LG uzsāk medicīnas monitoru ražošanu

LG Electronics (LG) izstrādājis īpašus, medicīniskiem nolūkiem paredzētus monitorus, lai palīdzētu veselības aprūpes speciālistiem veikt vēl precīzākus un labāk informētus dzīvības glābšanas risinājumus. Jaunie monitori un progresīva jauna rentgenogrāfijas ierīce šonedēļ tiek prezentēta Čikāgā notiekošā ikgadējā Ziemeļamerikas Radioloģijas savienības sanāksmē.

Surgical monitor_Clinical Review monitor_DXD_2

LG 8MP klīnisko apskašu monitors

LG 8MP klīnisko apskašu monitors ir 27 collu IPS ekrāns ar 3840 x 2160 pikseļu izšķirtspēju, kas īpaši izstrādāts, lai palielinātu slimnīcas personāla efektivitāti, nodrošinot modernizētu darba plūsmu un vienlaicīgi vairāku uzdevumu veikšanas iespējas. Šis monitors nodrošina veselības aprūpes speciālistiem plašu skatīšanās leņķi, minimālas krāsu nobīdes un precīzus attēlus. Monitors atbalsta Digital Imaging and Communications in Medicine (DICOM) formātu, kas nozīmē, ka pelēkie toņi tiek uzlaboti, lai saglabātu attēla precizitāti. Dynamic Sync režīms samazina ievades aizturi, bet Flicker Safe un Reader Mode uzstādījumi palīdz mazināt acu nogurumu, ar ko saskaras ārsti un medmāsas, strādājot garās darba maiņās.

LG 8MP ķirurģijas monitors

27 collu LG 8MP ķirurģijas monitors izstrādāts plašam vajadzību lokam operāciju zālē. Ķirurgi, kuri dod priekšroku minimāli invazīvām ķirurģijas tehnoloģijām, jo sevišķi novērtēs šos LG monitorus, jo tie nodrošina iespējas veikt krietni precīzākus novērojumus. LG 8MP UHD paneļu ievērojamais dzidrums palīdz ārstiem veikt tehniski sarežģītas procedūras un monitora IPS tehnoloģija ļauj vairākiem medicīnas speciālistiem aplūkot ekrānu no dažādiem leņķiem ar minimālām krāsu izmaiņām. LG ķirurģijas monitors, kas lepojas ar spilgtumu līdz pat 800 nītiem, ir ideāli piemērots spoži izgaismotām operāciju telpām. Šis monitors aptver vairāk nekā 99% no sargs krāsu telpas, papildu telpu atvēlot dziļi sarkanam spektram, lai ļautu ārstiem krietni vieglāk atšķirt dažādus audu un asinsvadu veidus.

LG digitalizētais rentgena staru uztvērējs rentgenogrāfijai

LG DXD (digitalizētais rentgena staru uztvērējs rentgenogrāfijai) dažu sekunžu laikā rada augstas kvalitātes rentgenogrāfijas attēlus, izmantojot 16 bitu attēlu apstrādes spējas un pikseļa iestates diapazonu tik mazu kā 126 mikrometrus, lai radītu attēlus ar ārkārtīgi augstu izšķirtspēju. Magnija un oglekļa šķiedras korpuss padara LG DXD par labi piemērotu, lai izmantotu pacientiem dažādās medicīnas vidēs, un IP41 ūdens noturības un putekļu drošības reitings palīdz nodrošināt optimālu veiktspēju pat tad, kad DXD nonāk saskarē ar putekļiem vai šķidrumiem.

„LG ieiešana medicīnas attēla veidošanu ierīču tirgū ir drosmīgs jauns solis mūsu stratēģijā, lai paplašinātu LG pozīciju B2B tirgū,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. „Kā pasaules līderis premium ekrānu nozarē, mēs esam pārliecināti, ka LG tehnoloģijas sniegs būtisku ieguldījumu slimnīcām un medicīnas iestādēm, kuras vēlas uzlabot savu diagnostikas procedūru precizitāti, kvalitāti un efektivitāti.”

Surgical monitor_Clinical Review monitor_DXD_1 Clinical Review monitor_DXD_Surgical monitor_3