizori aprīkoti ar Active HDR, lai attēlotu nākamās paaudzes HDR saturu, kas paredzēts, lai nodrošinātu gaišākas ainas un padziļinātākas ēnu detaļas. Active HDR ļauj LG televizoriem apstrādāt attēlu kadru pa kadram un iekļaut dinamiskos datus, kur tas nepieciešams. Šī tehnoloģija nodrošina iespēju televizoram piedāvāt skatītājiem labāko attēlu, neskatoties uz to, vai oriģinālais HDR saturs ietver statiskos datus vai nesatur metadatus vispār. Un visi LG 2017 OLED televizori atbalsta pilnu HDR formātu paleti, tostarp Dolby VisionTM, HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma) un ir gatavi atbalstīt arī Technicolor izstrādāto Advanced HDR.

Visi jaunie LG OLED televizori ir aprīkoti ar jaunāko intuitīvu LG webOS Smart TV platformas versiju 3.5, kas būtiski atvieglo satura meklēšanu un pārvaldi. Lai piedāvātu saviem klientiem vel plašāku izklaides satura klāstu, LG aktīvi sadarbojas ar Amazon, Netflix un Vudu.

„Pateicoties Dolby VisionTM un Dolby AtmosTM formātu iestrādāšanai mūsu jaunākajos OLED televizors, skatītāji spēs no jauna apgūt filmu maģiju un izbaudīt savas iecienītākās filmas ar oriģinālu dzidrumu, piesātinātību un neskartu iztēli,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs Braeins Kvons (Brain Kwon). „Šonedēļ CES izstādītie satriecošie jaunie televizori demonstrē mūsu nodošanos inovācijām un līderībai globālajā OLED un premium televizoru tirgū.”