CES 2017: LG iepazīstina ar jaunajiem 4K HDR monitoriem

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2017, kura janvārī norisināsies Lasvegasā, ASV, LG Electronics (LG) prezentēs pilnīgi jaunu UHD 4K monitoru klāstu, atkārtoti paceļot nozares standartus nākamajā līmenī. Jaunie monitori sniedz profesionālā līmeņa attēla kvalitāti ar pirmšķirīgi dzīvīgām krāsām un ir radīti ikvienam, kas novērtē attēla kvalitāti.

32UD99

Vienu soli priekšā straujai HDR satura attīstībai, LG 32 collu UHD 4K monitors (modelis 32UD99) ar 3840 x 2160 pikseļu izšķirtspēju atbalsta HDR10 standartu, nodrošinot uzlabotus gaišuma līmeņus un plašas krāsu gammas attēlu. HDR10 palielina ekrāna maksimālo gaišumu, vienkāršojot video un foto satura rediģēšanu. 32UD99 ir aprīkots ar IPS paneli, kas spēj attēlot vairāk nekā 95% no DCI-P3 krāsu telpas, un True Color Pro tehnoloģiju, kas nodrošina šobrīd nozarē vēl nepārspētu krāsu atveidošanas precizitāti.

32UD99 USB Type-C ports mazina kabeļu jucekli, ļaujot attēlu straumēšanai, portatīvā datora lādēšanai un vienlaicīgām datu pārraidēm izmantot tikai vienu kabeli. Savukārt plāns ekrāns bez apmalēm un slaids ArcLine statīvs nodrošina monitora izsmalcināto izskatu.

Izstādē CES 2017 LG prezentēs arī 34 collu 21:9 UltraWide™ Mobile+ monitoru (modelis 34UM79M). 34UM79M ir pasaulē pirmais Chromecast multimediju monitors, kas ļauj bezrūpīgi straumēt filmas, mūziku, spēles un daudz ko citu no mobilajām ierīcēm tieši uz monitoru. Papildus tam, 34UM79M nodrošina iespēju vienlaicīgi veikt vairākus uzdevumus datorā un mobilajā ierīcē, izmantojot vienu ekrānu.

Paralēli LG UltraFine™ 5K un 4K ekrāniem tiks izstādīts arī LG 34 collu 21:9 UltraWide videospēļu monitors (modelis 34UC99), kas aprīkots ar AMD FreeSync tehnoloģiju, 1ms Motion Blur Reduction, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer un citām funkcijām, lai maksimizētu datoru videospēļu pieredzi.

„Lai saglabātu savas tirgus līderpozīcijas, LG inženieri pastāvīgi strādā, padarot mūsu produktus atbilstošus aktuālākajām tirgus tendencēm un piedāvā lietotājiem neierobežotu iespēju klāstu,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. „No augstas izšķirtspējas ar HDR tehnoloģiju savietojamiem ekrāniem līdz UltraWide monitoriem, kas optimizēti vairāku uzdevumu vienlaicīgai veikšanai un videospēļu spēlēšanai, LG apņēmies nodrošināt novatoriskākos premium monitorus, kādi šobrīd pieejami.”

34UM79