CES 2017: LG prezentē jaunu Super UHD televizoru klāstu ar Nano cell tehnoloģiju

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2017, kas šonedēļ tiks atklāta Lasvegasā, prezentēs SUPER UHD televizorus (modeļi SJ9500, SJ8500 un SJ8000) ar šobrīd modernāko LCD paneļu krāsas uzlabojošo tehnoloģiju – Nano Cell.

Pateicoties Nano Cell tehnoloģijai, trešās paaudzes LG SUPER UHD televizoru klāsts nodrošinā reālistiskākos attēlus, kādi šobrīd iespējami, radot augsti niansētas, precīzas krāsas un plašus skatīšanās leņķus. Visi LG SUPER UHD televizoru modeļi piedāvā Active HDR ar Dolby Vision, ļaujot baudīt vairākus HDR formātus, tostarp Dolby Vision™, HDR10 un Hybrid Log Gamma (HLG), nodrošinot piekļuvi pilnam HDR satura spektram.

Nano Cell LCD ekrāni nodrošina tehnoloģisku pārākumu, izmantojot vienāda izmēra daļiņas aptuveni viena nanometra diametrā, lai radītu krietni izsmalcinātākas, precīzākas krāsas, kuras iespējams redzēt no plašākiem leņķiem salīdzinājumā ar citiem televizoriem, tostarp Quantum Dot ekrāniem. Nano Cell sasniedz šādus iespaidīgus rezultātus, absorbējot pārpalikuma gaismas viļņu garumus, lai uzlabotu ekrānā attēloto krāsu skaidrību. Šīs gaismu absorbējošās īpašības ļauj ekrānam filtrēt atšķirīgas krāsas ar krietni lielāku precizitāti. LG Nano Cell ievērojami samazina krāsu izbalēšanas un attēla nestabilitātes gadījumus, kā arī citas krāsu degradācijas problēmas. Nano Cell tehnoloģija arī samazina gaismas atspīdēšanu uz ekrāna, lai saglabātu augstu attēla kvalitāti pat tad, kad ekrānu aptver intensīvs apkārtējais apgaismojums.

Pateicoties BT.2020 atbalstam un spējai atveidot vairāk nekā vienu miljardu iespējamo krāsu, katrs jaunais LG SUPER UHD televizors ir aprīkots ar Active HDR un Dolby Vision, nodrošinot iespēju attēlot nākamās paaudzes HDR saturu. Active HDR ļauj televizoram apstrādāt HDR attēlu kadru pa kadram un iekļaut dinamiskos datus, kur tas nepieciešams. Šis process nodrošina iespēju televizoram piedāvāt skatītājiem labāko attēlu, neskatoties uz to, vai oriģinālais HDR saturs ietver dinamiskos, statiskos datus vai nesatur metadatus vispār.

Jaunākās webOS Smart TV platformas ieviešana palīdz padarīt visu LG premium televizoru klāstu neticami draudzīgu lietotājam. LG webOS 3.5 ir aprīkots ar uzlabojumiem atvieglotākai kontrolei un ātrākai piekļuvei. Uzlabota Magic Remote tālvadības pults ļauj acumirklī piekļūt saviem iecienītajiem raidījumiem piespiežot tikai vienu pogu. Savukārt jaunā Magic Link poga palīdz ātri atrast iecienītāko saturu un piekļūt informācijai par ekrānā redzamajiem aktieriem un tēliem. Magic Zoom funkcija nodrošina iespēju palielināt jebkuru ekrāna daļu pārraides laikā.

Papildu nepārspējamai attēla kvalitātei, LG SUPER UHD televizori lepojas ar Ultra Slim dizainu un unikālu pusloka statīvu, sniedzot ilūziju, ka 55 collu lielais televizors, kas plānākajā vietā ir tikai 6,9mm plāns, peld gaisā.

„Mūsu 2017. gada SUPER UHD televizoru klāsts ar LG patentēto Nano Cell tehnoloģiju ir izrāviens ekrānu tehnoloģijās, kas paceļ LCD televizoru skatīšanās pieredzi līdz līmenim, kādu nespēj nodrošināt neviens cits,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons (Brain Kwon). „Nano Cell ir vēl viens piemērs tam, kā LG ievieš jauninājumus un paplašina ekrānu tehnoloģiju robežas, lai apmierinātu aizvien pieaugošās mūsu klientu prasības.”