GAIŠS UN PĀRNĒSĀJAMS – JAUNAIS LG LĀZERPROJEKTORS PAREDZĒTS MĀJAS KINOZĀLES ENTUZIASTIEM

Izstādē CES® 2017, kas notiks nākamajā mēnesī, LG Electronics (LG) iepazīstinās ar jaunu lāzerprojektoru LG ProBeam, kas radīts, lai sniegtu ideālus apstākļus mājas kinozāles izmantošanai. LG ProBeam pārsniegs patērētāju prasības attiecībā ne tikai uz izcilu sniegumu, bet arī iespēju doties ārpus savas viesistabas un spēt skatīties filmas un TV programmas visur un jebkurā laikā.

Life ST_2_ver2_00000

LG ProBeam HF80J modelis ir ideāli piemērots mājas kinozālei, jo tas ir aprīkots ar progresīvu lāzera dzinēju, kas spēj sniegt līdz pat 2000 lūmeniem gaišuma, ļaujot skatītājiem baudīt video saturu pat spoži izgaismotā istabā. LG ProBeam projektoram ir slaids, elegants dizains, kas to padara ērtāk pārnēsājamu, pateicoties tā inovatīvajam I-veida lāzera dzinējam. Izmantojot kompaktu atsevišķi novietojama projektora dizainu, LG izstrādāja 2,1 kg ProBeam kā industrijas vieglāko pilna HD lāzera projektoru ar 2000 lūmenu gaišumu. Turklāt ProBeam klasiskais izskats tam ļauj iekļauties jebkurā interjerā.

Izmantojot inovatīvo skaņas sinhronizācijas iespēju, LG ProBeam var savienot ar jebkuru Bluetooth audio ierīci, kā piemēram, ārējo skaļruni vai austiņām. Turklāt, izmantojot Miracast, LG ProBeam piedāvā bezvadu spoguļošanas iespēju, lai projicētu saturu no viedierīcēm uz liela projekcijas ekrāna. Unikālā četru stūru attēla trapeces korekcija un automātiskā vertikālā attēla trapeces korekcija ļauj patērētājiem izvēlēties labākos attēla iestatījumus un uzlabot attēlus ātri un viegli.

HF80J_3

Patērētājiem būs pieejams arvien lielāks straumēšanas pakalpojumu un atbilstošu programmu skaits atbilstoši viņu izvēlēm LG godalgotajā webOS platformā. Turklāt LG maģiskā tālvadības pults ļauj viegli izmantot webOS viedās TV saskarni. Kā arī ar webOS lietotāji var viegli piekļūt arvien lielākam straumēšanas pakalpojumu skaitam atkarībā no vietas un pieejamības. Šīs dinamiskās iespējas ļauj ērtāk baudīt filmas viesistabās, skatīties aizraujošus sporta notikumus pagalmā un paņemt LG ProBeam līdzi pat pārgājienos ar telti.

HF80J_0

“Kā vadošā globālā LED projektoru firma LG ir pārliecināti, ka viņu pieredze mājas izklaides sektorā būs labs iemesls, kādēļ patērētājiem patiks šis pirmais lāzerprojektors,” saka Braiens Kvons, LG Mājas izklaides uzņēmuma prezidents. “LG lepojas, ka turpina atklāt aizvien jaunus veidus, lai dinamiskāk izstrādātu mājas kinozāles izbaudīšanu.”

LG jaunais lāzerprojektors tiks izstādīts CES ietvaros Lasvegasas sanāksmju centrā no 5. līdz 8. janvārim centrālajā stendā #11100. Lai uzzinātu vairāk par LG produktiem CES 2017 izstādē, apmeklējiet www.LGnewsroom.com/CES2017.

HF80J_2