LG SIGNATURE PIEDĀVA DAUDZSENSORU GALLERY PIEREDZI ARĪ EIROPĀ

Pēc veiksmīgās darbības uzsākšanas Ziemeļamerikā oktobrī LG Electronics piedāvā LG SIGNATURE Gallery pieredzi arī Eiropas patērētājiem. Kopš debitēšanas Amerikas Savienotajās Valstīs, ko LG SIGNATURE Gallery uzsāka Ņujorkā, virzoties uz Losandželosu, Denveru, Vašingtonu un Tampu, un citāms pilsētām.

LG_SIGNATURE_PARIS-by-WilliamK-164-1024x684

30.novembrī LG atklāja LG SIGNATURE Gallery Parīzē pasākumā, kurā piedalījās franču aktrise un četrpadsmitkārtēja Cēzara balvas nominante Katrīna Denēva un Flēra Pellerina, Francijas Kultūras un komunikācijas ministre, kā arī vairāk nekā 200 viesu, kuru vidū bija arī LG Francijas filiāles prezidents, žurnālisti un biznesa partneri. Galerija būs pieejama apmeklētājiem Džordža Pompidū centrā Parīzē līdz 7. decembrim un vēlāk CNIT La Défense no 8. līdz 14. decembrim.

LG_SIGNATURE_PARIS-by-WilliamK-125-1024x684

LG SIGNATURE Gallery ir 140 kvadrātmetru plaša izstāde, kas veltīta modernam TV un aprīkojumam, kura izstrādātāji iedvesmojušies no LG „Art of Essence” dizaina filosofijas. LG Electronics aktīvi iesaista patērētājus, sniedzot tiem iespēju pieredzēt jauno LG SIGNATURE zīmolu caur gaismu, kustību un skaņu, piedāvājot valdzinošu daudzsensoru pieredzi, kas ietver OLED TV, veļas mazgājamo mašīnu, ledusskapi un gaisa attīrītāju.

Pēc Francijas LG SIGNATURE organizēs pasākumus arī citur reģionā, plānojot debitēt arī Apvienotajā Karalistē, Vācijā, kā arī citās Eiropas valstīs.