Festivālā “Staro Rīga” LG piedāvās unikālu iespēju vērot skaistās Islandes ziemeļblāzmas

Vadošais plaša patēriņa elektronikas preču ražotājs LG Electronics (LG) aicina festivāla “Staro Rīga” apmeklētājus izbaudīt gleznainās Islandes ziemeļblāzmas interaktīvā video projektā “Atklāj dabas krāšņumu”. Tas ļaus ikvienam tepat Latvijā vērot vienu no Islandes apbrīnojamākajiem dabas fenomeniem un sajust ziemeļu dabas tuvumu pilsētā.

LG_pietura_new-1[2]

Lai to ieraudzītu, ir nepieciešama festivāla “Staro Rīga” apmeklētāju līdzdalība. Ikviens ir aicināts mīt pedāļus uz īpašiem LG OLED riteņiem, lai pakāpeniski iedzīvinātu video projekciju ar Islandes naksnīgo debesu attēliem. Lai dāvinātu šo unikālo pieredzi pēc iespējas lielākam festivāla apmeklētāju skaitām, LG objekti “Atklāj dabas krāšņumu” tiks izvietoti trīs sabiedriskā transporta pieturās Rīgas centrā:

  • Valdemāra ielā – pieturā “Mākslas muzejs”
  • Brīvības bulvārī – pieturā “Esplanāde”
  • Merkeļa ielā – pieturā “Inžinieru iela”.

Ziemeļblāzmas attēli, kurus būs iespējams aplūkot “Staro Rīga” festivālā, ir daļa no īpašas LG rīkotas fotoizstādēs, kas pēdējo četru mēnešu laikā priecēja Reikjavīkas iedzīvotājus un viesus. Pusnakts saules dēļ Islandes ziemeļblāzmas dabā nav iespējams vērot no aprīļa līdz augustam. Tādēļ, lai Reikjavīkas iedzīvotāji un viesi varētu baudīt iespaidīgo dabas fenomenu arī vasaras mēnešos, gleznaino Islandes ainavu un naksnīgo debesu skati tika attēloti LG OLED televizoros. Fotogrāfijas, kuras uzņēmuši vairāki talantīgi Islandes fotogrāfi, tika demonstrētas pilnīgi jaunā perspektīvā, izmantojot LG OLED televizoru priekšrocības. OLED televizori ir aprīkoti ar individuāli izgaismotiem pikseļiem, kam nav nepieciešams attēlu kropļojošais fona apgaismojums. Bez šī fona apgaismojuma OLED televizori ir spējīgi attēlot ideāli melnus attēlus blakus gaišām, dzīvīgām krāsām.

LG_ziemelblazma[2]